Esileht

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 5. september 2017, kell 03:03 kasutajalt Ahsoous (arutelu | kaastöö)


Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Oktoober
1.-16. oktoober Täiskasvanute maailmameistrivõistlused 100 Tallinn FMJD
14. oktoober Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VI etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
15. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Kermo Taimre
21. oktoober Uno Lintsi mälestusvõistlused 64 Haapsalu Läänemaa KK
22. oktoober Meelit Männiste mälestusvõistlused 64 Abja Kultuurimaja Gert Elmaste
28.oktoober - 5. november Noorte maailmameistrivõistlused 100 Dabki, Poola FMJD
November
28.oktoober - 5. november Noorte maailmameistrivõistlused 100 Dabki, Poola FMJD
04. november Kukesamm 3 64 Malemaja Nupuklubi/Tabasalu KK Krista Pahapill
11. november Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Poisid Tüdrukud 64 Malemaja EKL Villem Lüüs
12. november Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid Tüdrukud 64 Malemaja EKL Villem Lüüs
18. november Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VII etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
19. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 11. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
25. november Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 Malemaja EKL
26. november 21. Paunvere kabeturniir info
*Algus kell 10:00
64 Palamuse Gümnaasium Jõgeva Kabeklubi
26. november - 3. detsember Euroopa veteranide meistrivõistlused 100 Kolobrzeg, Poola EDC
28. november Tallinna koolinoorte meistrivõistlused
*Algus kell 12:00
64 Malemaja Tallinna Haridusamet Villem Lüüs
Detsember
26. november - 3. detsember Euroopa veteranide meistrivõistlused 100 Kolobrzeg, Poola EDC
2.-3. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
9.-10. detsember Eesti juuniorite meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
15. detsember Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VIII etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
16. detsember Orthezi 13. kabeturniir 64 Kuremaa loss Jõgeva KK Ülar Poom
16. detsember Rein Vettneri mälestusvõistlused 100 Haapsalu Läänemaa KK
17. detsember Aastalõpu turniir 2017 / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 12. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Novembri sünnipäevalised:
3. november 1972 Merike Parve meistrikandidaat
6. november 1974 Kalle Kilkson meistrikandidaat
9. november 1935 Raimo Karjus meistrikandidaat
10. november 1972 Mart Arm meistersportlane
11. november 1945 Ivo Vana meistrikandidaat
12. november 1980 Marrit Murre
18. november 1990 Konstantin Selli
19. november 1946 Jaak Tibar meistrikandidaat
24. november 2002 Kaspar Padar
24. november 1982 Toomas Ismailov meistrikandidaat
26. november 1966 Algo Laidvee meistrikandidaat
27. november 1949 Hain Vaher meistrikandidaat
30. november 1975 Ülle Kaeramaa meistrikandidaat


Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).

Personaalsed tööriistad