Esileht

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Oktoober
1.-31. oktoober vint.ee turniirisari vene kabes - juhend
algus iga päev kell 20:00
64 www.vint.ee EKL,vint.ee
5.-6. oktoober Eesti juunioride meistrivõistlused noormehed neiud 64 Malemaja EKL Villem Lüüs
12. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Meeste tulemused EKL serveris Naised Naiste tulemused EKL serveris 64 Malemaja EKL Aare Harak
13. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes Mehed, Naised 64 Malemaja EKL
19. oktoober Meelit Männiste mälestusturniir - juhend 64 Abja kultuurimaja Gert Elmaste
20. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
27.oktoober - 03. november Noorte MM 100 FMJD
November
27.oktoober - 03. november Noorte MM 100 FMJD
10. november 8. Kukesamm 64 Malemaja Nupuklubi/Tabasalu KK Tarmo Tulva
16. november Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele - poisid, tüdrukud 64 Malemaja EKL
17. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 11. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
19. november Tallinna koolinoorte meistrivõistlused
*Algus kell 12:00
64 Malemaja Tallinna Haridusamet Villem Lüüs
23.-24. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
Detsember
1. detsember Paunvere kabe 2019.jpg 23. Paunvere kabeturniir juhend 64 Palamuse Gümnaasium Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
7. - 8. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
15. detsember Aastalõpu turniir 2019 / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 12. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Novembri sünnipäevalised:
3. november 1972 Merike Parve meistrikandidaat
6. november 1974 Kalle Kilkson meistrikandidaat
9. november 1935 Raimo Karjus meistrikandidaat
10. november 1972 Mart Arm meistersportlane
11. november 1945 Ivo Vana meistrikandidaat
12. november 1980 Marrit Murre
18. november 1990 Konstantin Selli
19. november 1946 Jaak Tibar meistrikandidaat
24. november 2002 Kaspar Padar
24. november 1982 Toomas Ismailov meistrikandidaat
26. november 1966 Algo Laidvee meistrikandidaat
27. november 1949 Hain Vaher meistrikandidaat
30. november 1975 Ülle Kaeramaa meistrikandidaat


Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).

Personaalsed tööriistad