Esileht

Allikas: Kabeliit
Redaktsioon seisuga 7. märts 2021, kell 21:09 kasutajalt Laiskloom (arutelu | kaastöö)

(erin) ←Vanem redaktsioon | Viimane redaktsiooni (erin) | Uuem redaktsioon→ (erin)
Aeg Üritus Mänguliik Koht Korraldaja Kohtunik
Märts
5.-7. märts 37. Eesti omavalitsuste talimängud
Jäävad ära! Järgmised talimängud toimuvad 4.-6. märtsil 2022 Ida-Virumaal!
64 Jõhvi ESL Jõud
13. märts Eesti meistrivõistlused minikadettidele
Võistlus lükatakse edasi!
64 Elva
20. märts Eesti meistrivõistlused pisikadettidele
Võistlus lükatakse edasi!
64 Malemaja EKL Aare Harak, Irma Nahkor
21. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 3. etapp
Võistlus jääb ära!
64 Malemaja EKL Krista Pahapill
27. märts Eesti meistrivõistlused kadettidele
Võistlus lükatakse edasi!
64 Malemaja EKL
Aprill
01. aprill - 12. mai Rahvusvahelise kabe seeriaturniir 100 vint.ee vint.ee, EKL
17.-21. aprill Eesti meistrivõistlused juunioridele
Võistlus lükatakse edasi!
100 Malemaja EKL Arno Uutma, Argo Unnuk
18. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 4. etapp
Võistlus jääb ära!
64 Malemaja EKL Krista Pahapill
27. aprill Firmaspordi Kevadspartakiaat 64
Mai
10. aprill - 12. mai Rahvusvahelise kabe seeriaturniir 100 vint.ee vint.ee, EKL
8. mai Eesti meistrivõistlused kiirkabes 100 Malemaja EKL
9. mai Eesti meistrivõistlused välkkabes 100 Malemaja EKL
16. mai Enn Rüütsalu mälestusturniir 2021 - 5. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill

Kõik Eesti Kabeliidu korraldatavad võistlused algavad kell 11.00, kui eelnevalt pole teatatud teisiti.


Võistlustele registreerimine aadressil registreerimine@kabeliit.ee


Kõikidel huvilistel on võimalik liituda Eesti Kabeliidu meililistiga, kui saata vastav sooviavaldus aadressile admin@kabeliit.ee


Aprilli sünnipäevalised:
6. aprill 1947 Raivo Rist FMJD meister
7. aprill 1944 Uno Plakk meistersportlane
13. aprill 1931 Juta Raudsepp meistrikandidaat
18. aprill 1966 Argo Unnuk FMJD meister
19. aprill 1973 Indrek Migur meistrikandidaat
24. aprill 1968 Riho Teinemaa meistrikandidaat
24. aprill 1991 Kadi Veski FMJD meister
26. aprill 1970 Urmas Väärtnõu meistrikandidaat
27. aprill 1993 Elvia Sõber meistrikandidaat

Personaalsed tööriistad