Esileht

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
September
1.–9. september Veteranide Euroopa meistrivõistlused 100 EDC
8. september Jõgeva KK seeriavõistluse V etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
16. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
15.–24. september IDF-i Euroopa meistrivõistlused meestele ja naistele. Eestist osalevad Arno Uutma, Urmas Väärtnõu, Indrek Migur ja Piret Viirma 64 Kranevo IDF
22.–23. september Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL Kristi Promet
24.–29. september Brasiilia kabe MM - juhend 64 Izmir, Türgi FMJD
29.september–08. oktoober Noorte Olümpiaad - poisid (kvalifikatsioon), (B finaal), tüdrukud 100 Horyniec-Zdrój, Poola FMJD
Oktoober
29.september – 08. oktoober Noorte Olümpiaad - poisid (kvalifikatsioon), (B finaal), tüdrukud 100 Horyniec-Zdrój, Poola FMJD
13. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Naised 64 Paide Muusika- ja Teatrimaja EKL Aare Harak
14. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes Mehed Naised 64 Paide Muusika- ja Teatrimaja EKL Aare Harak
20. oktoober Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL Villem Lüüs
20. oktoober Meelit Männiste 83. sünniaastapäevale pühendatud XV mälestusvõistlused Juhend
*Algus kell 12:00
64 Abja Kultuurimaja Gert Elmaste
21. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
28.oktoober – 03. november Noorte maailma meistrivõistlused - juhend 100 Homiel, Valgevene FMJD
November
28.oktoober-03. november Noorte maailma meistrivõistlused - juhend 100 Gomel, Valgevene FMJD
10. november Eesti juunioride meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
11. november Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
17. november Jõgeva KK seeriavõistluse VI etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
18. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 11. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
20. november Tallinna koolinoorte meistrivõistlused
*Algus kell 12:00
64 Malemaja Tallinna Haridusamet Villem Lüüs
24. november Jõgeva KK seeriavõistluse VII etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
25. november Palamuse 22. kabeturniir
*Algus kell 11:00
64 Palamuse Gümnaasium

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Oktoobri sünnipäevalised:
1. oktoober 1949 Osvald Pais meistrikandidaat
1. oktoober 1956 Marika Azojan FMJD meister
6. oktoober 1965 Villu Raja meistrikandidaat
13. oktoober 1970 Triin Leesmann meistrikandidaat
14. oktoober 1948 Helme Kask meistrikandidaat
14. oktoober 1998 Anneli Trees
16. oktoober 1962 Andrus Tull meistersportlane
19. oktoober 1966 Anita Seppa meistersportlane
22. oktoober 1985 Merike Martsepp
25. oktoober 1997 Veronika Pikkel
29. oktoober 1954 Ly Ristikivi meistrikandidaat
29. oktoober 1973 Kaari Vainonen meistersportlane


Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).

Personaalsed tööriistad