Esileht

Allikas: Kabeliit
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Aprill
4.–7. aprill Eesti meeste 71. meistrivõistlused vene kabes Tulemused 64 Tartu Mart Reiniku kool EKL Krista Pahapill
4.–7. aprill Eesti naiste 63. meistrivõistlused vene kabes Tulemused 64 Tartu Mart Reiniku kool EKL Krista Pahapill
5. aprill EKL Üldkoosolek
Algus kell 17:00
64 Tartu Mart Reiniku kool EKL
13.–14. aprill Eesti meistrivõistlused kadettidele

Poisid Tüdrukud

64 Malemaja EKL Villem Lüüs
21. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 4. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
22. aprill Eesti Firmaspordi Liidu Kevadspartakiaadi kabeturniiri tulemused 64 Malemaja Eesti Firmaspordi Liit Villem Lüüs
27. aprill Hiiumaa 2019. aasta meistrivõistlused vene kabes 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Ants Talumaa
26. aprill – 05. mai Noorte EM 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
Mai
26. aprill – 05. mai Noorte EM 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
1. mai 7. kukesammu turniir 64 Tallink City Hotell Nupuklubi / Tabasalu Kabeklubi Tarmo Tulva
1. mai Ida- ja Lääne-Kärdla 2019. aasta matš 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Raivo Rist
11. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Naised 100 Malemaja EKL Aare Harak
12. mai Eesti meistrivõistlused kiirkabes Mehed Naised 100 Malemaja EKL Aare Harak
18. mai Tallinna meistrivõistlused rahvusvahelises kabes - juhend 100 Malemaja EKL Krista Pahapill
19. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 5. etapp
Tallinna meistrivõistlused vene kabes
64 Malemaja EKL Tarmo Tulva
25. mai Jõgeva Pargikabe (juhend) 64 Jõgeva Kabeväljak Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
25. mai Hiiumaa naiste 2019. aasta meistrivõistlused vene kabes 64 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Raivo Rist
26. mai Eesti veteranide ind.-võistk. meistrivõistlused (juhend) 64 Jõgeva EKL / Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
Juuni
15. juuni Lohusalu 2019 Juhend 64 Lohusalu MTÜ Lohusalu Selts
16. juuni Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 6. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Mai sünnipäevalised:
1. mai 1944 Jüri Lätt FMJD meister kirikabes
1. mai 1945 Jüri Siim meistrikandidaat
2. mai 1942 Enno Eerma meistersportlane
6. mai 1940 Boriss Solunkin
13. mai 1973 Anneli Veski meistersportlane
14. mai 1972 Tarvo Kuuspere meistrikandidaat
19. mai 1946 Rein Kirst meistrikandidaat
20. mai 1936 Maldon Haljas meistersportlane
22. mai 1987 Raido Värik FMJD meister
25. mai 1963 Arno Uutma rahvusvaheline suurmeister
31. mai 1977 Olavi Paavo meistrikandidaat


Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).

Personaalsed tööriistad