Mall:Kalender/2017/11: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
||
5. rida: | 5. rida: | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> November</font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> November</font> | ||
|-style="background: #ffb3b3;" | |-style="background: #ffb3b3;" | ||
| 28.oktoober - 5. november || [http://dabki2017.warcaby.pl/ Noorte maailmameistrivõistlused] || 100 || [[Dabki, Poola | | 28.oktoober - 5. november || [http://dabki2017.warcaby.pl/ Noorte maailmameistrivõistlused] || 100 || [[Dabki]], Poola || [[FMJD]] || | ||
|- | |- | ||
| 04. november || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t390/index.html Kukesamm 3] || 64 || [[Malemaja]] || [[Nupuklubi/Tabasalu KK]] || [[Krista Pahapill]] | | 04. november || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t390/index.html Kukesamm 3] || 64 || [[Malemaja]] || [[Nupuklubi]]/]]Tabasalu KK]] || [[Krista Pahapill]] | ||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| 11. november || Eesti meistrivõistlused pisikadettidele || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 11. november || Eesti meistrivõistlused pisikadettidele || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | ||
13. rida: | 13. rida: | ||
| 12. november || Eesti meistrivõistlused minikadettidele || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Kermo Taimre]] | | 12. november || Eesti meistrivõistlused minikadettidele || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Kermo Taimre]] | ||
|- | |- | ||
| 18. november || Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VII etapp <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || [[ | | 18. november || Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VII etapp <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || Jõgeva, [[Virtus]] || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| 19. november || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 11. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 19. november || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 11. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
19. rida: | 19. rida: | ||
| 25. november || Eesti meistrivõistlused kadettidele || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 25. november || Eesti meistrivõistlused kadettidele || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | ||
|-style="background: #ffb3b3;" | |-style="background: #ffb3b3;" | ||
| 26. november - 3. detsember || Euroopa veteranide meistrivõistlused || 100 || [[Kolobrzeg, Poola | | 26. november - 3. detsember || Euroopa veteranide meistrivõistlused || 100 || [[Kolobrzeg]], Poola || [[EDC]] || | ||
|- | |- | ||
| 28. november || [[Tallinna koolinoorte 2017/18 õ.a. meistrivõistlused|Tallinna koolinoorte meistrivõistlused]]<br>*Algus kell 12:00 || 64 || [[Malemaja]] || Tallinna Haridusamet || Villem Lüüs | | 28. november || [[Tallinna koolinoorte 2017/18 õ.a. meistrivõistlused|Tallinna koolinoorte meistrivõistlused]]<br>*Algus kell 12:00 || 64 || [[Malemaja]] || Tallinna Haridusamet || Villem Lüüs |
Redaktsioon: 8. november 2017, kell 22:19
November | |||||
---|---|---|---|---|---|
28.oktoober - 5. november | Noorte maailmameistrivõistlused | 100 | Dabki, Poola | FMJD | |
04. november | Kukesamm 3 | 64 | Malemaja | Nupuklubi/]]Tabasalu KK]] | Krista Pahapill |
11. november | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele | 64 | Malemaja | EKL | |
12. november | Eesti meistrivõistlused minikadettidele | 64 | Malemaja | EKL | Kermo Taimre |
18. november | Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VII etapp *Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom |
19. november | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2017 - 11. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
25. november | Eesti meistrivõistlused kadettidele | 64 | Malemaja | EKL | |
26. november - 3. detsember | Euroopa veteranide meistrivõistlused | 100 | Kolobrzeg, Poola | EDC | |
28. november | Tallinna koolinoorte meistrivõistlused *Algus kell 12:00 |
64 | Malemaja | Tallinna Haridusamet | Villem Lüüs |