Mõttemängude festival noortele 2006 - vene kabe: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
(→Tabel) |
|||
33. rida: | 33. rida: | ||
6 Pantelejeva Tatjana 7 1- 4- 2 6 48 | 6 Pantelejeva Tatjana 7 1- 4- 2 6 48 | ||
Lisapartii 1. kohale Oksana Fomitšjova - Kristina Guštšina 2-0 | |||
=== Poisid=== | === Poisid=== |
Redaktsioon: 9. august 2006, kell 14:08
Mõttemängude festival noortele 2006 |
---|
Üksikalad: |
Rahvusvaheline kabe Vene kabe Go Bridž |
Mõttemängude festival noortele 2006 - vene kabe
Tallinna Malemaja, 9. august 2006
Kuni 19-aastased noored
Tabel
1 2 3 4 5 6 7 Gm- Pt S-l ------------------------------------------------------------------------------------- 1-3 Guštšina Kristina 5/2 10/2 2/1 3/1 7/2 4/2 8/2 7- 12 51 Bogdanov Nikita 11/2 3/1 1/1 4/2 8/2 5/2 9/2 7- 12 51 Fomitšjova Oksana 4/2 2/1 10/2 1/1 9/2 6/2 7/2 7- 12 51 4 Karindi Fredi 3/0 11/2 8/2 2/0 12/2 1/0 10/2 7- 8 50 5 Doktorova Margarita 1/0 12/2 9/1 7/1 6/1 2/0 11/2 7- 7 47 6 Rumjantsev Vjatseslav 8/1 9/1 7/1 10/1 5/1 3/0 12/2 7- 7 41 7 Silm Alissa 9/1 8/1 6/1 5/1 1/0 11/2 3/0 7- 6 50 8 Mantšenko Anastassia 6/1 7/1 4/0 12/2 2/0 10/2 1/0 7- 6 49 9 Pantelejeva Tatjana 7/1 6/1 5/1 11/1 3/0 12/2 2/0 7- 6 48 10 Lipitin Eduard 12/2 1/0 3/0 6/1 11/1 8/0 4/0 7- 4 49 11 Voblikov Juri 2/0 4/0 12/2 9/1 10/1 7/0 5/0 7- 4 43 12 vaba 10/0 5/0 11/0 8/0 4/0 9/0 6/0 7- 0 38 -------------------------------------------------------------------------------------
Tüdrukud
Gm + = - Pt S-l 1-2 Guštšina Kristina 7 5- 2- 0 12 51 Fomitšjova Oksana 7 5- 2- 0 12 51 3 Doktorova Margarita 7 2- 3- 2 7 47 4 Silm Alissa 7 1- 4- 2 6 50 5 Mantšenko Anastassia 7 2- 2- 3 6 49 6 Pantelejeva Tatjana 7 1- 4- 2 6 48
Lisapartii 1. kohale Oksana Fomitšjova - Kristina Guštšina 2-0
Poisid
Gm + = - Pt S-l 1 Bogdanov Nikita 7 5- 2- 0 12 51 2 Karindi Fredi 7 4- 0- 3 8 50 3 Rumjantsev Vjatsesla 7 1- 5- 1 7 41 4 Lipitin Eduard 7 1- 2- 4 4 49 5 Voblikov Juri 7 1- 2- 4 4 43
Kuni 14-aastased
Tabel
1 2 3 4 5 6 7 Gm- Pt S-l ------------------------------------------------------------------------------------ 1 Sõber Elvia 10/2 6/2 4/2 3/1 2/1 5/1 7/2 7- 11 55 2 Ingel Anti 3/1 10/2 8/2 5/2 1/1 9/2 4/1 7- 11 54 3 Viirma Margit 2/1 9/2 12/2 1/1 7/2 4/1 8/2 7- 11 52 4 Rajasalu Helina 14/2 5/2 1/0 7/1 8/2 3/1 2/1 7- 9 56 5 Betlem Martin 12/2 4/0 11/2 2/0 6/2 1/1 10/2 7- 9 51 6 Abel Olev 9/2 1/0 7/0 11/2 5/0 12/2 14/2 7- 8 43 7 Tamm Janet 13/2 8/0 6/2 4/1 3/0 11/2 1/0 7- 7 52 8 Parts Riivo 11/2 7/2 2/0 9/1 4/0 13/2 3/0 7- 7 51 9 Seera Dagmar 6/0 3/0 14/2 8/1 10/2 2/0 13/2 7- 7 46 10 Ojamets Teet 1/0 2/0 13/2 12/2 9/0 14/2 5/0 7- 6 44 11 Juvanen Silver 8/0 13/2 5/0 6/0 14/2 7/0 12/2 7- 6 37 12 Betlem Tuuli 5/0 14/2 3/0 10/0 13/1 6/0 11/0 7- 3 43 13 Vist Kätlin 7/0 11/0 10/0 14/2 12/1 8/0 9/0 7- 3 36 14 vaba 4/0 12/0 9/0 13/0 11/0 10/0 6/0 7- 0 39 ------------------------------------------------------------------------------------
Tüdrukud
Gm + = - Pt S-l 1 Sõber Elvia 7 4- 3- 0 11 55 2 Viirma Margit 7 4- 3- 0 11 52 3 Rajasalu Helina 7 3- 3- 1 9 56 4 Tamm Janet 7 3- 1- 3 7 52 5 Seera Dagmar 7 3- 1- 3 7 46 6 Betlem Tuuli 7 1- 1- 5 3 43 7 Vist Kätlin 7 1- 1- 5 3 36
Poisid
Gm + = - Pt S-l 1 Ingel Anti 7 4- 3- 0 11 54 2 Betlem Martin 7 4- 1- 2 9 51 3 Abel Olev 7 4- 0- 3 8 43 4 Parts Riivo 7 3- 1- 3 7 51 5 Ojamets Teet 7 3- 0- 4 6 44 6 Juvanen Silver 7 3- 0- 4 6 37
Kuni 10-aastased
Tabel
1 2 3 4 5 6 7 Gm- Pt S-l ------------------------------------------------------------------------------------ 1 Jürgenson Kristjan 3/2 4/2 5/2 2/0 7/1 6/2 9/2 7- 11 53 2 Tamm Hendrik 13/2 6/1 4/2 1/2 3/0 9/2 7/2 7- 11 51 3 Pikkel Veronika 1/0 12/2 13/2 5/2 2/2 7/2 4/1 7- 11 49 4 Sild Joanna 12/2 1/0 2/0 14/2 6/1 5/2 3/1 7- 8 53 5 Jürgenson Andreas 11/2 7/2 1/0 3/0 8/2 4/0 14/2 7- 8 50 6 Tali Kristofer 9/2 2/1 8/0 11/2 4/1 1/0 10/2 7- 8 49 7 Nõmm Marko 10/2 5/0 11/2 8/2 1/1 3/0 2/0 7- 7 54 8 Brusila Anne Maria 14/1 9/2 6/2 7/0 5/0 10/0 12/2 7- 7 39 9 Kirillov Robert 6/0 8/0 10/2 13/2 14/2 2/0 1/0 7- 6 46 10 Pikkel Rasmus 7/0 11/0 9/0 12/2 13/2 8/2 6/0 7- 6 38 11 Orgusaar Tarmo 5/0 10/2 7/0 6/0 12/1 14/2 13/1 7- 6 36 12 Sepp Raido 4/0 3/0 14/1 10/0 11/1 13/2 8/0 7- 4 41 13 Vagula Karmen 2/0 14/2 3/0 9/0 10/0 12/0 11/1 7- 3 44 14 Terras Joel Markus 8/1 13/0 12/1 4/0 9/0 11/0 5/0 7- 2 39 ------------------------------------------------------------------------------------
Poisid
Gm + = - Pt S-l 1 Jürgenson Kristjan 7 5- 1- 1 11 53 2 Tamm Hendrik 7 5- 1- 1 11 51 3 Jürgenson Andreas 7 4- 0- 3 8 50 4 Tali Kristofer 7 3- 2- 2 8 49 5 Nõmm Marko 7 3- 1- 3 7 54 6 Kirillov Robert 7 3- 0- 4 6 46 7 Pikkel Rasmus 7 3- 0- 4 6 38 8 Orgusaar Tarmo 7 2- 2- 3 6 36 9 Sepp Raido 7 1- 2- 4 4 41 10 Terras Joel Markus 7 0- 2- 5 2 39
Tüdrukud
Gm + = - Pt S-l 1 Pikkel Veronika 7 5- 1- 1 11 49 2 Sild Joanna 7 3- 2- 2 8 53 3 Brusila Anne Maria 7 3- 1- 3 7 39 4 Vagula Karmen 7 1- 1- 5 3 44