Esileht

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 22. oktoober 2017, kell 18:36 kasutajalt Laiskloom (arutelu | kaastöö)

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
September
22.august - 1. september MM noored, seeniorid 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
1.–8. september Euroopa veteranide MV. Eestit esindas Raivo Rist. Põhiturniiri tulemused välk kiir 100 Korbach, Saksamaa EDC
2.–7.september Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused (tava-, kiir- ja välkturniir) (mehed, naised)
Eestit esindasid Merilii ja Triinu Jalg. Naisteturniiride tulemused: tavaturniir kiir välk
100 Chianciano Terme, Itaalia EDC Villem Lüüs
7. september Eesti 2019.aasta meistrivõistlused male-kabe mitmevõistluses 64 - male Viljandi
Posti 6
Viljandi Mõttemängude Klubi Gert Elmaste
15. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21. september Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
22. september Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
Oktoober
1.-31. oktoober vint.ee turniirisari vene kabes - juhend
algus iga päev kell 20:00
64 www.vint.ee EKL,vint.ee
5.-6. oktoober Eesti juunioride meistrivõistlused noormehed neiud 64 Malemaja EKL Villem Lüüs
12. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Meeste tulemused EKL serveris Naised Naiste tulemused EKL serveris 64 Malemaja EKL Aare Harak
13. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes Mehed, Naised 64 Malemaja EKL
19. oktoober Meelit Männiste mälestusturniir - juhend 64 Abja kultuurimaja Gert Elmaste
20. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
27.oktoober - 03. november Noorte MM 100 FMJD
November
27.oktoober - 03. november Noorte MM 100 FMJD
16. november Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele 64 Malemaja EKL
17. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 11. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
19. november Tallinna koolinoorte meistrivõistlused
*Algus kell 12:00
64 Malemaja Tallinna Haridusamet Villem Lüüs
23.-24. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Oktoobri sünnipäevalised:
1. oktoober 1949 Osvald Pais meistrikandidaat
1. oktoober 1956 Marika Azojan FMJD meister
6. oktoober 1965 Villu Raja meistrikandidaat
13. oktoober 1970 Triin Leesmann meistrikandidaat
14. oktoober 1948 Helme Kask meistrikandidaat
14. oktoober 1998 Anneli Trees
16. oktoober 1962 Andrus Tull meistersportlane
19. oktoober 1966 Anita Seppa meistersportlane
22. oktoober 1985 Merike Martsepp
25. oktoober 1997 Veronika Pikkel
29. oktoober 1954 Ly Ristikivi meistrikandidaat
29. oktoober 1973 Kaari Vainonen meistersportlane


Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).

Personaalsed tööriistad