Esileht

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 18. detsember 2020, kell 12:09 kasutajalt Laiskloom (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Detsember
5. detsember Jõgeva KK karikavõistluse X etapp
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
6. detsember 24. Paunvere kabeturniir 64 Kaarepere rahvamaja Jõgeva KK Ülar Poom
12.-13. detsember Eesti võistkondlikud meistrivõistlused Tabel 64 Malemaja EKL Aare Harak
19. detsember Orthezi 16. kabeturniir
Võistlus jääb ära!
64 Kuremaa loss Jõgeva KK Ülar Poom
20. detsember Aastalõputurniir 2020 / Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 12. etapp
Võistlus jääb ära!
64 Malemaja EKL Krista Pahapill
Jaanuar
16. jaanuar Eesti meistrivõistlused pisikadettidele
Võistlus lükatakse edasi!
100 Malemaja EKL Tarmo Tulva
17. jaanuar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 1. etapp
Võistlus jääb ära!
64 Malemaja EKL Arno Uutma
21.-24. jaanuar Eesti naiste 65. meistrivõistlused vene kabes
Võistlus lükatakse edasi!
64 EKL Aare Harak
21.-24. jaanuar Eesti meeste 73. meistrivõistlused vene kabes
Võistlus lükatakse edasi!
64 EKL Aare Harak
Veebruar
6.-7. veebruar Eesti meistrivõistlused minikadettidele 100 Malemaja EKL Tarmo Tulva
13.-14. veebruar Eesti meistrivõistlused kadettidele 100 Malemaja EKL
20. veebruar Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele 64 Malemaja EKL Arno Uutma, Irma Nahkor
21. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 2. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
25.-28. veebruar Eesti meeste 66. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Malemaja EKL Aare Harak
25.-28. veebruar Eesti naiste 49. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Malemaja EKL Aare Harak
28. veebruar Talikabe 2021 64

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Võistlustele registreerimine aadressil registreerimine@kabeliit.ee


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Jaanuari sünnipäevalised:
1. jaanuar 1930 Enno Luulik meistrikandidaat
6. jaanuar 1987 Irina Laškevitš
7. jaanuar 1971 Marge Joarand meistrikandidaat
15. jaanuar 1961 Inge Roots meistrikandidaat
20. jaanuar 1969 Kaido Leesmann rahvusvaheline suurmeister
21. jaanuar 1960 Viktoria Lehtmets EKL-i tegevdirektor
29. jaanuar 1972 Merit Wassenaar meistersportlane
29. jaanuar 1993 Martin Talimets

Kui sellel lehel leiduvate appletide avanemisega on probleeme, siis tasub üle kontrollida, et Teil on arvutisse installeeritud java runtime environment (versioon 5.0 või uuem).

Personaalsed tööriistad