Erinevus lehekülje "Enn Rüütsalu mälestusturniir 2011 - 4. etapp" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
(Uus lehekülg: ''''Enn Rüütsalu mälestusturniir 2011 - 4. etapp''' 17. aprill 2011 {| class=wikitable style="text-align: center;" |- !Koht !Võistleja !Reiting !Punkte !1 !2 !3 !4 !5 !6 !7 !8…')
 
 
Rida 1: Rida 1:
'''Enn Rüütsalu mälestusturniir 2011 - 4. etapp'''
+
'''Enn Rüütsalu 2011. aasta mälestusturniiri 4. etapp''' toimus 17. aprillil 2011 [[Tallinna Malemaja]]s.
 
+
17. aprill 2011  
+
  
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
 +
!Koht !! Võistleja !! Reiting !! Punkte !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! 8 !! 9
 
|-
 
|-
!Koht
+
|1. ||[[Villem Lüüs]] ||2486||'''14''' || 6:2|| 4:2|| 7:0|| 3:2|| 5:2|| 8:2|| 2:1||13:2||14:1
!Võistleja
+
!Reiting
+
!Punkte
+
!1
+
!2
+
!3
+
!4
+
!5
+
!6
+
!7
+
!8
+
!9
+
 
|-
 
|-
|1 ||[[Villem Lüüs]]           ||2486||'''14''' || 6:2|| 4:2|| 7:0|| 3:2|| 5:2|| 8:2|| 2:1||13:2||14:1
+
|2. ||[[Kaari Vainonen]] ||2351||'''13''' ||15:2|| 7:0|| 3:0||14:2|| 6:2|| 5:2|| 1:1||16:2|| 9:2
 
|-
 
|-
|2 ||[[Kaari Vainonen]]         ||2351||'''13''' ||15:2|| 7:0|| 3:0||14:2|| 6:2|| 5:2|| 1:1||16:2|| 9:2
+
|3. ||[[Uno Plakk]] ||2369||'''12''' ||12:1|| 9:2|| 2:2|| 1:0||16:2|| 7:2||10:2|| 4:1|| 5:0
 
|-
 
|-
|3 ||[[Uno Plakk]]             ||2369||'''12''' ||12:1|| 9:2|| 2:2|| 1:0||16:2|| 7:2||10:2|| 4:1|| 5:0
+
|4. ||[[Vello Velbaum]] ||2305||'''12''' ||19:2|| 1:0||12:2||16:1||10:1||11:2|| 7:2|| 3:1||13:1
 
|-
 
|-
|4 ||[[Vello Velbaum]]         ||2305||'''12''' ||19:2|| 1:0||12:2||16:1||10:1||11:2|| 7:2|| 3:1||13:1
+
|5. ||[[Maldon Haljas]] ||2348||'''11''' ||16:2||11:2|| 8:2|| 7:1|| 1:0|| 2:0|| 9:0||10:2|| 3:2
 
|-
 
|-
|5 ||[[Maldon Haljas]]         ||2348||'''11''' ||16:2||11:2|| 8:2|| 7:1|| 1:0|| 2:0|| 9:0||10:2|| 3:2
+
|6. ||[[Kuido Õismaa]] ||2211||'''11''' || 1:0||19:2|| 9:2|| 8:0|| 2:0||14:1||11:2||15:2|| 7:2
 
|-
 
|-
|6 ||[[Kuido Õismaa]]           ||2211||'''11''' || 1:0||19:2|| 9:2|| 8:0|| 2:0||14:1||11:2||15:2|| 7:2
+
|7. ||[[Raimo Karjus]] ||2245||'''10''' ||13:2|| 2:2|| 1:2|| 5:1|| 8:1|| 3:0|| 4:0||17:2|| 6:0
 
|-
 
|-
|7 ||[[Raimo Karjus]]           ||2245||'''10''' ||13:2|| 2:2|| 1:2|| 5:1|| 8:1|| 3:0|| 4:0||17:2|| 6:0
+
|8. ||[[Arvo Koppel]] ||2316||'''10''' ||10:2||17:2|| 5:0|| 6:2|| 7:1|| 1:0||12:1|| 9:0||18:2
 
|-
 
|-
|8 ||[[Arvo Koppel]]           ||2316||'''10''' ||10:2||17:2|| 5:0|| 6:2|| 7:1|| 1:0||12:1|| 9:0||18:2
+
|9. ||[[Andreas Tulva]] ||1823||'''10''' ||14:2|| 3:0|| 6:0||15:0||18:2|| 0:2|| 5:2|| 8:2|| 2:0
 
|-
 
|-
|9 ||[[Andreas Tulva]]         ||1823||'''10''' ||14:2|| 3:0|| 6:0||15:0||18:2||20:2|| 5:2|| 8:2|| 2:0
+
|10.||[[Viktor Pjahhov]] ||2106||'''10''' || 8:0|| 0:2||11:2||12:1|| 4:1||17:2|| 3:0|| 5:0||19:2
 
|-
 
|-
|10||[[Viktor Pjahhov]]         ||2106||'''10''' || 8:0||20:2||11:2||12:1|| 4:1||17:2|| 3:0|| 5:0||19:2
+
|11.||[[Sergei Tšistjakov]] ||2236||'''10''' ||18:2|| 5:0||10:0||13:2||15:2|| 4:0|| 6:0||19:2|| 0:2
 
|-
 
|-
|11||[[Sergei Tšistjakov]]     ||2236||'''10''' ||18:2|| 5:0||10:0||13:2||15:2|| 4:0|| 6:0||19:2||20:2
+
|12.||[[Hillar Ploompuu]] ||2133||'''9''' || 3:1||14:2|| 4:0||10:1||17:0||15:0|| 8:1|| 0:2||16:2
 
|-
 
|-
|12||[[Hillar Ploompuu]]       ||2133||'''9''' || 3:1||14:2|| 4:0||10:1||17:0||15:0|| 8:1||20:2||16:2
+
|13.||[[Ants Pent]] ||2020||'''9''' || 7:0||15:1||18:2||11:0||14:2||16:1||19:2|| 1:0|| 4:1
 
|-
 
|-
|13||[[Ants Pent]]             ||2020||'''9''' || 7:0||15:1||18:2||11:0||14:2||16:1||19:2|| 1:0|| 4:1
+
|14.||[[Tarmo Tulva]] ||2242||'''8''' || 9:0||12:0|| 0:2|| 2:0||13:0|| 6:1||15:2||18:2|| 1:1
 
|-
 
|-
|14||[[Tarmo Tulva]]           ||2242||'''8''' || 9:0||12:0||20:2|| 2:0||13:0|| 6:1||15:2||18:2|| 1:1
+
|15.||[[Nikolai Jegorov]] ||2128||'''8''' || 2:0||13:1||19:1|| 9:2||11:0||12:2||14:0|| 6:0||17:2
 
|-
 
|-
|15||[[Nikolai Jegorov]]       ||2128||'''8''' || 2:0||13:1||19:1|| 9:2||11:0||12:2||14:0|| 6:0||17:2
+
|16.||[[Mihkel-Kalju Tammeveski]]||2110||'''8''' || 5:0||18:2||17:2|| 4:1|| 3:0||13:1|| 0:2|| 2:0||12:0
 
|-
 
|-
|16||[[Mihkel-Kalju Tammeveski]]||2110||'''8''' || 5:0||18:2||17:2|| 4:1|| 3:0||13:1||20:2|| 2:0||12:0
+
|17.||[[Urmas Paluoja]] ||2221||'''8''' || 0:2|| 8:0||16:0||19:2||12:2||10:0||18:2|| 7:0||15:0
 
|-
 
|-
|17||[[Urmas Paluoja]]         ||2221||'''8''' ||20:2|| 8:0||16:0||19:2||12:2||10:0||18:2|| 7:0||15:0
+
|18.||[[Mihkel Tomberg]] ||   ||'''4''' ||11:0||16:0||13:0|| 0:2|| 9:0||19:2||17:0||14:0|| 8:0
 
|-
 
|-
|18||[[Mihkel Tomberg]]        ||    ||'''4'''  ||11:0||16:0||13:0||20:2|| 9:0||19:2||17:0||14:0|| 8:0
+
|19.||[[Endel Niineväli]] ||2054||'''3''' || 4:0|| 6:0||15:1||17:0|| 0:2||18:0||13:0||11:0||10:0
|-
+
|19||[[Endel Niineväli]]       ||2054||'''3''' || 4:0|| 6:0||15:1||17:0||20:2||18:0||13:0||11:0||10:0
+
|-
+
|20||Vaba                  ||    ||'''0'''  ||17:0||10:0||14:0||18:0||19:0|| 9:0||16:0||12:0||11:0
+
 
|}
 
|}
  
Rida 63: Rida 46:
  
 
{{Rüütsalu2011}}
 
{{Rüütsalu2011}}
 
[[Kategooria:2011]]
 

Viimane redaktsioon: 21. juuli 2011, kell 13:55

Enn Rüütsalu 2011. aasta mälestusturniiri 4. etapp toimus 17. aprillil 2011 Tallinna Malemajas.

Koht Võistleja Reiting Punkte 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1. Villem Lüüs 2486 14 6:2 4:2 7:0 3:2 5:2 8:2 2:1 13:2 14:1
2. Kaari Vainonen 2351 13 15:2 7:0 3:0 14:2 6:2 5:2 1:1 16:2 9:2
3. Uno Plakk 2369 12 12:1 9:2 2:2 1:0 16:2 7:2 10:2 4:1 5:0
4. Vello Velbaum 2305 12 19:2 1:0 12:2 16:1 10:1 11:2 7:2 3:1 13:1
5. Maldon Haljas 2348 11 16:2 11:2 8:2 7:1 1:0 2:0 9:0 10:2 3:2
6. Kuido Õismaa 2211 11 1:0 19:2 9:2 8:0 2:0 14:1 11:2 15:2 7:2
7. Raimo Karjus 2245 10 13:2 2:2 1:2 5:1 8:1 3:0 4:0 17:2 6:0
8. Arvo Koppel 2316 10 10:2 17:2 5:0 6:2 7:1 1:0 12:1 9:0 18:2
9. Andreas Tulva 1823 10 14:2 3:0 6:0 15:0 18:2 0:2 5:2 8:2 2:0
10. Viktor Pjahhov 2106 10 8:0 0:2 11:2 12:1 4:1 17:2 3:0 5:0 19:2
11. Sergei Tšistjakov 2236 10 18:2 5:0 10:0 13:2 15:2 4:0 6:0 19:2 0:2
12. Hillar Ploompuu 2133 9 3:1 14:2 4:0 10:1 17:0 15:0 8:1 0:2 16:2
13. Ants Pent 2020 9 7:0 15:1 18:2 11:0 14:2 16:1 19:2 1:0 4:1
14. Tarmo Tulva 2242 8 9:0 12:0 0:2 2:0 13:0 6:1 15:2 18:2 1:1
15. Nikolai Jegorov 2128 8 2:0 13:1 19:1 9:2 11:0 12:2 14:0 6:0 17:2
16. Mihkel-Kalju Tammeveski 2110 8 5:0 18:2 17:2 4:1 3:0 13:1 0:2 2:0 12:0
17. Urmas Paluoja 2221 8 0:2 8:0 16:0 19:2 12:2 10:0 18:2 7:0 15:0
18. Mihkel Tomberg 4 11:0 16:0 13:0 0:2 9:0 19:2 17:0 14:0 8:0
19. Endel Niineväli 2054 3 4:0 6:0 15:1 17:0 0:2 18:0 13:0 11:0 10:0

Kohtunik: Aare Võsu


Enn Rüütsalu mälestusturniir 2011 – Üldarvestus
1. etapp 2. etapp 3. etapp 4. etapp 5. etapp 6. etapp 7. etapp 8. etapp 9. etapp 10. etapp 11. etapp 12. etapp
Personaalsed tööriistad