Kõik avalikud logid

Allikas: Kabeliit

See on kombineeritud vaade üleslaadimise, kustutamise, kaitsmise, blokeerimise ja administraatorilogist. Valiku kitsendamiseks vali soovitav logitüüp, sisesta kasutajanimi või huvi pakkuva lehekülge pealkiri.

Logid
  • 1. mai 2024, kell 08:50 Taivo arutelu kaastöö alustas lehekülge Ida- ja Lääne-Kärdla 2024. aasta matš (Uus lehekülg: ''''Ida- ja Lääne-Kärdla vaheline 2024. aasta matš''' toimus 1. mail 2024 Hiiumaa Spordikeskuses algusega kell 10. Esimesel laual mängiti üks partii rahvusvahelist kabet ja mõtlemisaeg oli 20 minutit kummalegi vastasele, kusjuures iga käigu eest lisandus 5 sekundit. Ülejäänud laudadel mängiti kaks partiid vene kabet ja mõtlemisaeg oli 10 minutit kummalegi vastasele kummalegi partiile, kusjuures iga käigu eest lisandus 5 sekundit. Kokkuvõttes võitis Lä...')