Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2007 (100)

Allikas: Kabeliit

Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2007 (100)

Sisukord

Turniiritabel

Koht Võistkond 1 2 3 4 5 Punkte
1 Nõmme Kabeklubi – 1 * 1 (4) 2 (5) 2 (5) 2 (5) 7 (19)
2 Lasnamäe Male-Kabeklubi 1 (4) * 2 (5) 1 (4) 2 (5) 6 (18)
3 Nõmme Kabeklubi – 2 0 (3) 0 (3) * 2 (5) 2 (5) 4 (16)
4 Järvamaa Kabeklubi 0 (3) 1 (4) 0 (3) * 1 (4) 2 (14)
5 Hiiumaa Kabeklubi 0 (3) 0 (3) 0 (3) 1 (4) * 1 (13)

Peakohtunik: Lembit Vahesaar

Tulemused voorude ja matšide kaupa

I voor
Nõmme Kabeklubi - 1 5 - 3 Nõmme Kabeklubi - 2
Konstantin Selli 1 - 1 Priit Tänav
Anti Ingel 0 - 2 Heinar Jahu
Raido Värik 2 - 0 Martin Talimets
Kadi Veski 2 - 0 Janne Mumme
Hiiumaa Kabeklubi 3 - 5 Lasnamäe Male-Kabeklubi
Raivo Rist 2 - 0 Kalev Parksepp
Arvo Rist 1 - 1 Kenneth Karp
Ivo Vana 0 - 2 Villem Lüüs
Kristel Polding 0 - 2 Kaari Vainonen
II voor
Nõmme Kabeklubi - 2 5 - 3 Hiiumaa Kabeklubi
Martin Talimets 0 - 2 Raivo Rist
Priit Tänav 2 - 0 Arvo Rist
Heinar Jahu 1 - 1 Ivo Vana
Janne Mumme 2 - 0 Kristel Polding
Järvamaa Kabeklubi 3 - 5 Nõmme Kabeklubi - 1
Andrus Tull 1 - 1 Anti Ingel
Urmo Ilves 0 - 2 Raido Värik
Argo Unnuk 0 - 2 Konstantin Selli
Piret Viirma 2 - 0 Kadi Veski
III voor
Hiiumaa Kabeklubi 4 - 4 Järvamaa Kabeklubi
Raivo Rist 1 - 1 Urmo Ilves
Arvo Rist 1 - 1 Andrus Tull
Ivo Vana 1 - 1 Argo Unnuk
Kristel Polding 1 - 1 Piret Viirma
Lasnamäe Male-Kabeklubi 5 - 3 Nõmme Kabeklubi - 2
Kenneth Karp 1 - 1 Martin Talimets
Kalev Parksepp 1 - 1 Priit Tänav
Villem Lüüs 2 - 0 Heinar Jahu
Kaari Vainonen 1 - 1 Janne Mumme
IV voor
Järvamaa Kabeklubi 4 - 4 Lasnamäe Male-Kabeklubi
Urmo Ilves 1 - 1 Villem Lüüs
Argo Unnuk 0 - 2 Kenneth Karp
Andrus Tull 1 - 1 Kalev Parksepp
Piret Viirma 2 - 0 Kaari Vainonen
Nõmme Kabeklubi-1 5 - 3 Hiiumaa Kabeklubi
Raido Värik 1 - 1 Raivo Rist
Konstantin Selli 1 - 1 Arvo Rist
Anti Ingel 1 - 1 Ivo Vana
Kadi Veski 2 - 0 Kristel Polding
V voor
Lasnamäe Male-Kabeklubi 4 - 4 Nõmme Kabeklubi-1
Kenneth Karp 1 - 1 Konstantin Selli
Kalev Parksepp 0 - 2 Raido Värik
Villem Lüüs 2 - 0 Anti Ingel
Kaari Vainonen 1 - 1 Kadi Veski
Nõmme Kabeklubi-2 5 - 3 Järvamaa Kabeklubi
Heinar Jahu 1 - 1 Argo Unnuk
Priit Tänav 2 - 0 Andrus Tull
Riho Briker 2 f - 0 f Tarvo Kuuspere
Janne Mumme 0 - 2 Piret Viirma

Lauad 1–3

nimi reiting 1 2 3 4 5 punkte
1 mf Raido Värik 2519 15:2 11:2 4:1 14:2 7
2 mf Villem Lüüs 2505 10:2 7:2 11:1 13:2 7
3 Priit Tänav 2272 5:1 9:2 14:1 8:2 6
4 mf Raivo Rist 2472 14:2 15:2 11:1 1:1 6
5 Konstantin Selli 2210 3:1 12:2 9:1 6:1 5
6 mf Kenneth Karp 2522 9:1 15:1 12:2 5:1 5
7 Heinar Jahu 2384 13:2 10:1 2:0 12:1 4
8 Andrus Tull 2387 13:1 9:1 14:1 3:0 3
9 Arvo Rist 2337 6:1 3:0 8:1 5:1 3
10 Ivo Vana 2310 2:0 7:1 12:1 13:1 3
11 gmi Urmo Ilves 2507 1:0 4:1 2:1 2
12 Argo Unnuk 2486 5:0 10:1 6:0 7:1 2
13 Anti Ingel 2060 7:0 8:1 10:1 2:0 2
14 Kalev Parksepp 2377 4:0 3:1 8:1 1:0 2
15 Martin Talimets 2148 1:0 4:0 6:1 1

Naiste laud

nimi reiting PV KV KV JM KP punkte
1 mff Piret Viirma 2248 * 2 2 2 1 7
2 Kadi Veski 2080 0 * 1 2 2 5
3 Kaari Vainonen 2172 0 1 * 1 2 4
4 Janne Mumme 2119 0 0 1 * 2 3
5 Kristel Polding 1 0 0 0 * 1
Personaalsed tööriistad