Erinevus lehekülje "Mall:Kalender/2018/10" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
P
 
(12 vahepealset 5 kasutaja redaktsiooni ei näidata.)
Rida 5: Rida 5:
 
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Oktoober</font>
 
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Oktoober</font>
 
|-style="background: #ffb3b3;"
 
|-style="background: #ffb3b3;"
| 29.september – 08. oktoober || [http://horyniec18.warcaby.pl/ Noorte Olümpiaad] - poisid [http://horyniec18.warcaby.pl/r/bb/index.html (kvalifikatsioon)], [http://horyniec18.warcaby.pl/r/bfb/ (B finaal)], [http://horyniec18.warcaby.pl/r/g/index.html tüdrukud] || 100 || Horyniec-Zdrój, Poola || [[FMJD]] ||  
+
| 29. september – 8. oktoober || [http://horyniec18.warcaby.pl/ Noorte olümpiaad] - poisid ([http://horyniec18.warcaby.pl/r/bb/index.html kvalifikatsioon], [http://horyniec18.warcaby.pl/r/bfb/ B-finaal]), [http://horyniec18.warcaby.pl/r/g/index.html tüdrukud] || 100 || Horyniec-Zdrój, Poola || [[FMJD]] ||  
 
|-style="background: #99ddff;"
 
|-style="background: #99ddff;"
| 13. oktoober || [[Eesti meistrivõistlused välkkabes 64 - 2018|Eesti meistrivõistlused välkkabes]] || 64 || Paide Muusika- ja Teatrimaja || [[EKL]] || [[Aare Harak]]
+
| 13. oktoober || [[Eesti meistrivõistlused välkkabes 64 - 2018|Eesti meistrivõistlused välkkabes]] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t447/index.html Mehed] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t446/index.html Naised]|| 64 || Paide Muusika- ja Teatrimaja || [[EKL]] || [[Aare Harak]]
 
|-style="background: #99ddff;"
 
|-style="background: #99ddff;"
| 14. oktoober || [[Eesti meistrivõistlused kiirkabes 64 - 2018|Eesti meistrivõistlused kiirkabes]] || 64 || Paide Muusika- ja Teatrimaja || [[EKL]] || [[Aare Harak]]
+
| 14. oktoober || [[Eesti meistrivõistlused kiirkabes 64 - 2018|Eesti meistrivõistlused kiirkabes]] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t449/index.html Mehed] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t448/index.html Naised]|| 64 || Paide Muusika- ja Teatrimaja || EKL || [[Aare Harak]]
 
|-style="background: #99ddff;"
 
|-style="background: #99ddff;"
| 20. oktoober || Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || 
+
| 20. oktoober || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t450/index.html Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused] || 100 || [[Malemaja]] || EKL || [[Villem Lüüs]]
 
|-
 
|-
 
| 20. oktoober || Meelit Männiste 83. sünniaastapäevale pühendatud XV mälestusvõistlused [http://kabeliit.ee/images/f/ff/2018_Meelit_M%C3%A4nniste_m%C3%A4lestusv%C3%B5istlused_juhend.pdf Juhend] <br/>'''<small>*Algus kell 12:00</small>'''|| 64 || Abja Kultuurimaja ||  || [[Gert Elmaste]]
 
| 20. oktoober || Meelit Männiste 83. sünniaastapäevale pühendatud XV mälestusvõistlused [http://kabeliit.ee/images/f/ff/2018_Meelit_M%C3%A4nniste_m%C3%A4lestusv%C3%B5istlused_juhend.pdf Juhend] <br/>'''<small>*Algus kell 12:00</small>'''|| 64 || Abja Kultuurimaja ||  || [[Gert Elmaste]]
 
|-
 
|-
| 21. oktoober || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 10. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]]  
+
| 21. oktoober || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t451/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 10. etapp] || 64 || Malemaja || EKL || [[Krista Pahapill]]  
 +
|-
 +
| 27. oktoober || [[Hiiumaa 2018. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes]] || 100 || [[Kärdla Kultuurikeskus]] || [[Hiiumaa Kabeklubi]] || [[Arvo Rist]]  
 
|-style="background: #ffb3b3;"
 
|-style="background: #ffb3b3;"
| 28.oktoober – 03. november || Noorte maailma meistrivõistlused - [https://fmjd.org/downloads/scoretables/29465.pdf juhend] || 100 || Homiel, Valgevene || [[FMJD]] ||  
+
| 28. oktoober – 3. november || [http://gomel18.fmjd.org/ Noorte maailma meistrivõistlused] || 100 || Homiel, Valgevene || [[FMJD]] ||  
 
|-
 
|-
 
<noinclude>
 
<noinclude>
 
|}
 
|}
 
</noinclude>
 
</noinclude>

Viimane redaktsioon: 6. november 2018, kell 13:35

Oktoober
29. september – 8. oktoober Noorte olümpiaad - poisid (kvalifikatsioon, B-finaal), tüdrukud 100 Horyniec-Zdrój, Poola FMJD
13. oktoober Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Naised 64 Paide Muusika- ja Teatrimaja EKL Aare Harak
14. oktoober Eesti meistrivõistlused kiirkabes Mehed Naised 64 Paide Muusika- ja Teatrimaja EKL Aare Harak
20. oktoober Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL Villem Lüüs
20. oktoober Meelit Männiste 83. sünniaastapäevale pühendatud XV mälestusvõistlused Juhend
*Algus kell 12:00
64 Abja Kultuurimaja Gert Elmaste
21. oktoober Enn Rüütsalu mälestusturniir 2018 - 10. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
27. oktoober Hiiumaa 2018. aasta meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Kärdla Kultuurikeskus Hiiumaa Kabeklubi Arvo Rist
28. oktoober – 3. november Noorte maailma meistrivõistlused 100 Homiel, Valgevene FMJD
Personaalsed tööriistad