Erinevus lehekülje "Mall:Kalender/2018/09" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
 
Rida 16: Rida 16:
 
| 22.–23. september || [[Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 - 2018| Eesti võistkondlikud meistrivõistlused]] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Kristi Promet]]
 
| 22.–23. september || [[Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 - 2018| Eesti võistkondlikud meistrivõistlused]] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Kristi Promet]]
 
|-style="background: #ffb3b3;"
 
|-style="background: #ffb3b3;"
| 24.–29. september ||  Brasiilia kabe MM - [https://fmjd.org/downloads/scoretables/29468.pdf juhend] || 64 || Izmir, Türgi || [[FMJD]] ||
+
| 24.–29. september ||  Brasiilia kabe MM - [https://fmjd.org/downloads/scoretables/29468.pdf juhend] || 64 || İzmiri provints, Türgi || [[FMJD]] ||
 
|-style="background: #ffb3b3;"
 
|-style="background: #ffb3b3;"
 
| 29.september – 08.oktoober || [http://horyniec18.warcaby.pl/ Noorte Olümpiaad] - poisid [http://horyniec18.warcaby.pl/r/bb/index.html (kvalifikatsioon)], [http://horyniec18.warcaby.pl/r/bfb/ (B finaal)], [http://horyniec18.warcaby.pl/r/g/index.html tüdrukud] || 100 || Horyniec-Zdrój, Poola || [[FMJD]] ||  
 
| 29.september – 08.oktoober || [http://horyniec18.warcaby.pl/ Noorte Olümpiaad] - poisid [http://horyniec18.warcaby.pl/r/bb/index.html (kvalifikatsioon)], [http://horyniec18.warcaby.pl/r/bfb/ (B finaal)], [http://horyniec18.warcaby.pl/r/g/index.html tüdrukud] || 100 || Horyniec-Zdrój, Poola || [[FMJD]] ||  

Viimane redaktsioon: 4. november 2018, kell 16:27

September
1.–9. september Veteranide Euroopa meistrivõistlused 100 EDC
8. september Jõgeva KK seeriavõistluse V etapp
*Algus kell 10:00
64 Virtus, Jõgeva Jõgeva KK Ülar Poom
16. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
15.– 24. september IDF-i Euroopa meistrivõistlused meestele ja naistele. Eestist osalesid Arno Uutma, Urmas Väärtnõu, Indrek Migur ja Piret Viirma 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
22.–23. september Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL Kristi Promet
24.–29. september Brasiilia kabe MM - juhend 64 İzmiri provints, Türgi FMJD
29.september – 08.oktoober Noorte Olümpiaad - poisid (kvalifikatsioon), (B finaal), tüdrukud 100 Horyniec-Zdrój, Poola FMJD
Personaalsed tööriistad