Erinevus lehekülje "Enn Rüütsalu mälestusturniir 2014 - 9. etapp" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
(Uus lehekülg: ''''Eesti meistrivõistlused kiirkabes / Enn Rüütsalu 2014. aasta mälestusturniiri 9. etapp''' peeti 21. septembril 2014 Tallinna Malemajas. {| class=wikitable style="text...')
 
 
Rida 4: Rida 4:
 
!Koht !! Võistleja !! Reiting !! Punkte !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! 8 !! 9
 
!Koht !! Võistleja !! Reiting !! Punkte !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! 8 !! 9
 
|-
 
|-
|1 ||[[Uno Plakk]]              ||2396||14.0 ||22:2|| 3:1|| 6:2|| 8:1|| 5:1|| 9:2|| 7:2|| 4:1|| 2:2
+
|1. ||[[Uno Plakk]]              ||2396||'''14'''||22:2|| 3:1|| 6:2|| 8:1|| 5:1|| 9:2|| 7:2|| 4:1|| 2:2
 
|-
 
|-
|2 ||[[Villem Lüüs]]            ||2477||12.0 ||14:2|| 6:1|| 8:1||13:2|| 3:1|| 5:2|| 4:1||12:2|| 1:0
+
|2. ||[[Villem Lüüs]]            ||2477||'''12'''||14:2|| 6:1|| 8:1||13:2|| 3:1|| 5:2|| 4:1||12:2|| 1:0
 
|-
 
|-
|3 ||[[Raivo Rist]]            ||2515||12.0 ||19:2|| 1:1|| 9:1||11:2|| 2:1|| 4:1||10:2|| 5:1|| 6:1
+
|3. ||[[Raivo Rist]]            ||2515||'''12'''||19:2|| 1:1|| 9:1||11:2|| 2:1|| 4:1||10:2|| 5:1|| 6:1
 
|-
 
|-
|4 ||[[Konstantin Selli]]      ||2451||12.0 ||20:2||17:2|| 5:0||14:2|| 6:2|| 3:1|| 2:1|| 1:1||10:1
+
|4. ||[[Konstantin Selli]]      ||2451||'''12'''||20:2||17:2|| 5:0||14:2|| 6:2|| 3:1|| 2:1|| 1:1||10:1
 
|-
 
|-
|5 ||[[Arvo Rist]]              ||2469||12.0 ||18:2||10:2|| 4:2|| 9:1|| 1:1|| 2:0|| 8:1|| 3:1||14:2
+
|5. ||[[Arvo Rist]]              ||2469||'''12'''||18:2||10:2|| 4:2|| 9:1|| 1:1|| 2:0|| 8:1|| 3:1||14:2
 
|-
 
|-
|6 ||[[Arvo Koppel]]            ||2341||12.0 ||24:2|| 2:1|| 1:0||18:2|| 4:0||19:2||11:2|| 8:2|| 3:1
+
|6. ||[[Arvo Koppel]]            ||2341||'''12'''||24:2|| 2:1|| 1:0||18:2|| 4:0||19:2||11:2|| 8:2|| 3:1
 
|-
 
|-
|7 ||[[Maldon Haljas]]          ||2285||11.0 ||16:1||12:1||24:2||21:2|| 9:1|| 8:1|| 1:0||10:1||15:2
+
|7. ||[[Maldon Haljas]]          ||2285||'''11'''||16:1||12:1||24:2||21:2|| 9:1|| 8:1|| 1:0||10:1||15:2
 
|-
 
|-
|8 ||[[Rein Kirst]]            ||2306||10.0 ||21:2||11:1|| 2:1|| 1:1||15:2|| 7:1|| 5:1|| 6:0||12:1
+
|8. ||[[Rein Kirst]]            ||2306||'''10'''||21:2||11:1|| 2:1|| 1:1||15:2|| 7:1|| 5:1|| 6:0||12:1
 
|-
 
|-
|9 ||[[Vello Velbaum]]          ||2297||10.0 ||27:2||15:2|| 3:1|| 5:1|| 7:1|| 1:0||12:0||16:1||20:2
+
|9. ||[[Vello Velbaum]]          ||2297||'''10'''||27:2||15:2|| 3:1|| 5:1|| 7:1|| 1:0||12:0||16:1||20:2
 
|-
 
|-
|10||[[Heino Int]]              ||2329||10.0 ||25:2|| 5:0||14:0||22:2||13:2||21:2|| 3:0|| 7:1|| 4:1
+
|10.||[[Heino Int]]              ||2329||'''10'''||25:2|| 5:0||14:0||22:2||13:2||21:2|| 3:0|| 7:1|| 4:1
 
|-
 
|-
|11||[[Taivo Rist]]            ||2276||10.0 ||28:2|| 8:1||15:1|| 3:0||16:1||14:2|| 6:0||13:1||22:2
+
|11.||[[Taivo Rist]]            ||2276||'''10'''||28:2|| 8:1||15:1|| 3:0||16:1||14:2|| 6:0||13:1||22:2
 
|-
 
|-
|12||[[Alexander Tarasenko]]    ||2312||10.0 ||26:1|| 7:1||13:0||25:2||14:1||16:2|| 9:2|| 2:0|| 8:1
+
|12.||[[Alexander Tarasenko]]    ||2312||'''10'''||26:1|| 7:1||13:0||25:2||14:1||16:2|| 9:2|| 2:0|| 8:1
 
|-
 
|-
|13||[[Andreas Tulva]]          ||2104||10.0 ||15:0||27:2||12:2|| 2:0||10:0||25:2||18:1||11:1||21:2
+
|13.||[[Andreas Tulva]]          ||2104||'''10'''||15:0||27:2||12:2|| 2:0||10:0||25:2||18:1||11:1||21:2
 
|-
 
|-
|14||[[Janek Mäggi]]            ||2254||9.0  || 2:0||23:2||10:2|| 4:0||12:1||11:0||26:2||18:2|| 5:0
+
|14.||[[Janek Mäggi]]            ||2254||'''9''' || 2:0||23:2||10:2|| 4:0||12:1||11:0||26:2||18:2|| 5:0
 
|-
 
|-
|15||[[Algo Laidvee]]          ||2407||9.0  ||13:2|| 9:0||11:1||19:2|| 8:0||18:1||17:1||21:2|| 7:0
+
|15.||[[Algo Laidvee]]          ||2407||'''9''' ||13:2|| 9:0||11:1||19:2|| 8:0||18:1||17:1||21:2|| 7:0
 
|-
 
|-
|16||[[Andreas Jürgenson]]      ||1726||9.0  || 7:1||22:0||20:2||17:1||11:1||12:0||24:2|| 9:1||23:1
+
|16.||[[Andreas Jürgenson]]      ||1726||'''9''' || 7:1||22:0||20:2||17:1||11:1||12:0||24:2|| 9:1||23:1
 
|-
 
|-
|17||[[Aleksander Serõn]]      ||2326||9.0  ||23:2|| 4:0||18:1||16:1||21:0||22:2||15:1||20:0||24:2
+
|17.||[[Aleksander Serõn]]      ||2326||'''9''' ||23:2|| 4:0||18:1||16:1||21:0||22:2||15:1||20:0||24:2
 
|-
 
|-
|18||[[Andrei Tarasenko]]      ||2188||9.0  || 5:0||25:2||17:1|| 6:0||26:2||15:1||13:1||14:0||28:2
+
|18.||[[Andrei Tarasenko]]      ||2188||'''9''' || 5:0||25:2||17:1|| 6:0||26:2||15:1||13:1||14:0||28:2
 
|-
 
|-
|19||[[Tarmo Tulva]]            ||2263||9.0  || 3:0||26:2||22:1||15:0||23:2|| 6:0||21:0||28:2||27:2
+
|19.||[[Tarmo Tulva]]            ||2263||'''9''' || 3:0||26:2||22:1||15:0||23:2|| 6:0||21:0||28:2||27:2
 
|-
 
|-
|20||[[Endel Niinepuu]]        ||2126||9.0  || 4:0||21:0||16:0||28:2||25:2||24:1||23:2||17:2|| 9:0
+
|20.||[[Endel Niinepuu]]        ||2126||'''9''' || 4:0||21:0||16:0||28:2||25:2||24:1||23:2||17:2|| 9:0
 
|-
 
|-
|21||[[Endel Niineväli]]        ||2044||8.0  || 8:0||20:2||26:2|| 7:0||17:2||10:0||19:2||15:0||13:0
+
|21.||[[Endel Niineväli]]        ||2044||'''8''' || 8:0||20:2||26:2|| 7:0||17:2||10:0||19:2||15:0||13:0
 
|-
 
|-
|22||[[Mihkel-Kalju Tammeveski]]||2093||8.0  || 1:0||16:2||19:1||10:0||24:1||17:0||27:2||26:2||11:0
+
|22.||[[Mihkel-Kalju Tammeveski]]||2093||'''8''' || 1:0||16:2||19:1||10:0||24:1||17:0||27:2||26:2||11:0
 
|-
 
|-
|23||[[Andres Keil]]            ||2091||7.0  ||17:0||14:0||28:2||24:1||19:0||27:2||20:0||25:1||16:1
+
|23.||[[Andres Keil]]            ||2091||'''7''' ||17:0||14:0||28:2||24:1||19:0||27:2||20:0||25:1||16:1
 
|-
 
|-
|24||[[Viktor Pjahhov]]        ||2092||5.0  || 6:0||28:2|| 7:0||23:1||22:1||20:1||16:0||27:0||17:0
+
|24.||[[Viktor Pjahhov]]        ||2092||'''5''' || 6:0||28:2|| 7:0||23:1||22:1||20:1||16:0||27:0||17:0
 
|-
 
|-
|25||[[Hillar Ploompuu]]        ||2092||5.0  ||10:0||18:0||27:2||12:0||20:0||13:0||28:0||23:1||26:2
+
|25.||[[Hillar Ploompuu]]        ||2092||'''5''' ||10:0||18:0||27:2||12:0||20:0||13:0||28:0||23:1||26:2
 
|-
 
|-
|26||[[Nikolai Jegorov]]        ||2077||5.0  ||12:1||19:0||21:0||27:2||18:0||28:2||14:0||22:0||25:0
+
|26.||[[Nikolai Jegorov]]        ||2077||'''5''' ||12:1||19:0||21:0||27:2||18:0||28:2||14:0||22:0||25:0
 
|-
 
|-
|27||[[Boriss Solunkin]]        ||1997||4.0  || 9:0||13:0||25:0||26:0||28:2||23:0||22:0||24:2||19:0
+
|27.||[[Boriss Solunkin]]        ||1997||'''4''' || 9:0||13:0||25:0||26:0||28:2||23:0||22:0||24:2||19:0
 
|-
 
|-
|28||[[Kris Taimre]]            ||    ||2.0  ||11:0||24:0||23:0||20:0||27:0||26:0||25:2||19:0||18:0
+
|28.||[[Kris Taimre]]            ||    ||'''2''' ||11:0||24:0||23:0||20:0||27:0||26:0||25:2||19:0||18:0
 
|}
 
|}
 
  
 
Kohtunik: [[Aare Võsu]]
 
Kohtunik: [[Aare Võsu]]
Rida 66: Rida 65:
 
{{Rüütsalu}}
 
{{Rüütsalu}}
  
[[Kategooria:Enn Rüütsalu mälestusturniir 2014]]
+
[[Kategooria:Eesti meeste meistrivõistlused vene kabe kiirkabes|2014]]
 +
[[Kategooria:Enn Rüütsalu mälestusturniir 2014|9]]

Viimane redaktsioon: 5. detsember 2014, kell 10:32

Eesti meistrivõistlused kiirkabes / Enn Rüütsalu 2014. aasta mälestusturniiri 9. etapp peeti 21. septembril 2014 Tallinna Malemajas.

Koht Võistleja Reiting Punkte 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1. Uno Plakk 2396 14 22:2 3:1 6:2 8:1 5:1 9:2 7:2 4:1 2:2
2. Villem Lüüs 2477 12 14:2 6:1 8:1 13:2 3:1 5:2 4:1 12:2 1:0
3. Raivo Rist 2515 12 19:2 1:1 9:1 11:2 2:1 4:1 10:2 5:1 6:1
4. Konstantin Selli 2451 12 20:2 17:2 5:0 14:2 6:2 3:1 2:1 1:1 10:1
5. Arvo Rist 2469 12 18:2 10:2 4:2 9:1 1:1 2:0 8:1 3:1 14:2
6. Arvo Koppel 2341 12 24:2 2:1 1:0 18:2 4:0 19:2 11:2 8:2 3:1
7. Maldon Haljas 2285 11 16:1 12:1 24:2 21:2 9:1 8:1 1:0 10:1 15:2
8. Rein Kirst 2306 10 21:2 11:1 2:1 1:1 15:2 7:1 5:1 6:0 12:1
9. Vello Velbaum 2297 10 27:2 15:2 3:1 5:1 7:1 1:0 12:0 16:1 20:2
10. Heino Int 2329 10 25:2 5:0 14:0 22:2 13:2 21:2 3:0 7:1 4:1
11. Taivo Rist 2276 10 28:2 8:1 15:1 3:0 16:1 14:2 6:0 13:1 22:2
12. Alexander Tarasenko 2312 10 26:1 7:1 13:0 25:2 14:1 16:2 9:2 2:0 8:1
13. Andreas Tulva 2104 10 15:0 27:2 12:2 2:0 10:0 25:2 18:1 11:1 21:2
14. Janek Mäggi 2254 9 2:0 23:2 10:2 4:0 12:1 11:0 26:2 18:2 5:0
15. Algo Laidvee 2407 9 13:2 9:0 11:1 19:2 8:0 18:1 17:1 21:2 7:0
16. Andreas Jürgenson 1726 9 7:1 22:0 20:2 17:1 11:1 12:0 24:2 9:1 23:1
17. Aleksander Serõn 2326 9 23:2 4:0 18:1 16:1 21:0 22:2 15:1 20:0 24:2
18. Andrei Tarasenko 2188 9 5:0 25:2 17:1 6:0 26:2 15:1 13:1 14:0 28:2
19. Tarmo Tulva 2263 9 3:0 26:2 22:1 15:0 23:2 6:0 21:0 28:2 27:2
20. Endel Niinepuu 2126 9 4:0 21:0 16:0 28:2 25:2 24:1 23:2 17:2 9:0
21. Endel Niineväli 2044 8 8:0 20:2 26:2 7:0 17:2 10:0 19:2 15:0 13:0
22. Mihkel-Kalju Tammeveski 2093 8 1:0 16:2 19:1 10:0 24:1 17:0 27:2 26:2 11:0
23. Andres Keil 2091 7 17:0 14:0 28:2 24:1 19:0 27:2 20:0 25:1 16:1
24. Viktor Pjahhov 2092 5 6:0 28:2 7:0 23:1 22:1 20:1 16:0 27:0 17:0
25. Hillar Ploompuu 2092 5 10:0 18:0 27:2 12:0 20:0 13:0 28:0 23:1 26:2
26. Nikolai Jegorov 2077 5 12:1 19:0 21:0 27:2 18:0 28:2 14:0 22:0 25:0
27. Boriss Solunkin 1997 4 9:0 13:0 25:0 26:0 28:2 23:0 22:0 24:2 19:0
28. Kris Taimre 2 11:0 24:0 23:0 20:0 27:0 26:0 25:2 19:0 18:0

Kohtunik: Aare Võsu

Personaalsed tööriistad