Esileht

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 13. november 2020, kell 12:04 kasutajalt Laiskloom (arutelu | kaastöö)

In memoriam VILLEM LÜÜS

29.03.1971 - 12.11.2020

Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Oktoober
3. oktoober ESL Jõud Meistrivõistlused Juhend Registreerimine
Võistlus on edasi lükatud!
64 Nõmme Huvikool ESL Jõud, EKL, Nõmme kabeklubi Aare Harak
4. oktoober Coop Jõgeva 42. kabeturniir juhend 64 Virtus, Jõgeva Jõgeva Coop Ülar Poom
10. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Naised 64 Malemaja EKL Aare Harak
11. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes Mehed Naised 64 Malemaja EKL Aare Harak
17. oktoober Jõgeva KK karikavõistluse VIII etapp
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus EKL Ülar Poom
18. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
18.-21. oktoober Noortekoondise ettevalmistuslaager
Välkturniirid: 1 2 3 4
100 Arula külalistemaja EKL
24. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes MehedNaised 100 Malemaja EKL Aare Harak
25. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes MehedNaised 100 Malemaja EKL Aare Harak
November
10. november Jõgevamaa noorte MV
Algus kell 12:30
64 Palamuse Gümnaasium Jõgeva KK Ülar Poom
14. november Jõgeva KK karikavõistluse IX etapp
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
15. november Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 11. etapp 64 Malemaja EKL Arno Uutma
21. november Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused Tabel 100 Malemaja EKL Aare Harak
22. november Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused Tabel 64 Malemaja EKL Tarmo Tulva
28.-29. november Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL Aare Harak
Detsember
5. detsember Jõgeva KK karikavõistluse X etapp
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
6. detsember 24. Paunvere kabeturniir 64 Palamuse Jõgeva KK Ülar Poom
12.-13. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL Aare Harak
19. detsember Orthezi 16. kabeturniir 64 Kuremaa loss Jõgeva KK Ülar Poom
20. detsember Aastalõputurniir 2020 / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 12. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Võistlustele registreerimine aadressil registreerimine@kabeliit.ee


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Novembri sünnipäevalised:
3. november 1972 Merike Parve meistrikandidaat
6. november 1974 Kalle Kilkson meistrikandidaat
9. november 1935 Raimo Karjus meistrikandidaat
10. november 1972 Mart Arm meistersportlane
11. november 1945 Ivo Vana meistrikandidaat
12. november 1980 Marrit Murre
18. november 1990 Konstantin Selli
19. november 1946 Jaak Tibar meistrikandidaat
24. november 2002 Kaspar Padar
24. november 1982 Toomas Ismailov meistrikandidaat
26. november 1966 Algo Laidvee meistrikandidaat
27. november 1949 Hain Vaher meistrikandidaat
30. november 1975 Ülle Kaeramaa meistrikandidaat


Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).

Personaalsed tööriistad