Mõttemängude festival 2005 - rahvusvaheline kabe

Allikas: Kabeliit

2005. aasta mõttemängude festivali rahvusvahelise kabe turniir toimus 27. juulil 2005. Võistlused peeti kahes vanuseklassis.

Võistlused on individuaal-võistkondlikud ja peetakse kolmes vanuseklassis: sündinud 1987–1990, 1991–1994 ning 1995 ja hiljem. Mängitakse 7 vooru šveitsi süsteemis mõtlemisajaga 15 minutit partiile mõlemale vastasele. Võistkonda kuulub 2 mängijat, kes peavad kuuluma samasse vanuseklaasi ja olema samast soost. Autasustatakse 3 parimat võistkonda ja iga vanuseklassi 3 parimat.

Sisukord

1995 ja hiljem sündinud

KohtNimiPunkte1234567Koef.
1.Norman Knjazev142:24:26:25:210:28:27:248
2.Veronika Pikkel121:05:27:26:23:210:211:251
3.Marko Nõmm107:28:212:210:02:09:25:244
4.Joanna Sild913:21:08:27:16:25:010:247
5.Tõnis Barške810:22:09:21:011:24:23:057
6.Andrean Simson811:29:21:02:04:00:212:251
7.Aleksandr Mednikov73:012:22:04:10:213:21:055
8.Kristo Sakkeus70:23:04:09:112:21:013:249
9.Helen Gorban712:26:05:08:113:23:00:241
10.Karin Voodla65:013:211:23:21:02:04:056
11.Janete Aasma46:00:210:013:25:012:02:043
12.Aigün Sadõhhova49:07:03:00:28:011:26:042
13.Eva-Maria Põrk24:010:00:211:09:07:08:040

Individuaalne arvestus

Poisid: 1. Norman Knjazev, 2. Marko Nõmm, 3. Tõnis Barške.

Tüdrukud: 1. Veronika Pikkel, 2. Joanna Sild, 3. Helen Gorban.

Võistkondlik arvestus

Poisid
  1. Lasnamäe-1 24 (Norman Knjazev, Marko Nõmm)
  2. Lasnamäe-2 15 (Andrean Simson, Kristo Sakkeus)
Tüdrukud
  1. Lasnamäe-11 21 (Veronika Pikkel, Joanna sild)
  2. Lasnamäe-12 13 (Helen Gorban, Karin Voodla)
  3. Lasnamäe-13 6 (Aigün Sadõhhova, Eva-Maria Põrk)

1987–1994 sündinud

KohtNimiPunkte1234567Koef.
1.Anti Ingel122:27:24:13:16:212:25:258
2.Konstantin Selli121:019:29:211:27:25:26:252
3.Riho Briker115:115:210:21:114:24:17:252
4.Darja Dmitrenko1016:29:21:112:25:03:18:254
5.Margit Viirma93:111:213:26:24:22:01:060
6.Ott Koppel814:212:28:25:01:013:22:053
7.Taavi Ludvi818:21:017:28:22:014:23:052
8.Triinu Tammer813:210:26:07:09:211:24:049
9.Eljus Šipovski817:24:02:018:28:015:212:245
10.Janne Ader820:28:03:013:016:218:214:239
11.Madis Teinemaa715:15:019:22:017:28:020:240
12.Helina Rajasalu619:26:016:24:013:21:09:049
13.Martin Betlem68:020:25:010:212:06:019:241
14.Tõnis Teinemaa56:017:115:216:23:07:010:045
15.Anastassia Smotrova511:13:014:017:020:29:018:239
16.Marianne Asmu54:018:212:014:010:020:117:237
17.Teet Ojamets49:014:17:015:211:019:116:038
18.Fredi Karindi47:016:020:29:019:210:015:036
19.Leila Seidova212:02:011:020:118:017:113:039
20.Eduard Ignahlin210:013:018:019:115:016:111:035

Individuaalne arvestus

Poisid: 1. Anti Ingel, 2. Konstantin Selli, 3. Riho Briker.

Tüdrukud: 1. Darja Dmitrenko, 2. Margit Viirma, 3. Triinu Tammer.

Kurdid: 1. Martin Betlem, 2. Teet Ojamets, 3. Fredi Karindi.

Võistkondlik arvestus

Poisid
  1. Nõmme 23 (Konstantin Selli, Riho Briker)
  2. Keila 20 (Anti Ingel, Triinu Tammer)
  3. Lasnamäe-18 16 (Ott Koppel, Taavi Ludvi)
  4. Teinemaa 12 (Madis ja Tõnis Teinemaa)
  5. Lasnamäe-1 10 (Eljus Šipovski, Leila Seidova)
  6. Kurdid 10 (Martin Betlem, Fredi Karindi)
Tüdrukud
  1. Lasnamäe-11 17 (Margit Viirma, Janne Ader)
  2. Lasnamäe-12 10 (Anastassia Smotrova, Marianne Asmu)
Personaalsed tööriistad