Mall:Kalender/2020/02: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 4 kasutaja 19 vahepealset redaktsiooni) | |||
5. rida: | 5. rida: | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Veebruar</font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Veebruar</font> | ||
|- | |- | ||
| 1. veebruar || Eesti meistrivõistlused pisikadettidele || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 1. veebruar || <b>Eesti meistrivõistlused pisikadettidele</b> [https://results.fmjd.org/tournaments/2020/f_130/ Poisid] [https://results.fmjd.org/tournaments/2020/f_131/ Tüdrukud] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || Villem Lüüs | ||
|- | |- | ||
| 1. veebruar || Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes || Brasiilia || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 1. veebruar || <b>[[Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes 2020]]</b> [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t510/index.html Mehed] [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t511/index.html Naised] || Brasiilia || [[Malemaja]] || [[EKL]] || Aare Harak | ||
|- | |- | ||
| 8. | | 8. veebruar || [https://jogevakabeklubi.ee/turniirid/karikas2020_2/ Jõgeva KK karikavõistluse II etapp]<br><font size=1>Algus kell 10:00</font> || 64 || Jõgeva, Virtus || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| | | 8.-9. veebruar || <b>Eesti meistrivõistlused minikadettidele</b> [https://results.fmjd.org/tournaments/2020/f_156/ Poisid] [https://results.fmjd.org/tournaments/2020/f_157/ Tüdrukud] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || Villem Lüüs | ||
|- | |- | ||
| | | 15. veebruar || [https://jogevakabeklubi.ee/turniirid/mv100_karikas2020_3/ Jõgevamaa MV/Jõgeva KK karikavõistluse III etapp]<br><font size=1>Algus kell 10:00</font> || 100 || Jõgeva, Virtus || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| | | 16. veebruar || [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t512/index.html Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 2. etapp] || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
|- | |- | ||
| 29.veebruar | | 20.–23. veebruar || <b>[[Eesti meeste 65. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes]]</b><br><font color=red><b>Eelregistreerimine lõppeb 13.02.2020!</b><br>Registreerimine on kohustuslik. Mitteregistreerunuid võistlusele ei lubata, kui sellega muutub võistluse ajaline pikkus!</font> || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | ||
|- | |||
| 20.–23. veebruar || <b>[[Eesti naiste 48. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes]]</b><br><font color=red><b>Eelregistreerimine lõppeb 13.02.2020!</b><br>Registreerimine on kohustuslik. Mitteregistreerunuid võistlusele ei lubata, kui sellega muutub võistluse ajaline pikkus!</font> || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Aare Harak]] | |||
|- | |||
| 23. veebruar || [https://www.taliujumine.ee/2019/10/22/emv-talikabes-2020/ Talikabe MV] || 64 || [https://www.taliujumine.ee Tallinna Taliujumiskeskus] || [https://www.taliujumine.ee Tallinna Taliujumiskeskus],[[EKL]] || [[Tarmo Tulva]] | |||
|- | |||
| 29.veebruar – 1. märts || 36. Eesti omavalitsuste talimängud [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t515/index.html Turniiritabel] || 64 || || [[ESL Jõud]] || [[Aare Harak]],[[Villem Lüüs]] | |||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Redaktsioon: 27. veebruar 2020, kell 21:13
Veebruar | |||||
---|---|---|---|---|---|
1. veebruar | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele Poisid Tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs |
1. veebruar | Eesti meistrivõistlused Brasiilia kabes 2020 Mehed Naised | Brasiilia | Malemaja | EKL | Aare Harak |
8. veebruar | Jõgeva KK karikavõistluse II etapp Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom |
8.-9. veebruar | Eesti meistrivõistlused minikadettidele Poisid Tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs |
15. veebruar | Jõgevamaa MV/Jõgeva KK karikavõistluse III etapp Algus kell 10:00 |
100 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom |
16. veebruar | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 2. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
20.–23. veebruar | Eesti meeste 65. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes Eelregistreerimine lõppeb 13.02.2020! Registreerimine on kohustuslik. Mitteregistreerunuid võistlusele ei lubata, kui sellega muutub võistluse ajaline pikkus! |
100 | Malemaja | EKL | Aare Harak |
20.–23. veebruar | Eesti naiste 48. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes Eelregistreerimine lõppeb 13.02.2020! Registreerimine on kohustuslik. Mitteregistreerunuid võistlusele ei lubata, kui sellega muutub võistluse ajaline pikkus! |
100 | Malemaja | EKL | Aare Harak |
23. veebruar | Talikabe MV | 64 | Tallinna Taliujumiskeskus | Tallinna Taliujumiskeskus,EKL | Tarmo Tulva |
29.veebruar – 1. märts | 36. Eesti omavalitsuste talimängud Turniiritabel | 64 | ESL Jõud | Aare Harak,Villem Lüüs |