Erinevus lehekülje "Mall:Kalender/2018/09" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
Rida 6: Rida 6:
 
|-
 
|-
 
|-style="background: #ffb3b3;"
 
|-style="background: #ffb3b3;"
| 1.-9. september || Veteranide Euroopa meistrivõistlused || 100 ||  || [[EDC]] ||  
+
| 1.–9. september || Veteranide Euroopa meistrivõistlused || 100 ||  || [[EDC]] ||  
 
|-
 
|-
 
| 8. september || Jõgeva KK seeriavõistluse V etapp <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || [[Jõgeva, Virtus]] || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]]  
 
| 8. september || Jõgeva KK seeriavõistluse V etapp <br><small><b>*Algus kell 10:00</b></small> || 64 || [[Jõgeva, Virtus]] || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]]  
 
|-
 
|-
 
| 16. september || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t444/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 9. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]]  
 
| 16. september || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t444/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 9. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]]  
 +
|-
 +
| 15.–24. september || [https://idf64.org/ru/2018/%d1%80%d1%83%d1%81%d1%81%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d1%87%d0%b5%d0%bc%d0%bf%d0%b8%d0%be%d0%bd%d0%b0%d1%82-%d0%b5%d0%b2%d1%80%d0%be%d0%bf%d1%8b-%d1%81%d1%80%d0%b5%d0%b4%d0%b8-%d0%bc%d1%83%d0%b6%d1%87%d0%b8/ IDF-i Euroopa meistrivõistlused] meestele ja naistele. Eestist osalevad Arno Uutma, Urmas Väärtnõu, Indrek Migur ja Piret Viirma || 64 || Kranevo || [[IDF]] ||
 
|-style="background: #99ddff;"
 
|-style="background: #99ddff;"
| 22.-23. september || Eesti võistkondlikud meistrivõistlused || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] ||  
+
| 22.–23. september || Eesti võistkondlikud meistrivõistlused || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] ||  
 
|-style="background: #ffb3b3;"
 
|-style="background: #ffb3b3;"
| 24.-29. september ||  Brasiilia kabe MM - [https://fmjd.org/downloads/scoretables/29468.pdf juhend] || 64 || Izmir, Türgi || [[FMJD]] ||
+
| 24.–29. september ||  Brasiilia kabe MM - [https://fmjd.org/downloads/scoretables/29468.pdf juhend] || 64 || Izmir, Türgi || [[FMJD]] ||
 
|-style="background: #ffb3b3;"
 
|-style="background: #ffb3b3;"
| 29.september-08. oktoober || [http://horyniec18.warcaby.pl/ Noorte Olümpiaad] || 100 || [[Horyniec-Zdrój, Poola]] || [[FMJD]] ||  
+
| 29.september–08. oktoober || [http://horyniec18.warcaby.pl/ Noorte Olümpiaad] || 100 || [[Horyniec-Zdrój, Poola]] || [[FMJD]] ||  
 
|-
 
|-
 
<noinclude>
 
<noinclude>
 
|}
 
|}
 
</noinclude>
 
</noinclude>

Redaktsioon: 18. september 2018, kell 09:36

September
1.–9. september Veteranide Euroopa meistrivõistlused 100 EDC
8. september Jõgeva KK seeriavõistluse V etapp
*Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
16. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
15.–24. september IDF-i Euroopa meistrivõistlused meestele ja naistele. Eestist osalevad Arno Uutma, Urmas Väärtnõu, Indrek Migur ja Piret Viirma 64 Kranevo IDF
22.–23. september Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
24.–29. september Brasiilia kabe MM - juhend 64 Izmir, Türgi FMJD
29.september–08. oktoober Noorte Olümpiaad 100 Horyniec-Zdrój, Poola FMJD
Personaalsed tööriistad