Erinevus lehekülje "Esileht" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
 
Rida 1: Rida 1:
  
{| class="wikitable" width="100%" style="background: #ffffff; style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 90%;"
+
<!--{| class="wikitable" width="100%" style="background: #ffffff; style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 90%;"
 
!style="background: #9C9C9C"| '''<font size="3">In memoriam [[Arvo Rist|ARVO RIST]]<br /> 03.04.1944 - 16.04.2019</font>'''<br>
 
!style="background: #9C9C9C"| '''<font size="3">In memoriam [[Arvo Rist|ARVO RIST]]<br /> 03.04.1944 - 16.04.2019</font>'''<br>
|}
+
|}-->
 
{| class="wikitable" width="100%" style="float: left; background: #AAD4FF; style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 90%;"
 
{| class="wikitable" width="100%" style="float: left; background: #AAD4FF; style="font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 90%;"
 
|-  
 
|-  

Viimane redaktsioon: 1. mai 2019, kell 09:09

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
August
1.–9. august Noorte EM Võistluste veebileht 100 Varssavi, Poola EDC Aliaksandr Aniska
10.–15. august Jõgeva MK etapp

Põhiturniiri tulemused Kiirturniiri tulemused
Juhend: (et) (ru)

64 Jõgeva (Kuremaa) IDF / Jõgeva KK Villem Lüüs
18. august Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 8. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
22.august – 1. september MM noored, seeniorid 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
25.august – 4. september Euroopa MV 64 Izmir, Türgi FMJD 64 br
September
22.august - 1. september MM noored, seeniorid 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
1.–8. september Euroopa veteranide MV. Eestit esindas Raivo Rist. Põhiturniiri tulemused välk kiir 100 Korbach, Saksamaa EDC
2.–7.september Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused (tava-, kiir- ja välkturniir) (mehed, naised)
Eestit esindasid Merilii ja Triinu Jalg. Naisteturniiride tulemused: tavaturniir kiir välk
100 Chianciano Terme, Itaalia EDC Villem Lüüs
7. september Eesti 2019.aasta meistrivõistlused male-kabe mitmevõistluses 64 - male Viljandi
Posti 6
Viljandi Mõttemängude Klubi Gert Elmaste
15. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21. september Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
22. september Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
Oktoober
1.-31. oktoober vint.ee turniirisari vene kabes - juhend
algus iga päev kell 20:00
64 www.vint.ee EKL,vint.ee
5.-6. oktoober Eesti juuniorite meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
12. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes 64 Malemaja EKL
13. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes 64 Malemaja EKL
20. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
27.oktoober - 03. november Noorte MM 100 FMJD

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Septembri sünnipäevalised:
2. september 1972 Meelis Vaher meistrikandidaat
3. september 1952 Valter Viisut meistrikandidaat
5. september 1973 Janek Mäggi FMJD president
13. september 1992 Andres Idnurm
16. september 1945 Kalev Parksepp meistersportlane
17. september 1953 Aleksander Trotskihh meistersportlane
20. september 1954 Piret Liiva meistersportlane
23. september 1973 Harri Loomus
27. september 1951 Andres Hantson meistersportlane

Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).

Personaalsed tööriistad