Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2009 (64): erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
|||
35. rida: | 35. rida: | ||
*Jõgeva Kabeklubi - [[Uno Plakk]], [[Jüri Hermann]], [[Heino Ots]], [[Marika Azojan]] | *Jõgeva Kabeklubi - [[Uno Plakk]], [[Jüri Hermann]], [[Heino Ots]], [[Marika Azojan]] | ||
*Nõmme Kabeklubi—2 - [[Anti Ingel]], [[Janek Jaanimäe]], [[Mark Kristian Küttim]], [[Diana Romanenkova]] | *Nõmme Kabeklubi—2 - [[Anti Ingel]], [[Janek Jaanimäe]], [[Mark Kristian Küttim]], [[Diana Romanenkova]] | ||
== Matšide tulemused == | |||
{| class=wikitable | |||
! colspan=5 | I voor (31.10.2009) | |||
|- | |||
! Jõgeva Kabeklubi !! 4–4 !! Tartumaa Kabeklubi | |||
|- | |||
| Uno Plakk || 2-0 || Enno Eerma | |||
|- | |||
| Jüri Hermann || 1-1 || Villu Raja | |||
|- | |||
| Heino Ots || 0-2 || Algo Laidvee | |||
|- | |||
| Marika Azojan || 1-1 || Anita Seppa | |||
|} | |||
== Vaata ka == | == Vaata ka == |
Redaktsioon: 5. november 2009, kell 11:45
See artikkel on pooleli. |
---|
Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2009 vene kabes
31. oktoober – 1. november 2009 Malemajas
Turniiritabel
Koht | Võistkond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Järvamaa Kabeklubi | * | 1 (4) | 2 (5) | 2 (5) | 1 (4) | 2 (6) | 2 (7) | 10 (31) |
2 | Nõmme Kabeklubi—1 | 1 (4) | * | 0 (2) | 2 (5) | 2 (5) | 1 (4) | 2 (5) | 8 (25) |
3 | Lasnamäe Male-Kabeklubi | 0 (3) | 2 (6) | * | 1 (4) | 2 (5) | 0 (3) | 2 (6) | 7 (27) |
4 | Tartumaa Kabeklubi | 0 (3) | 0 (3) | 1 (4) | * | 2 (5) | 1 (4) | 2 (6) | 6 (25) |
5 | Hiiumaa Kabeklubi | 1 (4) | 1 (4) | 0 (3) | 0 (3) | * | 2 (5) | 1 (4) | 4 (22) |
6 | Jõgeva Kabeklubi | 0 (6) | 1 (4) | 2 (5) | 1 (4) | 0 (3) | * | 0 (3) | 4 (21) |
7 | Nõmme Kabeklubi—2 | 0 (1) | 0 (3) | 0 (2) | 0 (2) | 1 (4) | 2 (5) | * | 3 (17) |
Peakohtunik: Lembit Vahesaar
Võistkondade koossseisud
- Järvamaa Kabeklubi - Andrus Tull, Ain Rool, Argo Unnuk, Piret Viirma
- Nõmme Kabeklubi—1 - Raido Värik, Konstantin Selli, Raimo Karjus, Helina Rajasalu, Kadi Veski
- Lasnamäe Male-Kabeklubi - Arvo Kpppel, Villem Lüüs, Tarmo Tulva, Kaari Vainonen
- Tartumaa Kabeklubi - Enno Eerma, Villu Raja, Algo Laidvee, Anita Seppa
- Hiiumaa Kabeklubi - Arvo Rist, Raivo Rist, Ivo Vana, Katrin Rajasalu
- Jõgeva Kabeklubi - Uno Plakk, Jüri Hermann, Heino Ots, Marika Azojan
- Nõmme Kabeklubi—2 - Anti Ingel, Janek Jaanimäe, Mark Kristian Küttim, Diana Romanenkova
Matšide tulemused
I voor (31.10.2009) | ||||
---|---|---|---|---|
Jõgeva Kabeklubi | 4–4 | Tartumaa Kabeklubi | ||
Uno Plakk | 2-0 | Enno Eerma | ||
Jüri Hermann | 1-1 | Villu Raja | ||
Heino Ots | 0-2 | Algo Laidvee | ||
Marika Azojan | 1-1 | Anita Seppa |