Erinevus lehekülje "Mall:Kalender/2019/09" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
 
(7 vahepealset 3 kasutaja redaktsiooni ei näidata.)
Rida 7: Rida 7:
 
| 22.august - 1. september || MM noored, seeniorid || 64 || Kranevo, Bulgaaria || [[IDF]] ||  
 
| 22.august - 1. september || MM noored, seeniorid || 64 || Kranevo, Bulgaaria || [[IDF]] ||  
 
|-
 
|-
| 2.–7.september || Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused (tava-, kiir- ja välkturniir) (mehed, naised) || 100 || Chianciano Terme, Itaalia || FMJD || Villem Lüüs
+
| 1.–8. september || Euroopa veteranide MV. Eestit esindas Raivo Rist. [https://results.fmjd.org/tournaments/2019/f_2589/ Põhiturniiri tulemused] [https://results.fmjd.org/tournaments/2019/f_2590/ välk] [https://results.fmjd.org/tournaments/2019/f_2622/ kiir] || 100 || Korbach, Saksamaa || EDC ||
 
|-
 
|-
| 7. september || [[Eesti 2019.aasta meistrivõistlused male-kabe mitmevõistluses http://www.maleliit.ee/kalender/index.php?a=1-512&fbclid=IwAR3cRH-efzSpvQy4HxSwGhw0zXbVThe-lm59qpxbKgWD1AHvSo2M0N8qaDc]] || 64 - male || Viljandi <br> Posti 6 || Viljandi Mõttemängude Klubi  ||  
+
| 2.–7.september || Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused (tava-, kiir- ja välkturniir) (mehed, naised)<br />Eestit esindasid Merilii ja Triinu Jalg. Naisteturniiride tulemused: [https://results.fmjd.org/tournaments/2019/fd_2539/ tavaturniir] [https://results.fmjd.org/tournaments/2019/fd_2604/ kiir] [https://results.fmjd.org/tournaments/2019/fd_2624/ välk] || 100 || Chianciano Terme, Itaalia || EDC || Villem Lüüs
 
|-
 
|-
| 15. september || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 9. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]]  
+
| 7. september || [http://www.maleliit.ee/kalender/index.php?a=1-512&fbclid=IwAR3cRH-efzSpvQy4HxSwGhw0zXbVThe-lm59qpxbKgWD1AHvSo2M0N8qaDc Eesti 2019.aasta meistrivõistlused male-kabe mitmevõistluses] || 64 - male || Viljandi <br> Posti 6 || Viljandi Mõttemängude Klubi  || Gert Elmaste
 +
|-
 +
| 15. september || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t494/ Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 9. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]]  
 
|-style="background: #99ddff;"
 
|-style="background: #99ddff;"
| 21. september || Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] ||  
+
| 21. september || [https://results.fmjd.org/tournaments/2019/fd_2703/ Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] ||  
 
|-style="background: #99ddff;"
 
|-style="background: #99ddff;"
| 22. september || Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] ||  
+
| 22. september || [https://results.fmjd.org/tournaments/2019/fd_2708/ Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] ||  
 
|-
 
|-
 
<noinclude>
 
<noinclude>
 
|}
 
|}
 
</noinclude>
 
</noinclude>

Viimane redaktsioon: 22. september 2019, kell 08:12

September
22.august - 1. september MM noored, seeniorid 64 Kranevo, Bulgaaria IDF
1.–8. september Euroopa veteranide MV. Eestit esindas Raivo Rist. Põhiturniiri tulemused välk kiir 100 Korbach, Saksamaa EDC
2.–7.september Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused (tava-, kiir- ja välkturniir) (mehed, naised)
Eestit esindasid Merilii ja Triinu Jalg. Naisteturniiride tulemused: tavaturniir kiir välk
100 Chianciano Terme, Itaalia EDC Villem Lüüs
7. september Eesti 2019.aasta meistrivõistlused male-kabe mitmevõistluses 64 - male Viljandi
Posti 6
Viljandi Mõttemängude Klubi Gert Elmaste
15. september Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 9. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
21. september Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 64 Malemaja EKL
22. september Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused 100 Malemaja EKL
Personaalsed tööriistad