Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2009 (100)

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 22. november 2009, kell 20:20 kasutajalt Vlyys (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)

Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2009 (100)

Tallinna Malemajas, 13.–15. novembrini 2009

Sisukord

Turniiritabel

Koht Võistkond 1 2 3 4 5 6 Punkte
1 Lasnamäe Male-Kabeklubi * 0 (1) 2 (6) 2 (6) 2 (8) 2 (5) 8 (26)
2 Nõmme Kabeklubi—1 2 (7) * 0 (3) 1 (4) 2 (5) 2 (8) 7 (27)
3 Järvamaa Kabeklubi 0 (2) 2 (5) * 1 (4) 2 (6) 2 (7) 7 (24)
4 Hiiumaa Kabeklubi 0 (2) 1 (4) 1 (4) * 2 (5) 2 (5) 6 (20)
5 Jõgeva Kabeklubi 0 (0) 0 (3) 0 (2) 0 (3) * 2 (5) 2 (13)
6 Nõmme Kabeklubi—2 0 (3) 0 (0) 0 (1) 0 (3) 0 (3) * 0 (10)

Peakohtunik: Lembit Vahesaar

Võistkondade koosseisud

Individuaaltulemused

Mehed

nimi reiting punkte 1 2 3 4 5
1 Raivo Rist 2453 9 6:2 11:2 10:1 16:2 12:2
2 Raido Värik 2544 9 15:2 13:2 16:2 6:1 5:2
3 Urmo Ilves 2491 8 8:1 5:1 12:2 11:2 18:2
4 Konstantin Selli 2391 8 12:2 8:1 18:2 7:1 10:2
5 Villem Lüüs 2528 7 18:2 3:1 8:2 17:2 2:0
6 Andrus Tull 2377 6 1:0 9:1 15:2 2:1 14:2
7 Argo Unnuk 2474 6 13:2 10:0 17:1 4:1 16:2
8 Arvo Rist 2341 5 3:1 4:1 5:0 18:2 15:1
9 Tarmo Tulva 2254 5 14:2 6:1 13:1 15:1 11:0
10 Kalev Parksepp 2307 5 16:2 7:2 1:1 12:0 4:0
11 Anti Ingel 2208 5 19:2 1:0 14:1 3:0 9:2
12 Janek Jaanimäe 2096 4 4:0 18:2 3:0 10:2 1:0
13 Ivo Vana 2253 3 7:0 2:0 9:1 14:1 17:1
14 Jüri Hermann 3 9:0 15:1 11:1 13:1 6:0
15 Martin Talimets 2157 3 2:0 14:1 6:0 9:1 8:1
16 Uno Plakk 2362 2 10:0 17:2 2:0 1:0 7:0
17 Riho Briker 2059 2 16:0 7:1 5:0 13:1
18 Jaan Peets 0 5:0 12:0 4:0 8:0 3:0
19 Mark Kristian Küttim 1828 0 11:0

Naised

nimi reiting punkte 1 2 3 4 5
1 Kaari Vainonen 2170 9 2:2 3:2 5:2 6:2 7:1
2 Marika Azojan 2196 8 1:0 6:2 4:2 5:2 3:2
3 Piret Viirma 2243 4 5:1 1:0 6:2 4:1 2:0
4 Helina Rajasalu 2069 4 6:2 5:1 2:0 3:1
5 Katrin Rajasalu 1955 3 3:1 4:1 1:0 2:0 6:1
6 Diana Romanenkova 1756 1 4:0 2:0 3:0 1:0 5:1
7 Janne Mumme 2103 1 1:1

Matšide tulemused

I voor (13. november 2009)
Järvamaa Kabeklubi 4–4 Hiiumaa Kabeklubi
Andrus Tull 0–2 Raivo Rist
Argo Unnuk 2–0 Ivo Vana
Urmo Ilves 1–1 Arvo Rist
Piret Viirma 1–1 Katrin Rajasaluu
Lasnamäe Male-Kabeklubi 8–0 Jõgeva Kabeklubi
Tarmo Tulva 2–0 Jüri Hermann
Kalev Parksepp 2–0 Uno Plakk
Villem Lüüs 2–0 Jaan Peets
Kaari Vainonen 2–0 Marika Azojan
Nõmme Kabeklubi—2 0–8 Nõmme Kabeklubi—1
Martin Talimets 0–2 Raido Värik
Janek Jaanimäe 0–2 Konstantin Selli
Mark Kristian Küttim 0–2 Anti Ingel
Diana Romanenkova 0–2 Helina Rajasalu
II voor (14. november 2009)
Hiiumaa Kabeklubi 4–4 Nõmme Kabeklubi—1
Raivo Rist 2–0 Anti Ingel
Ivo Vana 0–2 Raido Värik
Arvo Rist 1–1 Konstantin Selli
Katrin Rajasalu 1–1 Helina Rajasalu
Jõgeva Kabeklubi 5–3 Nõmme Kabeklubi—2
Uno Plakk 2–0 Riho Briker
Jüri Hermann 1–1 Martin Talimets
Jaan Peets 0–2 Janek Jaanimäe
Marika Azojan 2–0 Diana Romanenkova
Järvamaa Kabeklubi 2–6 Lasnamäe Male-Kabeklubi
Argo Unnuk 0–2 Kalev Parksepp
Urmo Ilves 1–1 Villem Lüüs
Andrus Tull 1–1 Tarmo Tulva
Piret Viirma 0–2 Kaari Vainonen
III voor (14. november 2009)
Lasnamäe Male-Kabeklubi 6–2 Hiiumaa Kabeklubi
Kalev Parksepp 1-1 Raivo Rist
Villem Lüüs 2–0 Arvo Rist
Tarmo Tulva 1–1 Ivo Vana
Kaari Vainonen 2–0 Katrin Rajasalu
Nõmme Kabeklubi—2 1–7 Järvamaa Kabeklubi
Janek Jaanimäe 0–2 Urmo Ilves
Martin Talimets 0–2 Andrus Tull
Riho Briker 1–1 Argo Unnuk
Diana Romanenkova 0–2 Piret Viirma
Nõmme Kabeklubi—1 5-3 Jõgeva Kabeklubi
Konstantin Selli 2–0 Jaan Peets
Anti Ingel 1–1 Jüri Hermann
Raido Värik 2–0 Uno Plakk
Helina Rajasalu 0–2 Marika Azojan
IV voor (15. november 2009)
Hiiumaa Kabeklubi 5–3 Jõgeva Kabeklubi
Arvo Rist 2–0 Jaan Peets
Raivo Rist 2–0 Uno Plakk
Ivo Vana 1–1 Jüri Hermann
Katrin Rajasalu 0–2 Marika Azojan
Järvamaa Kabeklubi 5–3 Nõmme Kabeklubi—1
Urmo Ilves 2–0 Anti ingel
Argo Unnuk 1–1 Konstantin Selli
Andrus Tull 1–1 Raido Värik
Piret Viirma 1–1 Helina Rajasalu
Lasnamäe Male-Kabeklubi 5–3 Nõmme Kabeklubi—2
Villem Lüüs 2–0 Riho Briker
Tarmo Tulva 1–1 Martin Talimets
Kalev Parksepp 0–2 Janek Jaanimäe
Kaari Vainonen 2–0 Diana Romanenkova
V voor (15. november 2009)
Nõmme Kabeklubi—2 3–5 Hiiumaa Kabeklubi
Janek Jaanimäe 0–2 Raivo Rist
Riho Briker 1–1 Ivo Vana
Martin Talimets 1–1 Arvo Rist
Diana Romanenkova 1–1 Katrin Rajasalu
Nõmme Kabeklubi—1 7–1 Lasnamäe Male-Kabeklubi
Anti Ingel 2–0 Tarmo Tulva
Konstantin Selli 2–0 Kalev Parksepp
Raido Värik 2–0 Villem Lüüs
Janne Mumme 1–2 Kaari Vainonen
Jõgeva Kabeklubi 2–6 Järvamaa Kabeklubi
Uno Plakk 0–2 Argo Unnuk
Jüri Hermann 0–2 Andrus Tull
Jaan Peets 0–2 Urmo Ilves
Marika Azojan 2–0 Piret Viirma
Personaalsed tööriistad