Enn Rüütsalu mälestusturniir 2015 - Üldarvestus

Allikas: Kabeliit

Enn Rüütsalu mälestusturniir 2015 - Üldarvestus

Aasta jooksul peetavast 12 turniirist läheb arvesse 8 parimat tulemust. Tärniga tähistatud tulemused ei lähe arvesse.

Koht Võistleja Reiting 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Kokku
1. Konstantin Selli 2470 13 16 15 14 13 12 13 11 107
2. Villem Lüüs 2463 12 13 11* 14 11* 15 14 13 13 11* 13 107
3. Maldon Haljas 2288 13 10* 12 11 13 8* 8* 14 12 12 13 9* 100
4. Imre Anton 2319 12 11 10* 11 10* 13 14 10* 12 11 11 95
5. Kaari Vainonen 2355 14 13 9* 10 11 9* 11 11 12 11 93
6. Tarmo Tulva 2258 12 11 9* 12 10 9* 10 9* 10 11 12 88
7. Vello Velbaum 2282 10* 12 12 10 11 9* 10 11 11 9* 11 88
8. Jüri Hermann 2315 11 12 10* 10 11 10 10 11 12 7* 87
9. Andreas Tulva 2164 10 10 9* 11 10 12 10 9 9 81
10. Hans Pukk 2194 10 9 10 9 10 12 9 7* 10 79
11. Taivo Rist 2240 8* 10 10 9* 9* 9 10 9 9 10 9 76
12. Viktor Pjahhov 2110 8* 9 9 8* 8* 9 11 9 8* 8 9 9 73
13. Andres Keil 2097 9* 8* 8* 9 9 9 9 9 10 9 8* 9 73
14. Kuido Õismaa 2174 8 8 9 9 9 10 9 7* 9 71
15. Mihkel-Kalju Tammeveski 2053 7* 7 10 8 8 5* 8 9 10 6* 9 6* 69
16. Endel Niineväli 2045 8 8 9 6* 9 10 7* 9 6* 6* 9 7 69
17. Andrei Tarasenko 2163 10 8 11 9 10 8 11 67
18. Nikolai Jegorov 2055 9 8 9 7* 7 7 9 8 6* 10 67
19. Kris Taimre 1995 8 6* 7 9 6* 6 5* 8 9 9 5* 9 65
20. Olev Purde 1928 9 9 8 8 5* 10 3* 4* 7 5 7 63
21. Boriss Solunkin 1958 8 7 8 6* 6 9 8 9 4* 8 63
22. Artur Ööbik 2033 8 7 10 6 7 9 8 55
23. Arvo Koppel 2346 11 11 9 9 11 51
24. Alexander Tarasenko 2306 9 11 8 9 13 50
25. Raimo Karjus 2227 11 9 11 9 10 50
26. Hillar Ploompuu 2100 9 8 8 9 8 42
27. Lembit Ramjalg 1813 6 4 6 4 4 7 2 8 41
28. Artem Afanasjev 1915 11 9 10 10 40
29. Karmen Kuusik 1668 8 5 8 6 6 7 40
30. Uno Plakk 2430 12 13 13 38
31. Orme Kaul 2352 11 12 12 35
32. Janek Mäggi 2241 8 11 10 29
33. Nikolai Osipov 2034 8 6 7 7 28
34. Heinar Jahu 2431 13 12 25
35. Nikita Bogdanov 2007 12 9 21
36. Irma Nahkor 2244 10 9 19
37. Indrek Migur 2361 14 14
38.–39. Algo Laidvee 2382 13 13
38.–39. Arno Uutma 2596 13 13
40. Triinu Jalg 1858 6 7 13
41. Eljus Šipovski 2081 12 12
42.-43. Ants Särgava 2236 11 11
42.-43. Argo Unnuk 2535 11 11
44.–48. Andreas Jürgenson 1858 10 10
44.–48. Anneli Trees 1799 10 10
44.–48. Arvo Viiderfeld 2452 10 10
44.–48. Enno Eerma 2396 10 10
44.–48. Hendrik Tamm 2320 10 10
49. Stefan Kuzmin 1675 6 4 10
50.-52. Arvi Tamm 2102 9 9
50.-52. Merilii Jalg 1938 9 9
50.-52. Priit Lokotar 9 9
53. Mihkel Tomberg 1901 8 8
54.-56. Janet Tamm 1842 7 7
54.-56. Lilija Gontšarenko 1000 7 7
54.-56. Mihhail Patrenin 1711 7 7
57. Kerdi Pesur 1913 6 6
58.-59. Anett Moor 5 5
58.-59. Vladislava Petrova 5 5
60. Uljana Levitskaja 1205 1 2 3
61. Darja Kordo 2 2
62.-63. Tanel Moor 1 1
62.-63. Tatjana Belanova 1 1
Personaalsed tööriistad
Üldandmed