Erinevus lehekülje "Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - Üldarvestus" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
(Uus lehekülg: ''''Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - Üldarvestus''' Aasta jooksul peetavast 12 turniirist läheb arvesse 8 parimat tulemust. Tärniga tähistatud tulemused ei lähe arvess...')
 
Rida 8: Rida 8:
 
!Koht || Võistleja || [[Eesti reitingud 64|Reiting]] || 1 || 2 || 3 || 4 || 5 || 6 || 7 || 8 || 9 || 10 || 11 || 12 || Kokku
 
!Koht || Võistleja || [[Eesti reitingud 64|Reiting]] || 1 || 2 || 3 || 4 || 5 || 6 || 7 || 8 || 9 || 10 || 11 || 12 || Kokku
 
|-
 
|-
| 1. || ... || ... ||     ||     ||     ||     ||     ||     ||     ||     ||     ||     ||     ||     || ...
+
| 1. || [[Urmas Väärtnõu]] || 2471 || 14 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 14
 +
|-
 +
| 2.-4. || [[Andres Kuusk]] || 2319 || 13 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 13
 +
|-
 +
| 2.-4. || [[Heinar Jahu]] || 2384 || 13 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 13
 +
|-
 +
| 2.-4. || [[Priit Lokotar]] || 2104 || 13 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 13
 +
|-
 +
| 5.-6. || [[Uno Plakk]] || 2332 || 12 || || || || || || || || || || ||  || 12
 +
|-
 +
| 5.-6. || [[Kaari Vainonen]] || 2308 || 12 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 12
 +
|-
 +
| 7. || [[Algo Laidvee]] || 2346 || 11 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 11
 +
|-
 +
| 8.-13. || [[Vello Velbaum]] || 2190 || 10 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 10
 +
|-
 +
| 8.-13. || [[Karmen Kuusik]] || 1973 || 10 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 10
 +
|-
 +
| 8.-13. || [[Andres Keil]] || 2060 || 10 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 10
 +
|-
 +
| 8.-13. || [[Keir-Christian Sugul]] || 1354 || 10 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 10
 +
|-
 +
| 8.-13. || [[Robert Antoi]] || 1905 || 10 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 10
 +
|-
 +
| 8.-13. || [[Pyotr Birt]] || 1949 || 10 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 10
 +
|-
 +
| 14.-21. || [[Jüri Hermann]] || 2274 || 9 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 9
 +
|-
 +
| 14.-21. || [[Imre Anton]] || 2279 || 9 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 9
 +
|-
 +
| 14.-21. || [[Kris Taimre]] || 2055 || 9 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 9
 +
|-
 +
| 14.-21. || [[Kaido Raidla]] || 2164 || 9 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 9
 +
|-
 +
| 14.-21. || [[Maldon Haljas]] || 2224 || 9 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 9
 +
|-
 +
| 14.-21. || [[Emilia Kello]] || 1518 || 9 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 9
 +
|-
 +
| 14.-21. || [[Mihkel-Kalju Tammeveski]] || 2016 || 9 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 9
 +
|-
 +
| 14.-21. || [[Kalle Kilkson]] || 2291 || 9 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 9
 +
|-
 +
| 22.-27. || [[Taivo Rist]] || 2187 || 8 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 8
 +
|-
 +
| 22.-27. || [[Vassili Patskun]] || 2151 || 8 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 8
 +
|-
 +
| 22.-27. || [[Nona Nano]] || 1814 || 8 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 8
 +
|-
 +
| 22.-27. || [[Olev Purde]] || 1919 || 8 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 8
 +
|-
 +
| 22.-27. || [[Raimo Karjus]] || 2109 || 8 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 8
 +
|-
 +
| 22.-27. || [[Brigid-Ly Palkman]] || 1444 || 8 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 8
 +
|-
 +
| 28.-29. || [[Artur Ööbik]] || 1986 || 6 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 6
 +
|-
 +
| 28.-29. || [[Mart Tähepõld]] || 1794 || 6 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 6
 +
|-
 +
| 30.-31. || [[Liida Jakobson]] || 1681 || 4 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 4
 +
|-
 +
| 30.-31. || [[Rasmus Lek]] ||  || 4 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 4
 +
|-
 +
| 32. || [[Georg Kello]] ||  || 0 ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  ||  || 0
 
|}
 
|}
  

Redaktsioon: 19. jaanuar 2020, kell 14:59

Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - Üldarvestus

Aasta jooksul peetavast 12 turniirist läheb arvesse 8 parimat tulemust. Tärniga tähistatud tulemused ei lähe arvesse.

Aasta viimasel turniiril saab iga võidu eest 3, viigi eest 1, kaotuse eest 0 ning vaba vooru eest 2 punkti.

Koht Võistleja Reiting 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Kokku
1. Urmas Väärtnõu 2471 14 14
2.-4. Andres Kuusk 2319 13 13
2.-4. Heinar Jahu 2384 13 13
2.-4. Priit Lokotar 2104 13 13
5.-6. Uno Plakk 2332 12 12
5.-6. Kaari Vainonen 2308 12 12
7. Algo Laidvee 2346 11 11
8.-13. Vello Velbaum 2190 10 10
8.-13. Karmen Kuusik 1973 10 10
8.-13. Andres Keil 2060 10 10
8.-13. Keir-Christian Sugul 1354 10 10
8.-13. Robert Antoi 1905 10 10
8.-13. Pyotr Birt 1949 10 10
14.-21. Jüri Hermann 2274 9 9
14.-21. Imre Anton 2279 9 9
14.-21. Kris Taimre 2055 9 9
14.-21. Kaido Raidla 2164 9 9
14.-21. Maldon Haljas 2224 9 9
14.-21. Emilia Kello 1518 9 9
14.-21. Mihkel-Kalju Tammeveski 2016 9 9
14.-21. Kalle Kilkson 2291 9 9
22.-27. Taivo Rist 2187 8 8
22.-27. Vassili Patskun 2151 8 8
22.-27. Nona Nano 1814 8 8
22.-27. Olev Purde 1919 8 8
22.-27. Raimo Karjus 2109 8 8
22.-27. Brigid-Ly Palkman 1444 8 8
28.-29. Artur Ööbik 1986 6 6
28.-29. Mart Tähepõld 1794 6 6
30.-31. Liida Jakobson 1681 4 4
30.-31. Rasmus Lek 4 4
32. Georg Kello 0 0
Personaalsed tööriistad