Hiiumaa 2017. aasta lahtised esivõistlused vene kabes

Allikas: Kabeliit

Mehed

NrNimi1234567KokkuKoht
1Tamor Tomson01010136.
2Raivo Rist222112101.
3Heino Tammeaid10212283.
4Mihkel-Kalju Tammeveski20000245.
5Priit Lokotar11122292.
6Ants Talumaa21020274.
7Andres Sõmer10000017.

Naised

NrNimi123456KokkuKoht
1Triin Unt0202153.
2Janne Mumme2122291.
3Karmen Vagula0122162.
4Aira Toss2002155.
5Kristina Vagula0000006.
6Brigid-Ly Palkman1011254.

Mõtlemisaeg oli meestele 15 minutit kummalegi ja naistele 20 minutit kummalegi aega juurde lisamata.

Mõlema turniiri kohtunik oli Arvo Rist.

Võrdsete punktide korral otsustas paremusjärjestuse, nagu turniiri alguses kokku lepitud, Šmuljani koefitsient.

Juhend

Aeg ja koht
Hiiumaa 2017. aasta lahtised esivõistlused vene kabes toimuvad laupäeval, 8. juulil 2017 Hiiumaal Kärdlas. Algus on kell 13 12.15 Kärdla Kultuurikeskuse keldrisaalis (Keskväljaku ääres, Rookopli 18).
Osavõtjad
Võistlusest võivad osa võtta kõik soovijad. Osavõtumaks on 1 euro. Noored võistlevad täiskasvanutega ühises arvestuses.
Kõik lähetusega seotud kulud katab lähetav organisatsioon või võistleja.
Süsteem
Süsteem ja mõtlemisaeg valitakse sõltuvalt osalejate arvust. Võistlused on individuaalsed, eraldi naistele ja meestele. 10 ja vähema võistleja korral toimub ringsüsteemis turniir. Kui mängijaid on üle 10, mängitakse šveitsi süsteemis 7 vooru.
Autasustamine
I–III koha saavutanud nais- ja meesvõistlejaid autasustatakse diplomi, medali ja auhinnaga.
Lisateave
Teavet võistluste kohta saab telefonilt 46 91880 (Arvo Rist) või telefonidelt 46 98056 ja 56 502575 (Raivo Rist).
Autobuss Tallinn–Kärdla väljub Tallinnast kell 8.00. Praam väljub Rohukülast 10.00 ja autobuss saabub Kärdlasse 11.55.
Personaalsed tööriistad