Erinevus lehekülje "Mall:Kalender/2019/02" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
 
(7 vahepealset 3 kasutaja redaktsiooni ei näidata.)
Rida 5: Rida 5:
 
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Veebruar</font>
 
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Veebruar</font>
 
|-style="background: #99ddff;"
 
|-style="background: #99ddff;"
| 30.jaanuar – 3. veebruar || Eesti meeste 64. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]], [[Kristi Promet]]  
+
| 30. jaanuar – 3.&nbsp;veebruar || Eesti meeste 64. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]], [[Kristi Promet]]  
 
|-style="background: #99ddff;"
 
|-style="background: #99ddff;"
| 30.jaanuar – 3. veebruar || Eesti naiste 47. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]], [[Kristi Promet]]  
+
| 30. jaanuar – 3.&nbsp;veebruar || Eesti naiste 47. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]], [[Kristi Promet]]  
 
|-
 
|-
 
| 1. veebruar || <b>[[Eesti Kabeliidu 2019. aasta üldkoosolek|EKL Üldkoosolek]]</b><br> Algus kell 17:00 || || Malemaja || EKL ||
 
| 1. veebruar || <b>[[Eesti Kabeliidu 2019. aasta üldkoosolek|EKL Üldkoosolek]]</b><br> Algus kell 17:00 || || Malemaja || EKL ||
Rida 13: Rida 13:
 
| 9.–10. veebruar || Eesti meistrivõistlused kadettidele [http://fmjd.org/results/tournaments/2019/f_1445/ Poisid] [http://fmjd.org/results/tournaments/2019/f_1444/ Tüdrukud] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Villem Lüüs]]  
 
| 9.–10. veebruar || Eesti meistrivõistlused kadettidele [http://fmjd.org/results/tournaments/2019/f_1445/ Poisid] [http://fmjd.org/results/tournaments/2019/f_1444/ Tüdrukud] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Villem Lüüs]]  
 
|-style="background: #99ddff;"
 
|-style="background: #99ddff;"
| 17. veebruar || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 2. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]]  
+
| 17. veebruar || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t459/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 2. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Kerdi Pesur]]
 +
|-
 +
| 17. veebruar || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t460/index.html Kukesamm 6] || 64 || [[Malemaja]] || [[Nupuklubi]] || [[Krista Pahapill]]
 
|-style="background: #99ddff;"
 
|-style="background: #99ddff;"
| 23. – 26. veebruar || Eesti meistrivõistlused juunioritele<br><font color=red><b>Eelregistreerimine lõppeb 20.02.2019!</b><br>Registreerimine on kohustuslik. Mitteregistreerunuid võistlusele ei lubata, kui sellega muutub võistluse ajaline pikkus!</font> || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Villem Lüüs]]  
+
| 23. – 26. veebruar || [[Eesti juunioride meistrivõistlused 2019 (100)|Eesti juunioride meistrivõistlused]] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Villem Lüüs]]  
  
 
|-
 
|-

Viimane redaktsioon: 6. märts 2019, kell 16:24

Veebruar
30. jaanuar – 3. veebruar Eesti meeste 64. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Malemaja EKL Aare Harak, Kristi Promet
30. jaanuar – 3. veebruar Eesti naiste 47. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 100 Malemaja EKL Aare Harak, Kristi Promet
1. veebruar EKL Üldkoosolek
Algus kell 17:00
Malemaja EKL
9.–10. veebruar Eesti meistrivõistlused kadettidele Poisid Tüdrukud 100 Malemaja EKL Villem Lüüs
17. veebruar Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 – 2. etapp 64 Malemaja EKL Kerdi Pesur
17. veebruar Kukesamm 6 64 Malemaja Nupuklubi Krista Pahapill
23. – 26. veebruar Eesti juunioride meistrivõistlused 100 Malemaja EKL Villem Lüüs
Personaalsed tööriistad