Mall:Kalender/2016/04: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
PResümee puudub |
PResümee puudub |
||
(ei näidata 5 kasutaja 8 vahepealset redaktsiooni) | |||
5. rida: | 5. rida: | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000>Aprill</font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000>Aprill</font> | ||
|- | |- | ||
| 2. aprill || [http://kabeliit.ee/images/8/8c/Koolide_kabev%C3%B5istlused-juhend1.pdf Eesti koolide kabevõistlused][http://www.kabeliit.ee/turniirid/t285/ Tulemused]|| 64 || Nõmme Noortemaja || [[Nõmme Kabeklubi]] || | | 2. aprill || [http://kabeliit.ee/images/8/8c/Koolide_kabev%C3%B5istlused-juhend1.pdf Eesti koolide kabevõistlused][http://www.kabeliit.ee/turniirid/t285/ Tulemused]|| 64 || [[Nõmme Noortemaja]] || [[Nõmme Kabeklubi]] || [[Aare Harak]] | ||
|- | |- | ||
| | |3. aprill || [[Hiiumaa 2016. aasta meistrivõistlused vene kabes]] || 64 || [[Kärdla Kultuurikeskus]] || [[Hiiumaa Kabeklubi]] || [[Ants Talumaa]] | ||
|- | |- | ||
| | | 4. aprill || [http://kabeliit.ee/images/a/a4/Kevadspartakiaad16.pdf Eesti Firmaspordi Liidu Kevadspartakiaad '16] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t286/ Tulemused]<br> <small> <b>*algus kell 18:00</b></small>|| 64 || [[Malemaja]] || [[Eesti Firmaspordi Liit]] || [[Kermo Taimre]] | ||
|- | |- | ||
| | | 7. aprill || Rae valla koolide noortevõistlus "Vaida Kabeäss 2016"<br><small><b>*Algus kell 12:30</b></small> || 64 || Vaida Põhikool || Vaida Põhikool || [[Aivo Hommik]] | ||
|- | |- | ||
| | | 8. aprill || Jõgevamaa noorte meistrivõistlused <br><small><b>*Algus kell 13:00</b></small> || 64 || Palamuse || [[Jõgeva Kabeklubi]] || | ||
|- | |- | ||
| 9. aprill || | | 9. aprill || [[Lehti turniir]] || 100 || Arula || || [[Viktoria Lehtmets]] | ||
|- | |- | ||
| | | 9. aprill || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t287/ Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused] || 64 || Malemaja || [[EKL]] || [[Kermo Taimre]] | ||
|- | |- | ||
| | | 9. aprill || Jõgevamaa veteranide meistrivõistlused <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || Jõgeva, Virtus || Jõgeva Kabeklubi || | ||
|- | |- | ||
| | | 10. aprill || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t288/ Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused] || 100 || Malemaja || EKL || [[Tarmo Tulva]] | ||
|- | |- | ||
| | | 16. aprill || Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse II etapp <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || Jõgeva, Virtus || Jõgeva Kabeklubi || | ||
|- | |- | ||
| 23. aprill || | | 17. aprill || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t289/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 4. etapp] || 64 || Malemaja || EKL || [[Kermo Taimre]] | ||
|- | |||
| 23. aprill || Harjumaa MV vene kabes [http://kabeliit.ee/images/e/e5/2016_Harju_MV_kabe_juhend.pdf Juhend][http://www.kabeliit.ee/turniirid/t290/index.html Tabel] || 64 || Muraste kool || [[Harjumaa Spordiliit]] || [[Aare Harak]] | |||
|- | |||
| 23. aprill || Üle-Eestiline I klassi õpilaste kabeturniir “Kevad 2016” [http://kabeliit.ee/images/f/f4/1kl_opilased_kevad2016.pdf Juhend]|| 100 || Nõmme Noortemaja || Nõmme Noortemaja, Nõmme Kabeklubi || | |||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 30. mai 2016, kell 09:02
Aprill | |||||
---|---|---|---|---|---|
2. aprill | Eesti koolide kabevõistlusedTulemused | 64 | Nõmme Noortemaja | Nõmme Kabeklubi | Aare Harak |
3. aprill | Hiiumaa 2016. aasta meistrivõistlused vene kabes | 64 | Kärdla Kultuurikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Ants Talumaa |
4. aprill | Eesti Firmaspordi Liidu Kevadspartakiaad '16 Tulemused *algus kell 18:00 |
64 | Malemaja | Eesti Firmaspordi Liit | Kermo Taimre |
7. aprill | Rae valla koolide noortevõistlus "Vaida Kabeäss 2016" *Algus kell 12:30 |
64 | Vaida Põhikool | Vaida Põhikool | Aivo Hommik |
8. aprill | Jõgevamaa noorte meistrivõistlused *Algus kell 13:00 |
64 | Palamuse | Jõgeva Kabeklubi | |
9. aprill | Lehti turniir | 100 | Arula | Viktoria Lehtmets | |
9. aprill | Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused | 64 | Malemaja | EKL | Kermo Taimre |
9. aprill | Jõgevamaa veteranide meistrivõistlused *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva Kabeklubi | |
10. aprill | Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused | 100 | Malemaja | EKL | Tarmo Tulva |
16. aprill | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse II etapp *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva Kabeklubi | |
17. aprill | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2016 - 4. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Kermo Taimre |
23. aprill | Harjumaa MV vene kabes JuhendTabel | 64 | Muraste kool | Harjumaa Spordiliit | Aare Harak |
23. aprill | Üle-Eestiline I klassi õpilaste kabeturniir “Kevad 2016” Juhend | 100 | Nõmme Noortemaja | Nõmme Noortemaja, Nõmme Kabeklubi |