Erinevus lehekülje "Mall:Kalender/2019/03" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
 
(17 vahepealset 4 kasutaja redaktsiooni ei näidata.)
Rida 5: Rida 5:
 
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Märts</font>
 
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Märts</font>
 
|-
 
|-
| 2.-3. märts || 35. Eesti omavalitsuste talimängud || 64 || [[Malemaja]] || [[ESL Jõud]] ||
+
| 2.-3. märts || 35. Eesti omavalitsuste talimängud [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t461/index.html Tabel] || 64 || [[Kadrina]] || [[ESL Jõud]] || [[Aare Harak]]
 
|-style="background: #99ddff;"
 
|-style="background: #99ddff;"
| 10. märts || Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]]
+
| 10. märts || Eesti meistrivõistlused pisikadettidele [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t462/index.html Poisid], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t463/index.html Tüdrukud], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t464/index.html Tüdrukute järelmatš] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || Tarmo Tulva, Krista Pahapill
 
|-style="background: #99ddff;"
 
|-style="background: #99ddff;"
| 16. märts || Eesti meistrivõistlused pisikadettidele || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Villem Lüüs]]
+
| 16. märts || Eesti meistrivõistlused minikadettidele [http://fmjd.org/results/tournaments/2019/f_1686/ Poisid] [http://fmjd.org/results/tournaments/2019/f_1685/ Tüdrukud] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || Villem Lüüs, Irma Nahkor
 
|-
 
|-
| 17. märts || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 3. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]]
+
| 17. märts || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t465/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 3. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]]  
|-style="background: #99ddff;"
+
| 24. märts || Eesti meistrivõistlused minikadettidele || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Villem Lüüs]]  
+
 
|-
 
|-
| 30. märts || Harjumaa MV vene kabes || 64 || Viimsi || Harjumaa Spordiliit, MTÜ Viimsi Mõttespord, Tabasalu Kabeklubi  ||  
+
| 30. märts || Harjumaa MV vene kabes [http://harjusport.ee/downloadEventDoc/443 Juhend] [https://docs.google.com/spreadsheets/d/1F9HXgsbiML34HRVrpIlxhrzAqbeRLdbYMl196M_9d7Y/edit?usp=sharing Registreerimisleht] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t466/index.html Tulemused täiskasvanud] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t467/index.html Tulemused noored]|| 64 || Viimsi || Harjumaa Spordiliit, MTÜ Viimsi Mõttesport, Tabasalu Kabeklubi  || [[Aare Harak]]
 
|-
 
|-
 
<noinclude>
 
<noinclude>
 
|}
 
|}
 
</noinclude>
 
</noinclude>

Viimane redaktsioon: 31. märts 2019, kell 10:39

Märts
2.-3. märts 35. Eesti omavalitsuste talimängud Tabel 64 Kadrina ESL Jõud Aare Harak
10. märts Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Poisid, Tüdrukud, Tüdrukute järelmatš 64 Malemaja EKL Tarmo Tulva, Krista Pahapill
16. märts Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid Tüdrukud 64 Malemaja EKL Villem Lüüs, Irma Nahkor
17. märts Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 3. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
30. märts Harjumaa MV vene kabes Juhend Registreerimisleht Tulemused täiskasvanud Tulemused noored 64 Viimsi Harjumaa Spordiliit, MTÜ Viimsi Mõttesport, Tabasalu Kabeklubi Aare Harak
Personaalsed tööriistad