Mall:Kalender/2020/01: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) PResümee puudub |
||
(ei näidata 3 kasutaja 8 vahepealset redaktsiooni) | |||
7. rida: | 7. rida: | ||
| 3.-6. jaanuar || 39. rahvusvaheline noorteturniir '''Kuldne kabe''' [https://results.fmjd.org/tournaments/2020/fd_7/ VÄLK] [https://results.fmjd.org/tournaments/2020/fd_8/ PÕHITURNIIR] [https://results.fmjd.org/tournaments/2020/f_8/ jooksukabe] [[Media:2020 kuldne kabe kuuevoistlus.pdf|kuuevõistlus]] || 100 || Tallinna Teeninduskool || [[Nupuklubi]] || [[Villem Lüüs]] | | 3.-6. jaanuar || 39. rahvusvaheline noorteturniir '''Kuldne kabe''' [https://results.fmjd.org/tournaments/2020/fd_7/ VÄLK] [https://results.fmjd.org/tournaments/2020/fd_8/ PÕHITURNIIR] [https://results.fmjd.org/tournaments/2020/f_8/ jooksukabe] [[Media:2020 kuldne kabe kuuevoistlus.pdf|kuuevõistlus]] || 100 || Tallinna Teeninduskool || [[Nupuklubi]] || [[Villem Lüüs]] | ||
|- | |- | ||
| 11. jaanuar || Jõgevamaa MV/Jõgeva KK karikavõistluse I etapp | | 11. jaanuar || [https://jogevakabeklubi.ee/turniirid/mv64_karikas2020_1/ Jõgevamaa MV/Jõgeva KK karikavõistluse I etapp] || 64 || Jõgeva, Virtus || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| 12. jaanuar || <b>Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele</b> || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 12. jaanuar || <b>Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele</b> [https://results.fmjd.org/tournaments/2020/f_28/ Tüdrukud] [https://results.fmjd.org/tournaments/2020/f_29/ Poisid] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Villem Lüüs]] | ||
|- | |- | ||
| 19. jaanuar || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 1. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 19. jaanuar || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t507/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 1. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
|- | |- | ||
| 23.-26. jaanuar || <b>[[Eesti meeste 72. meistrivõistlused vene kabes]]</b><br><font color=red><b>Eelregistreerimine lõppeb 16.01.2020!</b><br>Registreerimine on kohustuslik. Mitteregistreerunuid võistlusele ei lubata, kui sellega muutub võistluse ajaline pikkus!</font> || 64 || [http://www.lvkrk.ee/index.php/kontakt Rakvere, Lääne-Virumaa Keskraamatukogu] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | | 23.-26. jaanuar || <b>[[Eesti meeste 72. meistrivõistlused vene kabes]]</b><!--<br><font color=red><b>Eelregistreerimine lõppeb 16.01.2020!</b><br>Registreerimine on kohustuslik. Mitteregistreerunuid võistlusele ei lubata, kui sellega muutub võistluse ajaline pikkus!</font>--> || 64 || [http://www.lvkrk.ee/index.php/kontakt Rakvere, Lääne-Virumaa Keskraamatukogu] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | ||
|- | |- | ||
| 23.-26. jaanuar || <b>[[Eesti naiste 64. meistrivõistlused vene kabes]]</b><br><font color=red><b>Eelregistreerimine lõppeb 16.01.2020!</b><br>Registreerimine on kohustuslik. Mitteregistreerunuid võistlusele ei lubata, kui sellega muutub võistluse ajaline pikkus!</font> || 64 || [http://www.lvkrk.ee/index.php/kontakt Rakvere, Lääne-Virumaa Keskraamatukogu] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | | 23.-26. jaanuar || <b>[[Eesti naiste 64. meistrivõistlused vene kabes]]</b><!--<br><font color=red><b>Eelregistreerimine lõppeb 16.01.2020!</b><br>Registreerimine on kohustuslik. Mitteregistreerunuid võistlusele ei lubata, kui sellega muutub võistluse ajaline pikkus!</font>--> || 64 || [http://www.lvkrk.ee/index.php/kontakt Rakvere, Lääne-Virumaa Keskraamatukogu] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | ||
|- | |||
| 26. jaanuar || XIX Juhan Aidaku mälestusturniir [http://noortekas.suure-jaani.ee/wp-content/uploads/2020/01/Juhan-Aidaku-XIX-m%C3%A4lestusturniir-kabes-juhend-2020.doc Juhend] Tulemused: [http://kabeliit.ee/images/5/58/Juhan_Aidaku_mälestusturniir_mehed_2020.pdf mehed], [http://kabeliit.ee/images/6/6c/Juhan_Aidaku_mälestusturniir_naised_2020.pdf naised]|| 64 || Sürgavere kool || || [[Hugo Hommik]] | |||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Viimane redaktsioon: 15. veebruar 2020, kell 17:59
Jaanuar | |||||
---|---|---|---|---|---|
3.-6. jaanuar | 39. rahvusvaheline noorteturniir Kuldne kabe VÄLK PÕHITURNIIR jooksukabe kuuevõistlus | 100 | Tallinna Teeninduskool | Nupuklubi | Villem Lüüs |
11. jaanuar | Jõgevamaa MV/Jõgeva KK karikavõistluse I etapp | 64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom |
12. jaanuar | Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele Tüdrukud Poisid | 64 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs |
19. jaanuar | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 1. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
23.-26. jaanuar | Eesti meeste 72. meistrivõistlused vene kabes | 64 | Rakvere, Lääne-Virumaa Keskraamatukogu | EKL | Aare Harak |
23.-26. jaanuar | Eesti naiste 64. meistrivõistlused vene kabes | 64 | Rakvere, Lääne-Virumaa Keskraamatukogu | EKL | Aare Harak |
26. jaanuar | XIX Juhan Aidaku mälestusturniir Juhend Tulemused: mehed, naised | 64 | Sürgavere kool | Hugo Hommik |