Esileht

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 13. märts 2020, kell 05:04 kasutajalt Laiskloom (arutelu | kaastöö)

Seoses eriolukorra kehtestamisega jäävad kõik turniirid ära kuni 1. maini 2020.
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
August
1. august 39. kabetajate kokkutulek
Algus kell 10:00
Paduvere, Jõgevamaa Jõgeva Kabeklubi, Jüri Lätt
1. august Jõgeva KK karikavõistluse VI etapp
Algus kell 10:00
64 Paduvere, Jõgevamaa Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
1.-9. august Noorte Online EM Juhend UUS , Turniiriruumid 100 www.vint.ee EDC, EKL Johan Demasure
9. august Paarissimultaan 64 Jõgeva Jõgeva Kabeklubi Ülar Poom
19. august Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 8. etapp 64 Malemaja EKL Arno Uutma
September
11.–13. september
plakat Baltic Cup 2020
Tulemused: Mehed Naised
64 Kuremaa loss Jõgeva Kabeklubi Villem Lüüs
20. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
26.-27. september Eesti meistrivõistlused juunioridele Noormehed Neiud 64 Malemaja EKL Villem Lüüs
Oktoober
3. oktoober ESL Jõud Meistrivõistlused Juhend Registreerimine 64 Nõmme Huvikool ESL Jõud, EKL, Nõmme kabeklubi Aare Harak
4. oktoober Coop Jõgeva 42. kabeturniir juhend 64 Virtus, Jõgeva Jõgeva Coop Ülar Poom
10. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes 64 Malemaja EKL Aare Harak
11. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes 64 Malemaja EKL Aare Harak
17. oktoober Jõgeva KK karikavõistluse VIII etapp
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus EKL Ülar Poom
18. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
24. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes 100 Malemaja EKL Aare Harak
25. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes 100 Malemaja EKL Aare Harak

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Võistlustele registreerimine aadressil registreerimine@kabeliit.ee


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Septembri sünnipäevalised:
2. september 1972 Meelis Vaher meistrikandidaat
3. september 1952 Valter Viisut meistrikandidaat
5. september 1973 Janek Mäggi FMJD president
13. september 1992 Andres Idnurm
16. september 1945 Kalev Parksepp meistersportlane
17. september 1953 Aleksander Trotskihh meistersportlane
20. september 1954 Piret Liiva meistersportlane
23. september 1973 Harri Loomus
27. september 1951 Andres Hantson meistersportlane

Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).

Personaalsed tööriistad