Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2009 (64): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
|||
(ei näidata 2 kasutaja 27 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Eesti 2009. aasta võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes''' toimusid 31. oktoobril ja 1. novembril 2009 [[Malemaja]]s. | |||
'''Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | |||
31. | |||
== Turniiritabel == | == Turniiritabel == | ||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
! Koht !! Võistkond !! | ! Koht !! Võistkond !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! Punkte | ||
|- | |- | ||
| height= | | height=40 | 1. || [[Järvamaa Kabeklubi]] || * || 1 <sub>(4)</sub> || 2 <sub>(5)</sub> || 2 <sub>(5)</sub> || 1 <sub>(4)</sub> || 2 <sub>(6)</sub> || 2 <sub>(7)</sub>|| '''10 <sub>(31)</sub>''' | ||
|- | |- | ||
| height= | | height=40 | 2. || [[Nõmme Kabeklubi]]—1 || 1 <sub>(4)</sub> || * || 0 <sub>(2)</sub> || 2 <sub>(5)</sub> || 2 <sub>(5)</sub> || 1 <sub>(4)</sub> || 2 <sub>(5)</sub> || '''8 <sub>(25)</sub>''' | ||
|- | |- | ||
| height= | | height=40 | 3. || [[Lasnamäe Male-Kabeklubi]] || 0 <sub>(3)</sub> || 2 <sub>(6)</sub> || * || 1 <sub>(4)</sub> || 2 <sub>(5)</sub> || 0 <sub>(3)</sub> || 2 <sub>(6)</sub> || '''7 <sub>(27)</sub>''' | ||
|- | |- | ||
| height= | | height=40 | 4. || [[Tartumaa Kabeklubi]] || 0 <sub>(3)</sub>|| 0 <sub>(3)</sub> || 1 <sub>(4)</sub> || * || 2 <sub>(5)</sub> || 1 <sub>(4)</sub> || 2 <sup>(6)</sup> || '''6 <sub>(25)</sub>''' | ||
|- | |- | ||
| height= | | height=40 | 5. || [[Hiiumaa Kabeklubi]] || 1 <sub>(4)</sub> || 0 <sub>(3)</sub> || 0 <sub>(3)</sub> || 0 <sub>(3)</sub> || * || 2 <sup>(5)</sup> || 1 <sup>(4)</sup> || '''4 <sub>(22)</sub>''' | ||
|- | |- | ||
| height= | | height=40 | 6. || [[Jõgeva Kabeklubi]] || 0 <sub>(6)</sub> || 1 <sub>(4)</sub> || 2 <sub>(5)</sub> || 1 <sub>(4)</sub> || 0 <sup>(3)</sup> || * || 0 <sup>(3)</sup> || '''4 <sub>(21)</sub>''' | ||
|- | |- | ||
| height= | | height=40 | 7. || [[Nõmme Kabeklubi]]—2 || 0 <sub>(1)</sub> || 0 <sub>(3)</sub> || 0 <sub>(2)</sub> || 0 <sub>(2)</sub> || 1 <sup>(4)</sup> || 2 <sup>(5)</sup> || * || '''3 <sub>(17)</sub>''' | ||
|} | |} | ||
Peakohtunik: [[Lembit Vahesaar]] | Peakohtunik: [[Lembit Vahesaar]] | ||
== Võistkondade | == Võistkondade koosseisud == | ||
*Järvamaa Kabeklubi | *Järvamaa Kabeklubi: [[Andrus Tull]], [[Ain Rool]], [[Argo Unnuk]], [[Piret Viirma]] | ||
*Nõmme Kabeklubi—1 | *Nõmme Kabeklubi—1: [[Raido Värik]], [[Konstantin Selli]], [[Raimo Karjus]], [[Helina Rajasalu]], [[Kadi Veski]] | ||
*Lasnamäe Male-Kabeklubi | *Lasnamäe Male-Kabeklubi: [[Arvo Koppel]], [[Villem Lüüs]], [[Tarmo Tulva]], [[Kaari Vainonen]] | ||
*Tartumaa Kabeklubi | *Tartumaa Kabeklubi: [[Enno Eerma]], [[Villu Raja]], [[Algo Laidvee]], [[Anita Seppa]] | ||
*Hiiumaa Kabeklubi | *Hiiumaa Kabeklubi: [[Arvo Rist]], [[Raivo Rist]], [[Ivo Vana]], [[Katrin Rajasalu]] | ||
*Jõgeva Kabeklubi | *Jõgeva Kabeklubi: [[Uno Plakk]], [[Jüri Hermann]], [[Heino Ots]], [[Marika Azojan]] | ||
*Nõmme Kabeklubi—2 | *Nõmme Kabeklubi—2: [[Anti Ingel]], [[Janek Jaanimäe]], [[Mark Kristian Küttim]], [[Diana Romanenkova]] | ||
== Individuaaltulemused == | |||
=== Mehed === | |||
{| class=wikitable | |||
! !! nimi !! reiting !! punkte !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 | |||
|- | |||
|1 ||[[Villem Lüüs]] ||2486||'''10'''||14:2||20:2|| 4:2|| ||18:2|| 3:1||16:1 | |||
|- | |||
|2 ||[[Raido Värik]] ||2476||'''9''' ||13:2|| ||17:1||18:1||10:2||19:2||14:1 | |||
|- | |||
|3 ||[[Andrus Tull]] ||2497||'''9''' || ||11:2|| 8:1||13:2||21:2|| 1:1|| 6:1 | |||
|- | |||
|4 ||[[Konstantin Selli]] ||2390||'''8''' ||20:2|| || 1:0|| 6:2|| 5:1||16:2|| 8:1 | |||
|- | |||
|5 ||[[Argo Unnuk]] ||2532||'''8''' || ||16:2||14:1||20:1|| 4:1||17:1|| 7:2 | |||
|- | |||
|6 ||[[Villu Raja]] ||2392||'''7''' ||16:1||14:1||15:2|| 4:0||17:2|| || 3:1 | |||
|- | |||
|7 ||[[Algo Laidvee]] ||2394||'''7''' ||19:2|| 9:1||20:2||21:1||12:1|| || 5:0 | |||
|- | |||
|8 ||[[Arvo Rist]] ||2522||'''7''' ||17:1||18:1|| 3:1||11:2|| ||13:1|| 4:1 | |||
|- | |||
|9 ||[[Ivo Vana]] ||2305||'''7''' ||12:1|| 7:1||10:1||19:2|| ||15:1||21:1 | |||
|- | |||
|10||[[Ain Rool]] ||2494||'''7''' || ||19:1|| 9:1||15:2|| 2:0||12:2||18:1 | |||
|- | |||
|11||[[Uno Plakk]] ||2423||'''6''' ||18:2|| 3:0|| || 8:0||13:0||21:2||17:2 | |||
|- | |||
|12||[[Tarmo Tulva]] ||2247||'''6''' || 9:1||13:1||21:2|| || 7:1||10:0||19:1 | |||
|- | |||
|13||[[Anti Ingel]] ||2295||'''6''' || 2:0||12:1||18:2|| 3:0||11:2|| 8:1|| | |||
|- | |||
|14||[[Raivo Rist]] ||2527||'''5''' || 1:0|| 6:1|| 5:1||16:1|| ||20:1|| 2:1 | |||
|- | |||
|15||[[Mark Kristian Küttim]]||1863||'''5''' ||21:2||17:1|| 6:0||10:0||19:1|| 9:1|| | |||
|- | |||
|16||[[Jüri Hermann]] ||2335||'''4''' || 6:1|| 5:0|| ||14:1||20:1|| 4:0|| 1:1 | |||
|- | |||
|17||[[Arvo Koppel]] ||2354||'''4''' || 8:1||15:1|| 2:1|| || 6:0|| 5:1||11:0 | |||
|- | |||
|18||[[Enno Eerma]] ||2423||'''3''' ||11:0|| 8:1||13:0|| 2:1|| 1:0|| ||10:1 | |||
|- | |||
|19||[[Heino Ots]] || ||'''3''' || 7:0||10:1|| || 9:0||15:1|| 2:0||12:1 | |||
|- | |||
|20||[[Janek Jaanimäe]] ||1948||'''3''' || 4:0|| 1:0|| 7:0|| 5:1||16:1||14:1|| | |||
|- | |||
|21||[[Raimo Karjus]] ||2328||'''2''' ||15:0|| ||12:0|| 7:1|| 3:0||11:0|| 9:1 | |||
|} | |||
=== Naised === | |||
{| class=wikitable | |||
! !! nimi !! reiting !! punkte !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 | |||
|- | |||
|1 ||[[Marika Azojan]] ||2308||'''8''' ||2:1||4:1|| ||5:2||6:1||8:2||3:1 | |||
|- | |||
|2 ||[[Anita Seppa]] || ||'''8''' ||1:1||5:2||6:2||7:1||3:1|| ||4:1 | |||
|- | |||
|3 ||[[Kaari Vainonen]] ||2355||'''7''' ||5:1||6:2||7:1|| ||2:1||4:1||1:1 | |||
|- | |||
|4 ||[[Piret Viirma]] ||2228||'''7''' || ||1:1||5:1||6:2||8:1||3:1||2:1 | |||
|- | |||
|5 ||[[Katrin Rajasalu]] ||2078||'''3''' ||3:1||2:0||4:1||1:0|| ||6:1||8:0 | |||
|- | |||
|6 ||[[Diana Romanenkova]]||1653||'''3''' ||7:1||3:0||2:0||4:0||1:1||5:1|| | |||
|- | |||
|7 ||[[Helina Rajasalu]] ||1912||'''3''' ||6:1|| ||3:1||2:1|| || || | |||
|- | |||
|8 ||[[Kadi Veski]] ||2165||'''3''' || || || || ||4:1||1:0||5:2 | |||
|} | |||
== Matšide tulemused == | == Matšide tulemused == | ||
{| class=wikitable | {| class=wikitable | ||
! colspan=3 | I voor (31. | ! colspan=3 | I voor (31. oktoober 2009) | ||
|- | |- | ||
! Jõgeva Kabeklubi !! 4–4 !! Tartumaa Kabeklubi | ! Jõgeva Kabeklubi !! 4–4 !! Tartumaa Kabeklubi | ||
69. rida: | 134. rida: | ||
|- | |- | ||
| Diana Romanenkova || 1-1 || Helina Rajasalu | | Diana Romanenkova || 1-1 || Helina Rajasalu | ||
|- | |||
! colspan=3 | II voor | |||
|- | |||
! Lasnamäe Male-Kabeklubi !! 6–2 !! Nõmme Kabeklubi—2 | |||
|- | |||
| Arvo Koppel || 1-1 || Mark Kristian Küttim | |||
|- | |||
| Villem Lüüs || 2-0 ||Janek Jaanimäe | |||
|- | |||
| Tarmo Tulva || 1-1 || Anti Ingel | |||
|- | |||
| Kaari Vainonen || 2-0 || Diana Romanenkova | |||
|- | |||
! Tartumaa Kabeklubi !! 5–3 !! Hiiumaa Kabeklubi | |||
|- | |||
| Enno Eerma || 1-1 || Arvo Rist | |||
|- | |||
| Villu Raja || 1-1 || Raivo Rist | |||
|- | |||
| Algo Laidvee || 1-1 || Ivo Vana | |||
|- | |||
| Anita Seppa || 2-0 || Katrin Rajasalu | |||
|- | |||
! Järvamaa Kabeklubi !! 6–2 !! Jõgeva Kabeklubi | |||
|- | |||
| Argo Unnuk || 2-0 || Jüri Hermann | |||
|- | |||
| Andrus Tull || 2-0 || Uno Plakk | |||
|- | |||
| Ain Rool || 1-1 || Heino Ots | |||
|- | |||
| Piret Viirma || 1-1 || Marika Azojan | |||
|- | |||
! colspan=3 | III voor | |||
|- | |||
! Hiiumaa Kabeklubi !! 4–4 || Järvamaa Kabeklubi | |||
|- | |||
| Arvo Rist || 1-1 || Andrus Tull | |||
|- | |||
| Raivo Rist || 1-1 || Argo Unnuk | |||
|- | |||
| Ivo Vana || 1-1 || Ain Rool | |||
|- | |||
| Katrin Rajasalu || 1-1 || Piret Viirma | |||
|- | |||
! Nõmme Kabeklubi—2 !! 2–6 !! Tartumaa Kabeklubi | |||
|- | |||
| Anti Ingel || 2-0|| Enno Eerma | |||
|- | |||
| Mark Kristian Küttim || 0-2 || Villu Raja | |||
|- | |||
| Janek Jaanimäe || 0-2 || Algo Laidvee | |||
|- | |||
| Diana Romanenkova || 0-2 || Anita Seppa | |||
|- | |||
! Nõmme Kabeklubi—1 !! 2–6 !! Lasnamäe Male-Kabeklubi | |||
|- | |||
| Konstantin Selli || 0-2 || Villem Lüüs | |||
|- | |||
| Raido Värik || 1-1 || Arvo Koppel | |||
|- | |||
| Raimo Karjus || 0-2 || Tarmo Tulva | |||
|- | |||
| Helina Rajasalu || 1-1 || Kaari Vainonen | |||
|- | |||
! colspan=3 | IV voor | |||
|- | |||
! Tartumaa Kabeklubi !! 3–5 !! Nõmme Kabeklubi—1 | |||
|- | |||
| Enno Eerma || 1-1 || Raido Värik | |||
|- | |||
| Villu Raja || 0-2 || Konstantin Selli | |||
|- | |||
| Algo Laidvee || 1-1 || Raimo Karjus | |||
|- | |||
| Anita Seppa || 1-1 || Helina Rajasalu | |||
|- | |||
! Järvamaa Kabeklubi !! 7–1 !! Nõmme Kabeklubi—2 | |||
|- | |||
| Andrus Tull || 2-0 || Anti Ingel | |||
|- | |||
| Argo Unnuk || 1-1 || Janek Jaanimäe | |||
|- | |||
| Ain Rool || 2-0 || Mark Kristian Küttim | |||
|- | |||
| Piret Viirma || 2-0 || Diana Romanenkova | |||
|- | |||
! Jõgeva Kabeklubi !! 3–5 !! Hiiumaa Kabeklubi | |||
|- | |||
| Uno Plakk || 0-2 || Arvo Rist | |||
|- | |||
| Jüri Hermann || 1-1 || Raivo Rist | |||
|- | |||
| Heino Ots || 0-2 || Ivo Vana | |||
|- | |||
| Marika Azojan || 2-0 || Katrin Rajasalu | |||
|- | |||
! colspan=3 | V voor (1. november 2009) | |||
|- | |||
! Nõmme Kabeklubi—2 !! 5-3 !! Jõgeva Kabeklubi | |||
|- | |||
| Anti Ingel || 2-0 || Uno Plakk | |||
|- | |||
| Janek Jaanimäe || 1-1 || Jüri Hermann | |||
|- | |||
| Mark Kristian Küttim || 1-1 || Heino Ots | |||
|- | |||
| Diana Romanenkova || 1-1 || Marika Azojan | |||
|- | |||
! Nõmme Kabeklubi—1 !! 4–4 !! Järvamaa Kabeklubi | |||
|- | |||
| Raimo Karjus || 0-2 || Andrus Tull | |||
|- | |||
| Konstantin Selli || 1-1 || Argo Unnuk | |||
|- | |||
| Raido Värik || 2-0 || Ain Rool | |||
|- | |||
| Kadi Veski || 1-1 || Piret Viirma | |||
|- | |||
! Lasnamäe Male-Kabeklubi !! 4–4 !! Tartumaa Kabeklubi | |||
|- | |||
| Villem Lüüs || 2-0 || Enno Eerma | |||
|- | |||
| Arvo Koppel || 0-2 || Villu Raja | |||
|- | |||
| Tarmo Tulva || 1-1 || Algo Laidvee | |||
|- | |||
| Kaari Vainonen || 1-1 || Anita Seppa | |||
|- | |||
! colspan=3 | VI voor | |||
|- | |||
! Järvamaa Kabeklubi !! 5–3 !! Lasnamäe Male-Kabeklubi | |||
|- | |||
| Andrus Tull || 1-1 || Villem Lüüs | |||
|- | |||
| Argo Unnuk || 1-1 || Arvo Koppel | |||
|- | |||
| Ain Rool || 2-0 || Tarmo Tulva | |||
|- | |||
| Piret Viirma || 1-1 || Kaari Vainonen | |||
|- | |||
! Jõgeva Kabeklubi !! 4–4 !! Nõmme Kabeklubi—1 | |||
|- | |||
| Uno Plakk || 2-0 || Raimo Karjus | |||
|- | |||
| Jüri Hermann || 0-2 || Konstantin Selli | |||
|- | |||
| Heino Ots || 0-2 || Raido Värik | |||
|- | |||
| Marika Azojan || 2-0 || Kadi Veski | |||
|- | |||
! Hiiumaa Kabeklubi !! 4–4 !! Nõmme Kabeklubi—2 | |||
|- | |||
| Arvo Rist || 1-1 || Anti Ingel | |||
|- | |||
| Raivo Rist || 1-1 || Janek Jaanimäe | |||
|- | |||
| Ivo Vana || 1-1 || Mark Kristian Küttim | |||
|- | |||
| Katrin Rajasalu || 1-1 || Diana Romanenkova | |||
|- | |||
! colspan=3 | VII voor | |||
|- | |||
! Nõmme Kabeklubi—1 !! 5–3 !! Hiiumaa Kabeklubi | |||
|- | |||
| Konstantin Selli || 1-1 || Arvo Rist | |||
|- | |||
| Raido Värik || 1-1 || Raivo Rist | |||
|- | |||
| Raimo Karjus || 1-1 || Ivo Vana | |||
|- | |||
| Kadi Veski || 2-0 || Katrin Rajasalu | |||
|- | |||
! Lasnamäe Male-Kabeklubi !! 3–5 !! Jõgeva Kabeklubi | |||
|- | |||
| Arvo Koppel || 0-2 || Uno Plakk | |||
|- | |||
| Villem Lüüs || 1-1 || Jüri Hermann | |||
|- | |||
| Tarmo Tulva || 1-1 || Heino Ots | |||
|- | |||
| Kaari Vainonen || 1-1 || Marika Azojan | |||
|- | |||
! Tartumaa Kabeklubi !! 3–5 !! Järvamaa Kabeklubi | |||
|- | |||
| Villu Raja || 1-1 || Andrus Tull | |||
|- | |||
| Algo Laidvee || 0-2 || Argo Unnuk | |||
|- | |||
| Enno Eerma || 1-1 || Ain Rool | |||
|- | |||
| Anita Seppa || 1-1 || Piret Viirma | |||
|} | |} | ||
== Vaata ka == | == Vaata ka == | ||
*[[Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2008 (64) | *[[Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2008 (64)]] | ||
[[Kategooria:2009]] | [[Kategooria:2009]] | ||
[[Kategooria:Eesti võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes|2009]] |
Viimane redaktsioon: 6. november 2014, kell 11:44
Eesti 2009. aasta võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes toimusid 31. oktoobril ja 1. novembril 2009 Malemajas.
Turniiritabel
Koht | Võistkond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Järvamaa Kabeklubi | * | 1 (4) | 2 (5) | 2 (5) | 1 (4) | 2 (6) | 2 (7) | 10 (31) |
2. | Nõmme Kabeklubi—1 | 1 (4) | * | 0 (2) | 2 (5) | 2 (5) | 1 (4) | 2 (5) | 8 (25) |
3. | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 0 (3) | 2 (6) | * | 1 (4) | 2 (5) | 0 (3) | 2 (6) | 7 (27) |
4. | Tartumaa Kabeklubi | 0 (3) | 0 (3) | 1 (4) | * | 2 (5) | 1 (4) | 2 (6) | 6 (25) |
5. | Hiiumaa Kabeklubi | 1 (4) | 0 (3) | 0 (3) | 0 (3) | * | 2 (5) | 1 (4) | 4 (22) |
6. | Jõgeva Kabeklubi | 0 (6) | 1 (4) | 2 (5) | 1 (4) | 0 (3) | * | 0 (3) | 4 (21) |
7. | Nõmme Kabeklubi—2 | 0 (1) | 0 (3) | 0 (2) | 0 (2) | 1 (4) | 2 (5) | * | 3 (17) |
Peakohtunik: Lembit Vahesaar
Võistkondade koosseisud
- Järvamaa Kabeklubi: Andrus Tull, Ain Rool, Argo Unnuk, Piret Viirma
- Nõmme Kabeklubi—1: Raido Värik, Konstantin Selli, Raimo Karjus, Helina Rajasalu, Kadi Veski
- Lasnamäe Male-Kabeklubi: Arvo Koppel, Villem Lüüs, Tarmo Tulva, Kaari Vainonen
- Tartumaa Kabeklubi: Enno Eerma, Villu Raja, Algo Laidvee, Anita Seppa
- Hiiumaa Kabeklubi: Arvo Rist, Raivo Rist, Ivo Vana, Katrin Rajasalu
- Jõgeva Kabeklubi: Uno Plakk, Jüri Hermann, Heino Ots, Marika Azojan
- Nõmme Kabeklubi—2: Anti Ingel, Janek Jaanimäe, Mark Kristian Küttim, Diana Romanenkova
Individuaaltulemused
Mehed
nimi | reiting | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Villem Lüüs | 2486 | 10 | 14:2 | 20:2 | 4:2 | 18:2 | 3:1 | 16:1 | |
2 | Raido Värik | 2476 | 9 | 13:2 | 17:1 | 18:1 | 10:2 | 19:2 | 14:1 | |
3 | Andrus Tull | 2497 | 9 | 11:2 | 8:1 | 13:2 | 21:2 | 1:1 | 6:1 | |
4 | Konstantin Selli | 2390 | 8 | 20:2 | 1:0 | 6:2 | 5:1 | 16:2 | 8:1 | |
5 | Argo Unnuk | 2532 | 8 | 16:2 | 14:1 | 20:1 | 4:1 | 17:1 | 7:2 | |
6 | Villu Raja | 2392 | 7 | 16:1 | 14:1 | 15:2 | 4:0 | 17:2 | 3:1 | |
7 | Algo Laidvee | 2394 | 7 | 19:2 | 9:1 | 20:2 | 21:1 | 12:1 | 5:0 | |
8 | Arvo Rist | 2522 | 7 | 17:1 | 18:1 | 3:1 | 11:2 | 13:1 | 4:1 | |
9 | Ivo Vana | 2305 | 7 | 12:1 | 7:1 | 10:1 | 19:2 | 15:1 | 21:1 | |
10 | Ain Rool | 2494 | 7 | 19:1 | 9:1 | 15:2 | 2:0 | 12:2 | 18:1 | |
11 | Uno Plakk | 2423 | 6 | 18:2 | 3:0 | 8:0 | 13:0 | 21:2 | 17:2 | |
12 | Tarmo Tulva | 2247 | 6 | 9:1 | 13:1 | 21:2 | 7:1 | 10:0 | 19:1 | |
13 | Anti Ingel | 2295 | 6 | 2:0 | 12:1 | 18:2 | 3:0 | 11:2 | 8:1 | |
14 | Raivo Rist | 2527 | 5 | 1:0 | 6:1 | 5:1 | 16:1 | 20:1 | 2:1 | |
15 | Mark Kristian Küttim | 1863 | 5 | 21:2 | 17:1 | 6:0 | 10:0 | 19:1 | 9:1 | |
16 | Jüri Hermann | 2335 | 4 | 6:1 | 5:0 | 14:1 | 20:1 | 4:0 | 1:1 | |
17 | Arvo Koppel | 2354 | 4 | 8:1 | 15:1 | 2:1 | 6:0 | 5:1 | 11:0 | |
18 | Enno Eerma | 2423 | 3 | 11:0 | 8:1 | 13:0 | 2:1 | 1:0 | 10:1 | |
19 | Heino Ots | 3 | 7:0 | 10:1 | 9:0 | 15:1 | 2:0 | 12:1 | ||
20 | Janek Jaanimäe | 1948 | 3 | 4:0 | 1:0 | 7:0 | 5:1 | 16:1 | 14:1 | |
21 | Raimo Karjus | 2328 | 2 | 15:0 | 12:0 | 7:1 | 3:0 | 11:0 | 9:1 |
Naised
nimi | reiting | punkte | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marika Azojan | 2308 | 8 | 2:1 | 4:1 | 5:2 | 6:1 | 8:2 | 3:1 | |
2 | Anita Seppa | 8 | 1:1 | 5:2 | 6:2 | 7:1 | 3:1 | 4:1 | ||
3 | Kaari Vainonen | 2355 | 7 | 5:1 | 6:2 | 7:1 | 2:1 | 4:1 | 1:1 | |
4 | Piret Viirma | 2228 | 7 | 1:1 | 5:1 | 6:2 | 8:1 | 3:1 | 2:1 | |
5 | Katrin Rajasalu | 2078 | 3 | 3:1 | 2:0 | 4:1 | 1:0 | 6:1 | 8:0 | |
6 | Diana Romanenkova | 1653 | 3 | 7:1 | 3:0 | 2:0 | 4:0 | 1:1 | 5:1 | |
7 | Helina Rajasalu | 1912 | 3 | 6:1 | 3:1 | 2:1 | ||||
8 | Kadi Veski | 2165 | 3 | 4:1 | 1:0 | 5:2 |
Matšide tulemused
I voor (31. oktoober 2009) | ||
---|---|---|
Jõgeva Kabeklubi | 4–4 | Tartumaa Kabeklubi |
Uno Plakk | 2-0 | Enno Eerma |
Jüri Hermann | 1-1 | Villu Raja |
Heino Ots | 0-2 | Algo Laidvee |
Marika Azojan | 1-1 | Anita Seppa |
Hiiumaa Kabeklubi | 3–5 | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
Arvo Rist | 1-1 | Arvo Koppel |
Raivo Rist | 0-2 | Villem Lüüs |
Ivo Vana | 1-1 | Tarmo Tulva |
Katrin Rajasalu | 1-1 | Kaari Vainonen |
Nõmme Kabeklubi—2 | 3–5 | Nõmme Kabeklubi—1 |
Anti Ingel | 0-2 | Raido Värik |
Janek Jaanimäe | 0-2 | Konstantin Selli |
Mark Kristian Küttim | 2-0 | Raimo Karjus |
Diana Romanenkova | 1-1 | Helina Rajasalu |
II voor | ||
Lasnamäe Male-Kabeklubi | 6–2 | Nõmme Kabeklubi—2 |
Arvo Koppel | 1-1 | Mark Kristian Küttim |
Villem Lüüs | 2-0 | Janek Jaanimäe |
Tarmo Tulva | 1-1 | Anti Ingel |
Kaari Vainonen | 2-0 | Diana Romanenkova |
Tartumaa Kabeklubi | 5–3 | Hiiumaa Kabeklubi |
Enno Eerma | 1-1 | Arvo Rist |
Villu Raja | 1-1 | Raivo Rist |
Algo Laidvee | 1-1 | Ivo Vana |
Anita Seppa | 2-0 | Katrin Rajasalu |
Järvamaa Kabeklubi | 6–2 | Jõgeva Kabeklubi |
Argo Unnuk | 2-0 | Jüri Hermann |
Andrus Tull | 2-0 | Uno Plakk |
Ain Rool | 1-1 | Heino Ots |
Piret Viirma | 1-1 | Marika Azojan |
III voor | ||
Hiiumaa Kabeklubi | 4–4 | Järvamaa Kabeklubi |
Arvo Rist | 1-1 | Andrus Tull |
Raivo Rist | 1-1 | Argo Unnuk |
Ivo Vana | 1-1 | Ain Rool |
Katrin Rajasalu | 1-1 | Piret Viirma |
Nõmme Kabeklubi—2 | 2–6 | Tartumaa Kabeklubi |
Anti Ingel | 2-0 | Enno Eerma |
Mark Kristian Küttim | 0-2 | Villu Raja |
Janek Jaanimäe | 0-2 | Algo Laidvee |
Diana Romanenkova | 0-2 | Anita Seppa |
Nõmme Kabeklubi—1 | 2–6 | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
Konstantin Selli | 0-2 | Villem Lüüs |
Raido Värik | 1-1 | Arvo Koppel |
Raimo Karjus | 0-2 | Tarmo Tulva |
Helina Rajasalu | 1-1 | Kaari Vainonen |
IV voor | ||
Tartumaa Kabeklubi | 3–5 | Nõmme Kabeklubi—1 |
Enno Eerma | 1-1 | Raido Värik |
Villu Raja | 0-2 | Konstantin Selli |
Algo Laidvee | 1-1 | Raimo Karjus |
Anita Seppa | 1-1 | Helina Rajasalu |
Järvamaa Kabeklubi | 7–1 | Nõmme Kabeklubi—2 |
Andrus Tull | 2-0 | Anti Ingel |
Argo Unnuk | 1-1 | Janek Jaanimäe |
Ain Rool | 2-0 | Mark Kristian Küttim |
Piret Viirma | 2-0 | Diana Romanenkova |
Jõgeva Kabeklubi | 3–5 | Hiiumaa Kabeklubi |
Uno Plakk | 0-2 | Arvo Rist |
Jüri Hermann | 1-1 | Raivo Rist |
Heino Ots | 0-2 | Ivo Vana |
Marika Azojan | 2-0 | Katrin Rajasalu |
V voor (1. november 2009) | ||
Nõmme Kabeklubi—2 | 5-3 | Jõgeva Kabeklubi |
Anti Ingel | 2-0 | Uno Plakk |
Janek Jaanimäe | 1-1 | Jüri Hermann |
Mark Kristian Küttim | 1-1 | Heino Ots |
Diana Romanenkova | 1-1 | Marika Azojan |
Nõmme Kabeklubi—1 | 4–4 | Järvamaa Kabeklubi |
Raimo Karjus | 0-2 | Andrus Tull |
Konstantin Selli | 1-1 | Argo Unnuk |
Raido Värik | 2-0 | Ain Rool |
Kadi Veski | 1-1 | Piret Viirma |
Lasnamäe Male-Kabeklubi | 4–4 | Tartumaa Kabeklubi |
Villem Lüüs | 2-0 | Enno Eerma |
Arvo Koppel | 0-2 | Villu Raja |
Tarmo Tulva | 1-1 | Algo Laidvee |
Kaari Vainonen | 1-1 | Anita Seppa |
VI voor | ||
Järvamaa Kabeklubi | 5–3 | Lasnamäe Male-Kabeklubi |
Andrus Tull | 1-1 | Villem Lüüs |
Argo Unnuk | 1-1 | Arvo Koppel |
Ain Rool | 2-0 | Tarmo Tulva |
Piret Viirma | 1-1 | Kaari Vainonen |
Jõgeva Kabeklubi | 4–4 | Nõmme Kabeklubi—1 |
Uno Plakk | 2-0 | Raimo Karjus |
Jüri Hermann | 0-2 | Konstantin Selli |
Heino Ots | 0-2 | Raido Värik |
Marika Azojan | 2-0 | Kadi Veski |
Hiiumaa Kabeklubi | 4–4 | Nõmme Kabeklubi—2 |
Arvo Rist | 1-1 | Anti Ingel |
Raivo Rist | 1-1 | Janek Jaanimäe |
Ivo Vana | 1-1 | Mark Kristian Küttim |
Katrin Rajasalu | 1-1 | Diana Romanenkova |
VII voor | ||
Nõmme Kabeklubi—1 | 5–3 | Hiiumaa Kabeklubi |
Konstantin Selli | 1-1 | Arvo Rist |
Raido Värik | 1-1 | Raivo Rist |
Raimo Karjus | 1-1 | Ivo Vana |
Kadi Veski | 2-0 | Katrin Rajasalu |
Lasnamäe Male-Kabeklubi | 3–5 | Jõgeva Kabeklubi |
Arvo Koppel | 0-2 | Uno Plakk |
Villem Lüüs | 1-1 | Jüri Hermann |
Tarmo Tulva | 1-1 | Heino Ots |
Kaari Vainonen | 1-1 | Marika Azojan |
Tartumaa Kabeklubi | 3–5 | Järvamaa Kabeklubi |
Villu Raja | 1-1 | Andrus Tull |
Algo Laidvee | 0-2 | Argo Unnuk |
Enno Eerma | 1-1 | Ain Rool |
Anita Seppa | 1-1 | Piret Viirma |