Mall:Kalender/2014/03: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 2 kasutaja 8 vahepealset redaktsiooni) | |||
3. rida: | 3. rida: | ||
</noinclude> | </noinclude> | ||
|- | |- | ||
!colspan=5 style="background: # | !colspan=5 style="background: #CCCCFF;" | <font color=#000000> Märts</font> | ||
|- | |- | ||
| 1.-2. märts ||22. Eesti valdade talimängud|| 64 || Jõhvi|| [[ESL Jõud]] | | 1.-2. märts ||22. Eesti valdade talimängud|| 64 || Jõhvi|| [[ESL Jõud]] | ||
9. rida: | 9. rida: | ||
| 1.-2. märts ||30. Eesti linnade talimängud || 64 || Rakvere || [[ESL Jõud]] | | 1.-2. märts ||30. Eesti linnade talimängud || 64 || Rakvere || [[ESL Jõud]] | ||
|- | |- | ||
| 8. märts ||Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] | | 7. märts ||[http://kabeliit.ee/images/f/fb/Kolme_kooli_kabetabel_2014.pdf 5. kolme kooli sõpruskohtumine kabes] || 64 ||Suure-Jaani|| Suure-Jaani Kool | ||
|- | |||
| 8. märts || Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir - [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t128/ poisid], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t129/ tüdrukud]|| 100 || [[Malemaja]]|| [[EKL]] | |||
|- | |||
| 15. märts ||Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse I etapp<br><small>*algus kell 10:00</small> || 64 ||Jõgeva, Virtus|| [[Jõgeva KK]] | |||
|- | |||
| 15. märts ||Jõgeva Kabeklubi noorte seeriavõistluse I etapp<br><small>*algus kell 15:00</small> || 64 ||Jõgeva, Virtus|| [[Jõgeva KK]] | |||
|- | |||
| 15. märts ||[http://kabeliit.ee/images/8/83/Saare_maakonna_valdade_talispartakiaadi_kabev%C3%B5istlused_2014.pdf Saare maakonna valdade talispartakiaadi kabevõistlused] || 64 ||Mustjala|| Saaremaa KK | |||
|- | |- | ||
| 16. märts ||[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2014 - 3. etapp|Enn Rüütsalu mälestusturniir – 3. etapp]] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] | | 16. märts ||[[Enn Rüütsalu mälestusturniir 2014 - 3. etapp|Enn Rüütsalu mälestusturniir – 3. etapp]] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] | ||
|- | |- | ||
| 20.-23. märts ||Eesti juunioride meistrivõistlused|| 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] | | 20.-23. märts ||[[Eesti juunioride meistrivõistlused 2014|Eesti juunioride meistrivõistlused]]|| 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] | ||
|- | |||
| 29. märts ||Laiuse 32. kabeturniir<br><small>*algus kell 10:00</small>|| 64 ||Laiuse || Laiuse POÜ | |||
|- | |||
| 30. märts ||Jõgevamaa meistrivõistlused välkkabes<br><small>*algus kell 10:00</small>|| 64&100 ||Jõgeva, Virtus ||[[Jõgeva KK]] | |||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 15. mai 2014, kell 18:41
Märts | ||||
---|---|---|---|---|
1.-2. märts | 22. Eesti valdade talimängud | 64 | Jõhvi | ESL Jõud |
1.-2. märts | 30. Eesti linnade talimängud | 64 | Rakvere | ESL Jõud |
7. märts | 5. kolme kooli sõpruskohtumine kabes | 64 | Suure-Jaani | Suure-Jaani Kool |
8. märts | Eesti juunioride meistrivõistluste valikturniir - poisid, tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL |
15. märts | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse I etapp *algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
15. märts | Jõgeva Kabeklubi noorte seeriavõistluse I etapp *algus kell 15:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |
15. märts | Saare maakonna valdade talispartakiaadi kabevõistlused | 64 | Mustjala | Saaremaa KK |
16. märts | Enn Rüütsalu mälestusturniir – 3. etapp | 64 | Malemaja | EKL |
20.-23. märts | Eesti juunioride meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL |
29. märts | Laiuse 32. kabeturniir *algus kell 10:00 |
64 | Laiuse | Laiuse POÜ |
30. märts | Jõgevamaa meistrivõistlused välkkabes *algus kell 10:00 |
64&100 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK |