Esileht

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 30. jaanuar 2017, kell 22:24 kasutajalt Ahsoous (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)


Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Veebruar
3. veebruar Jõgevamaa noorte MV poisid, tüdrukud, tüdrukud minikadettid 64 Palamuse Jõgeva KK Ülar Poom
4. veebruar Jõgevamaa MV 100 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
9. veebruar Vaida Kabeäss 2017 Tulemused 1.-3. klass Tulemused 4.-6. klass Tulemused 7.-9. klass 64 Vaida Põhikool Aivo Hommik Aivo Hommik
10.-12. veebruar Riga Open 2017 100 Riga 3 gymnasium, Grecinieku street 10 Zoja Golubeva
11. veebruar Nupuklubi/Tabasalu KK sõprusturniir "Kukesamm" 64 Malemaja Nupuklubi Irma Nahkor, Villem Lüüs
18.-19. veebruar Eesti meistrivõistlused kadettidele - poisid, tüdrukud 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
19. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 2. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
23.-26. veebruar Eesti meeste 62. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes Partiid 100 Malemaja EKL Hans Pukk, Kermo Taimre
23.-26. veebruar Eesti naiste 45. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes Partiid 100 Malemaja EKL Hans Pukk, Kermo Taimre
Märts
4.-5. märts 13. Eestimaa talimängud Registreeruud võistkonnad ja tulemused: Linnad Vallad 64 Valga ESL Jõud Aare Harak
11. märts Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
12. märts Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL Kermo Taimre
18. märts Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse II etapp 64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
19. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 3. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
Aprill
1. aprill Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse III etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
1. aprill Harju MV Juhend Registreerimisleht 64 Kiili kool Tabasalu KK Aare Harak
8. aprill Jõgevamaa veteranide MV
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
8. aprill Eesti koolide II karikavõistlused kabes Juhend 64 Nõmme Noortemaja Nõmme Noortemaja, Nõmme KK
14.-15. aprill Lehti turniir 64/100 Arula
16.-19. aprill Eesti juuniorite meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
16. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 4. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21.-23. aprill Nõmme kevad 100 Kermo Taimre
29. aprill Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse IV etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
30. aprill - 8. mai Euroopa noorte meistrivõistlused 64 Orel, Venemaa IDF

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Märtsi sünnipäevalised:
7. märts 1987 Margus Martsepp
11. märts 1974 Urmo Ilves rahvusvaheline suurmeister
13. märts 1936 Aili Visnapuu meistrikandidaat
22. märts 1977 Indrek Peenmaa meistersportlane
27. märts 1968 Piret Viirma FMJD meister

Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).

Personaalsed tööriistad
Üldandmed