Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2007 (64)

Allikas: Kabeliit

Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2007 vene kabes

8.–9. detsember 2007

Sisukord

Turniiritabel

Koht Võistkond 1 2 3 4 5 6 Punkte
1 Järvamaa Kabeklubi * 2 (6) 2 (5) 2 (6) 2 (5) 2 (6) 10 (28)
2 Hiiumaa Kabeklubi 0 (2) * 2 (5) 2 (5) 2 (6) 2 (6) 8 (24)
3 Saaremaa Kabeklubi 0 (3) 0 (3) * 2 (6) 0 (3) 2 (6) 4 (21)
4 Tartumaa Kabeklubi 0 (2) 0 (3) 0 (2) * 1 (4) 2 (7) 3 (18)
5 Nõmme Kabeklubi – 1 0 (3) 0 (2) 2 (5) 1 (4) * 0 (2) 3 (16)
6 Nõmme Kabeklubi – 2 0 (2) 0 (2) 0 (2) 0 (1) 2 (6) * 2 (13)

Peakohtunik: Lembit Vahesaar

Võistkondade koosseisud

  1. Järvamaa Kabeklubi – Andrus Tull, Ain Rool, Argo Unnuk, Piret Viirma
  2. Hiiumaa Kabeklubi – Raivo Rist, Arvo Rist, Ivo Vana, Katrin Rajasalu
  3. Saaremaa Kabeklubi – Rein Kirst, Jaan Truu, Paul Antsaar, Inge Roots
  4. Tartumaa Kabeklubi – Enno Eerma, Algo Laidvee, Andres Kuusk, Riina Jaanuska
  5. Nõmme Kabeklubi–1 – Konstantin Selli, Anti Ingel, Priit Tänav, Janne Mumme, Kadi Veski
  6. Nõmme Kabeklubi–2 – Heinar Jahu, Imre Anton, Janek Jaanimäe, Raimo Karjus, Merike Martsepp

Tulemused voorude ja matšide kaupa

I voor
Hiiumaa Kabeklubi 5 - 3 Saaremaa Kabeklubi
Raivo Rist 1 - 1 Rein Kirst
Arvo Rist 2 - 0 Jaan Truu
Ivo Vana 1 - 1 Paul Antsaar
Katrin Rajasalu 1 - 1 Inge Roots
Järvamaa Kabeklubi 6 - 2 Tartumaa Kabeklubi
Andrus Tull 1 - 1 Enno Eerma
Ain Rool 1 - 1 Algo Laidvee
Argo Unnuk 2 - 0 Andres Kuusk
Piret Viirma 2 - 0 Riina Jaanuska
Nõmme Kabeklubi–1 2 - 6 Nõmme Kabeklubi–2
Konstantin Selli 0 - 2 Heinar Jahu
Anti Ingel 0 - 2 Imre Anton
Priit Tänav 1 - 1 Janek Jaanimäe
Janne Mumme 1 - 1 Merike Martsepp
II voor
Saaremaa Kabeklubi 6 - 2 Nõmme Kabeklubi-2
Rein Kirst 1 - 1 Imre Anton
Jaan Truu 1 - 1 Heinar Jahu
Paul Antsaar 2 - 0 Janek Jaanimäe
Inge Roots 2 - 0 Merike Martsepp
Tartumaa Kabeklubi 4 - 4 Nõmme Kabeklubi-1
Algo Laidvee 1 - 1 Priit Tänav
Andres Kuusk 1 - 1 Konstantin Selli
Enno Eerma 1 - 1 Anti Ingel
Riina Jaanuska 1 - 1 Janne Mumme
Hiiumaa Kabeklubi 2 - 6 Järvamaa Kabeklubi
Arvo Rist 1 - 1 Andrus Tull
Raivo Rist 1 - 1 Argo Unnuk
Ivo Vana 0 - 2 Ain Rool
Katrin Rajasalu 0 - 2 Piret Viirma
III voor
Järvamaa Kabeklubi 5 - 3 Saaremaa Kabeklubi
Argo Unnuk 2 - 0 Rein Kirst
Andrus Tull 1 - 1 Jaan Truu
Ain Rool 1 - 1 Paul Antsaar
Piret Viirma 1 - 1 Inge Roots
Nõmme Kabeklubi–1 2 - 6 Hiiumaa Kabeklubi
Anti Ingel 0 - 2 Raivo Rist
Priit Tänav 0 - 2 Arvo Rist
Konstantin Selli 1 - 1 Ivo Vana
Janne Mumme 1 - 1 Katrin Rajasalu
Nõmme Kabeklubi–2 1 - 7 Tartumaa Kabeklubi
Heinar Jahu 0 - 2 Algo Laidvee
Janek Jaanimäe 0 - 2 Enno Eerma
Imre Anton 0 - 2 Andres Kuusk
Merike Martsepp 1 - 1 Riina Jaanuska
IV voor
Saaremaa Kabeklubi 6 - 2 Tartumaa Kabeklubi
Rein Kirst 1 - 1 Enno Eerma
Jaan Truu 1 - 1 Algo Laidvee
Paul Antsaar 2 - 0 Andres Kuusk
Inge Roots 2 - 0 Riina Jaanuska
Hiiumaa Kabeklubi 6 - 2 Nõmme Kabeklubi–2
Arvo Rist 1 - 1 Raimo Karjus
Raivo Rist 2 - 0 Imre Anton
Ivo Vana 1 - 1 Heinar Jahu
Katrin Rajasalu 2 - 0 Merike Martsepp
Järvamaa Kabeklubi 5 - 3 Nõmme Kabeklubi–1
Andrus Tull 1 - 1 Priit Tänav
Ain Rool 2 - 0 Anti Ingel
Argo Unnuk 1 - 1 Konstantin Selli
Piret Viirma 1 - 1 Kadi Veski
V voor
Nõmme Kabeklubi-1 5 - 3 Saaremaa Kabeklubi
Anti Ingel 1 - 1 Rein Kirst
Priit Tänav 2 - 0 Jaan Truu
Konstantin Selli 1 - 1 Paul Antsaar
Kadi Veski 1 - 1 Inge Roots
Nõmme Kabeklubi-2 2 - 6 Järvamaa Kabeklubi
Heinar Jahu 1 - 1 Argo Unnuk
Imre Anton 1 - 1 Ain Rool
Raimo Karjus 0 - 2 Andrus Tull
Merike Martsepp 0 - 2 Piret Viirma
Tartumaa Kabeklubi 3 - 5 Hiiumaa Kabeklubi
Enno Eerma 1 - 1 Arvo Rist
Algo Laidvee 1 - 1 Raivo Rist
Andres Kuusk 1 - 1 Ivo Vana
Riina Jaanuska 0 - 2 Katrin Rajasalu

Lauad 1–3

nimi reiting 1 2 3 4 5 punkte
1 Argo Unnuk 2538 14:2 3:1 13:2 12:1 10:1 7
2 Ain Rool 2490 6:1 11:2 5:1 17:2 15:1 7
3 Raivo Rist 2546 13:1 1:1 17:2 15:2 6:1 7
4 Arvo Rist 2463 16:2 7:1 9:2 18:1 6:1 7
5 Paul Antsaar 2362 11:1 19:2 2:1 14:2 12:1 7
6 Algo Laidvee 2402 2:1 9:1 10:2 16:1 3:1 6
7 Andrus Tull 2503 8:1 4:1 16:1 9:1 18:2 6
8 Enno Eerma 2444 7:1 17:1 19:2 13:1 4:1 6
9 Priit Tänav 2307 19:1 6:1 4:0 7:1 16:2 5
10 Heinar Jahu 2459 12:2 16:1 6:0 11:1 1:1 5
11 Ivo Vana 2303 5:1 2:0 12:1 10:1 14:1 4
12 Konstantin Selli 2387 10:0 14:1 11:1 1:1 5:1 4
13 Rein Kirst 2321 3:1 15:1 1:0 8:1 17:1 4
14 Andres Kuusk 1:0 12:1 15:2 5:0 11:1 4
15 Imre Anton 2282 17:2 13:1 14:0 3:0 2:1 4
16 Jaan Truu 2310 4:0 10:1 7:1 6:1 9:0 3
17 Anti Ingel 2279 15:0 8:1 3:0 2:0 13:1 2
18 Raimo Karjus 2359 4:1 7:0 1
19 Janek Jaanimäe 1869 9:1 5:0 8:0 1

Naiste laud

nimi reiting 1 2 3 4 5 punkte
1 Piret Viirma 2220 6:2 3:2 2:1 5:1 7:2 8
2 Inge Roots 2157 3:1 7:2 1:1 6:2 5:1 7
3 Katrin Rajasalu 2070 2:1 1:0 4:1 7:2 6:2 6
4 Janne Mumme 2165 7:1 6:1 3:1 3
5 Kadi Veski 2152 1:1 2:1 2
6 Riina Jaanuska 2010 1:0 4:1 7:1 2:0 3:0 2
7 Merike Martsepp 1974 4:1 2:0 6:1 3:0 1:0 2
Personaalsed tööriistad