Esileht

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
August
31. juuli – 6. august MK-etapp "Jõgeva 2018": põhiturniir, välkturniir (brasiilia kabe) 64 Kuremaa loss Jõgeva KK Villem Lüüs
1.–9. august Noorte Euroopa meistrivõistlused 100 EDC
4.–5. august Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liidu 51. sportmängud vene kabes 64 Kuressaare ESSL Gunnar Usin
Janne Traumann
11.–12. august Rein Vettneri mälestusvõistlused 100 Haapsalu Läänemaa KK
18.–19. august Treenerite koolitus Malemaja
19. august Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 8. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
25.–26. august Euroopa MV kiir- ja välkkabes 100 Szczyrk, Poola EDC
20.–29. august FMJD 64-ruudulise kabe sektsiooni noorte MM – juhend, tulemused:
B-11 (välk), (kiir), (klassika)
B-14 (välk), (kiir), (klassika)
G-17 (välk), (kiir), (klassika)
G-20–G-26 (välk), (kiir), (klassika)
64 Jaroslavl, Venemaa FMJD
25. august – 4. september MM noored, täiskasvanud, seeniorid 64 Kranevo, Bulgaria IDF
September
1.–9. september Veteranide Euroopa meistrivõistlused 100 EDC
8. september Jõgeva KK seeriavõistluse V etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
16. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
15.–24. september IDF-i Euroopa meistrivõistlused meestele ja naistele. Eestist osalevad Arno Uutma, Urmas Väärtnõu, Indrek Migur ja Piret Viirma 64 Kranevo IDF
22.–23. september Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL Kristi Promet
24.–29. september Brasiilia kabe MM - juhend 64 Izmir, Türgi FMJD
29.september–08. oktoober Noorte Olümpiaad 100 Horyniec-Zdrój, Poola FMJD
Oktoober
29.september-08. oktoober Noorte Olümpiaad 100 Horyniec-Zdrój, Poola FMJD
13. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes 64 Paide EKL
14. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes 64 Paide EKL
20. oktoober Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
21. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
28.oktoober-03. november Noorte maailma meistrivõistlused - juhend 100 Gomel, Valgevene FMJD

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Septembri sünnipäevalised:
2. september 1972 Meelis Vaher meistrikandidaat
3. september 1952 Valter Viisut meistrikandidaat
5. september 1973 Janek Mäggi FMJD president
13. september 1992 Andres Idnurm
16. september 1945 Kalev Parksepp meistersportlane
17. september 1953 Aleksander Trotskihh meistersportlane
20. september 1954 Piret Liiva meistersportlane
23. september 1973 Harri Loomus
27. september 1951 Andres Hantson meistersportlane

Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).

Personaalsed tööriistad