Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - Üldarvestus

Allikas: Kabeliit

Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - Üldarvestus

Aasta jooksul peetavast 12 turniirist läheb arvesse 8 parimat tulemust. Tärniga tähistatud tulemused ei lähe arvesse.

Koht Võistleja Reiting 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Kokku
1. Kaari Vainonen 2342 10 13 11 11 16 10 71
2. Jüri Hermann 2304 9 13 9 13 11 11 66
3. Vello Velbaum 2223 9 9 8 11 10 12 59
4. Maldon Haljas 2291 11 11 8 9 9 9 57
5. Mihkel-Kalju Tammeveski 2032 7 10 9 10 10 9 55
6. Villem Lüüs 2468 14 12 14 13 53
7. Taivo Rist 2224 11 10 12 10 9 52
8. Heinar Jahu 2439 12 11 13 13 49
9. Olev Purde 1914 7 8 9 9 8 7 48
10. Kuido Õismaa 2117 9 8 11 8 10 46
11. Kris Taimre 1965 9 10 8 10 9 46
12.-13. Kaspar Padar 1779 9 9 8 10 9 45
12.-13. Artur Ööbik 1997 10 8 9 9 9 45
14. Andres Keil 2061 10 9 6 9 8 42
15. Tarmo Tulva 2235 12 11 9 9 41
16. Priit Lokotar 1910 9 10 12 9 40
17. Raimo Karjus 2182 10 10 9 10 39
18. Irma Nahkor 2209 10 10 10 7 37
19. Andres Kuusk 2317 11 14 11 36
20. Kaarel Koitla 2261 11 10 13 34
21. Urmas Paluoja 2241 9 11 12 32
22. Urmas Väärtnõu 2453 10 11 11 32
23. Uno Plakk 2385 11 11 9 31
24. Emilia Kello 8 0 8 5 9 30
25. Arno Uutma 2608 15 14 29
26. Kaido Raidla 2188 9 11 8 28
27. Imre Anton 2290 9 9 9 27
28. Hendrik Tamm 2349 13 13 26
29. Mart Tähepõld 1904 7 7 3 7 1 25
30. Indrek Migur 2341 14 10 24
31. Marika Azojan 2194 11 10 21
32. Lembit Ramjalg 1808 7 6 7 20
33. Piret Viirma 2251 11 8 19
34. Viktor Pjahhov 2113 9 9 18
35. Andres Klemet 5 8 4 17
36. Boriss Solunkin 1965 8 8 16
37. Joonas Salk 1721 8 7 15
38. Henri Mugur 7 6 13
39. Indrek Kuusk 2267 12 12
40.-43. Janek Mäggi 2202 11 11
40.-43. Hans Robert Kannukene 1805 11 11
40.-43. Algo Laidvee 2368 11 11
40.-43. Orme Kaul 2331 11 11
44. Martti Koplimaa 1784 3 7 10
45.-47. Kerdi Pesur 1927 9 9
45.-47. Jaak Tibar 2172 9 9
45.-47. Siim Rool 1984 9 9
48.-51. Ants Gustavson 8 8
48.-51. Helmi Gustavson 8 8
48.-51. Ashyrov Gaygysyz 8 8
48.-51. Liis Marii Rool 1747 8 8
52.-54. Kaire Sepp 1486 7 7
52.-54. Andres Leemets 7 7
52.-54. Lisette Eylandt 7 7
55.-56. Karoliina Kurm 1093 6 6
55.-56. Nicole Balta 1061 6 6
57.-58. Mikk Oskar Eber 5 5
57.-58. Rasmus Rool 5 5
59.-60. Maik Ott Eber 4 4
59.-60. Anna Katariina Leemets 4 4
61. Sergo Remmel 3 3
Märtsiturniiri esikolmik. Vasakult Taivo Rist, Heinar Jahu ja Kaarel Koitla.
Personaalsed tööriistad