Euroopa klubide meistrivõistlused 2004

Allikas: Kabeliit
Confederation cup 2004.png

Euroopa klubide 6. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes toimusid 25.–30. juunini 2004 Tallinna Malemajas. Sealsamas toimusid ka Euroopa naiste klubide 5. meistrivõistlused.

Sisukord

Kohad ja koosseisud

  1. Ufaa Bašneft: Aleksandr Švartsman, Aleksandr Georgijev, Murodullo Amrillojev, Vladimir Milšin
  2. Iževski Udmurtneft: Aleksei Tšižov, Vadim Virnõi, Igor Kirzner, Guntis Valneris
  3. Dneprodzeržinski Kadima: Juri Anikejev, Oleg Tšernjak, Juri Bobkov, Dmitri Nadtotši
  4. Culemborgi Meurs Denk en Zet: Jeroen van den Akker, Boudewijn Derkx, Pim Meurs, Kees van den Bosch
  5. Tveri Melkom: Aleksandr Novikov, Aleksandr Getmanski, Ivan Kostjonov, Andrei Kalmakov
  6. RTU - 1: Laimonis Zālitis, Jevgeni Matvejev, Konstantin Aleksejev, Roberts Misāns
  7. Rigas Skolenu Pils: G. Rumpēteris, Raimonds Vipulis, Benno Butulis, Renārs Freidensons
  8. RTU - 2: Gunārs Zālītis, Jānis Lelis, Viesturs Vizulis, Vsevolod Teterin
  9. Lasnamäe Male-Kabeklubi: Villem Lüüs, Kenneth Karp, Tarmo Tulva, Toomas Ismailov
  10. Nõmme Kabeklubi: Raido Värik, Imre Anton, Margus Martsepp, Konstantin Selli, Priit Tänav
  11. Keila Kabeklubi: Mart Arm, Kaido Leesmann, Kalev Parksepp, Indrek Peenmaa, Riho Teinemaa, Argo Unnuk, Arno Uutma

Tulemused

A-alagrupp

JrkKlubiRiik12345Punkte
1.Rigas Skolenu PilsLäti*00022
2.Dneprodzeržinski KadimaUkraina2*1126
3.Ufaa BašneftVenemaa21*227
4.RTU - 1Läti210*25
5.Lasnamäe MKKEesti0000*0

B-alagrupp

JrkKlubiRiik123456Punkte
1.RTU - 2Läti*200024
2.Nõmme KabeklubiEesti0*00022
3.Tveri MelkomVenemaa22*1027
4.Culemborgi Meurs DeZHolland221*027
5.Iževski UdmurtneftVenemaa2222*210
6.Keila KabeklubiEesti00000*0

Poolfinaalid

1.–4. kohale:

  • Ufaa Bašneft – Culemborgi Meurs Denk en Zet 6:2
  • Iževski Udmurtneft – Dneprodzeržinski Kadima 5:3

5.–8. kohale:

  • RTU 1 – RTU 2 4:4, 6:0
  • Tveri Melkom – Rigas Skolenu Pils 5:3

9.–11. kohale:
Lasnamäe MKK – Keila Kabeklubi 4:4, 5:3

Finaalid

1. kohale: Ufaa Bašneft – Iževski Udmurtneft 4:4, 5:3
3. kohale: Dneprodzeržinski Kadima – Culemborg 4:4, 4:4, 6:2
5. kohale: Tveri Melkom – RTU-1 6:2
7. kohale: Rigas Skolenu Pils – RTU-2 6:2
9. kohale: Lasnamäe Male-Kabeklubi – Nõmme Kabeklubi 7:1

Partiid

Personaalsed tööriistad