Mall:Kalender/2013/11: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
||
(ei näidata sama kasutaja 8 vahepealset redaktsiooni) | |||
5. rida: | 5. rida: | ||
!colspan=5 style="background: #FFCBCB;" | November | !colspan=5 style="background: #FFCBCB;" | November | ||
|- | |- | ||
| 2.–3. november || Nõmme Sügis [[Media:nõmme sügis 2013.pdf|juhend (.pdf)]] || 64 || Pääsküla gümnaasium<br />Vikerkaare 10 / Põllu 109 || [[Nõmme Kabeklubi]] | | 2.–3. november || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t116/ Nõmme Sügis] [[Media:nõmme sügis 2013.pdf|juhend (.pdf)]] || 64 || Pääsküla gümnaasium<br />Vikerkaare 10 / Põllu 109 || [[Nõmme Kabeklubi]] | ||
|- | |- | ||
| | | 10.-11. november || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t109/ Eesti võistkondlikud meistrivõistlused] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] | ||
|- | |||
| 16. november || Eesti juunioride meistrivõistluste poolfinaal - [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t110/ poisid],<br> [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t112/ poiste järelmatš], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t111/ tüdrukud], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t113/ tüdrukute järelmatš] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] | |||
|- | |||
| 17. november || Eesti juunioride meistrivõistluste finaal - [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t114/ poisid], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t115/ tüdrukud] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] | |||
|- | |- | ||
| 17. november ||[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2013 - 11. etapp|Enn Rüütsalu mälestusturniir – 11. etapp]] || 64 ||[[Malemaja]] || [[EKL]] | | 17. november ||[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2013 - 11. etapp|Enn Rüütsalu mälestusturniir – 11. etapp]] || 64 ||[[Malemaja]] || [[EKL]] | ||
|- | |- | ||
| | | 23. november || Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VII etapp <br><small>*algus kell 10:00 || 64 || Jõgeva, Virtus|| [[Jõgeva KK]] | ||
|- | |- | ||
| 23. november || | | 23.-24. november ||[[Eesti juunioride meistrivõistluste järelmatš Trees-Tamm]] || 100 || [[Malemaja]]|| [[EKL]] | ||
|- | |- | ||
| 24. november || Orthez'i 9. kabeturniir || 64 || Jõgeva, Virtus|| [[Jõgeva KK]] | | 24. november || Orthez'i 9. kabeturniir || 64 || Jõgeva, Virtus|| [[Jõgeva KK]] |
Viimane redaktsioon: 22. detsember 2013, kell 20:17
November | ||||
---|---|---|---|---|
2.–3. november | Nõmme Sügis juhend (.pdf) | 64 | Pääsküla gümnaasium Vikerkaare 10 / Põllu 109 |
Nõmme Kabeklubi |
10.-11. november | Eesti võistkondlikud meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL |
16. november | Eesti juunioride meistrivõistluste poolfinaal - poisid, poiste järelmatš, tüdrukud, tüdrukute järelmatš |
64 | Malemaja | EKL |
17. november | Eesti juunioride meistrivõistluste finaal - poisid, tüdrukud | 64 | Malemaja | EKL |
17. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 11. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
23. november | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VII etapp *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
23.-24. november | Eesti juunioride meistrivõistluste järelmatš Trees-Tamm | 100 | Malemaja | EKL |
24. november | Orthez'i 9. kabeturniir | 64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |