Mall:Kalender/2019/10: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
||
(ei näidata 4 kasutaja 10 vahepealset redaktsiooni) | |||
5. rida: | 5. rida: | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Oktoober</font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Oktoober</font> | ||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| | | 1.-31. oktoober || vint.ee turniirisari vene kabes - [http://kabeliit.ee/images/2/2e/Vene_kabe_turniirisari_2019.pdf juhend] <br><small> algus iga päev kell 20:00 || 64 || [https://www.vint.ee/?module_action=Tournaments-tournament-series-details&id=5&fbclid=IwAR0uyviWMUvdgbuoRXjP8bG5ARfUIQtmFS-HDqv5GsEbxWjSpnfUB8Bx0mI www.vint.ee] || [[EKL]],[http://www.vint.ee vint.ee] || | ||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| | | 5.-6. oktoober || Eesti juunioride meistrivõistlused [https://results.fmjd.org/tournaments/2019/f_2749/ noormehed] [https://results.fmjd.org/tournaments/2019/f_2750/ neiud] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || Villem Lüüs | ||
|-style="background: #99ddff;" | |-style="background: #99ddff;" | ||
| 13. oktoober || Eesti meistrivõistlused kiirkabes || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 12. oktoober || Eesti meistrivõistlused välkkabes [https://results.fmjd.org/tournaments/2019/f_2794 Mehed] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t495/ Meeste tulemused EKL serveris] [https://results.fmjd.org/tournaments/2019/f_2795 Naised] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t496/ Naiste tulemused EKL serveris]|| 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] ||[[Aare Harak]] | ||
|-style="background: #99ddff;" | |||
| 13. oktoober || Eesti meistrivõistlused kiirkabes [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t497/ Mehed], [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t498/ Naised] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | |||
|- | |||
| 19. oktoober || Meelit Männiste mälestusturniir - [http://www.kabeliit.ee/images/9/90/2019_Meelit_M%C3%A4nniste_m%C3%A4lestusv%C3%B5istlused_juhend.pdf juhend] || 64 || Abja kultuurimaja || || Gert Elmaste | |||
|- | |- | ||
| 20. oktoober || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 10. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 20. oktoober || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t499/ Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 10. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
|-style="background: #ffb3b3;" | |-style="background: #ffb3b3;" | ||
| 27.oktoober - 03. november || Noorte MM || 100 || || [[FMJD]] || | | 27.oktoober - 03. november || [http://wcy2019.draughts.com.ua/ Noorte MM]|| 100 || || [[FMJD]] || | ||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 29. oktoober 2019, kell 06:15
Oktoober | |||||
---|---|---|---|---|---|
1.-31. oktoober | vint.ee turniirisari vene kabes - juhend algus iga päev kell 20:00 |
64 | www.vint.ee | EKL,vint.ee | |
5.-6. oktoober | Eesti juunioride meistrivõistlused noormehed neiud | 64 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs |
12. oktoober | Eesti meistrivõistlused välkkabes Mehed Meeste tulemused EKL serveris Naised Naiste tulemused EKL serveris | 64 | Malemaja | EKL | Aare Harak |
13. oktoober | Eesti meistrivõistlused kiirkabes Mehed, Naised | 64 | Malemaja | EKL | |
19. oktoober | Meelit Männiste mälestusturniir - juhend | 64 | Abja kultuurimaja | Gert Elmaste | |
20. oktoober | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2019 - 10. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
27.oktoober - 03. november | Noorte MM | 100 | FMJD |