Mall:Kalender/2020/03: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Tarmotulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
||
5. rida: | 5. rida: | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Märts</font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Märts</font> | ||
|- | |- | ||
| 29.veebruar-1. märts || 36. Eesti omavalitsuste talimängud [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t515/index.html Turniiritabel] || 64 || || [[ESL Jõud]] || [[Aare Harak]],[[Villem Lüüs]] | | 29.veebruar-1. märts || 36. Eesti omavalitsuste talimängud [http://www.kabeliit.ee/turniirid/t515/index.html Turniiritabel] || 64 || || [[ESL Jõud]] || [[Aare Harak]], [[Villem Lüüs]] | ||
|- | |- | ||
| 7.-8. märts || <b>Eesti meistrivõistlused kadettidele</b> || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 7.-8. märts || <b>Eesti meistrivõistlused kadettidele</b><br/>[https://results.fmjd.org/tournaments/2020/f_329/ Poisid] [https://results.fmjd.org/tournaments/2020/f_328/ Tüdrukud] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || Villem Lüüs | ||
|- | |- | ||
| 14. märts || Jõgeva KK karikavõistluse IV etapp<br><font size=1>Algus kell 10:00</font> || 64 || | | 14. märts || Jõgeva KK karikavõistluse IV etapp<br><font size=1>Algus kell 10:00</font> || 64 || Jõgeva, Virtus || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| 15. märts || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 3. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 15. märts || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 3. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
17. rida: | 17. rida: | ||
| 28. märts || <b>Eesti meistrivõistlused pisikadettidele</b> || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 28. märts || <b>Eesti meistrivõistlused pisikadettidele</b> || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | ||
|- | |- | ||
| 28. märts || Jõgevamaa MV/Jõgeva KK karikavõistluse V etapp<br><font size=1>Algus kell 10:00</font> || Brasiilia || | | 28. märts || Jõgevamaa MV/Jõgeva KK karikavõistluse V etapp<br><font size=1>Algus kell 10:00</font> || Brasiilia || Jõgeva, Virtus || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Redaktsioon: 7. märts 2020, kell 09:43
Märts | |||||
---|---|---|---|---|---|
29.veebruar-1. märts | 36. Eesti omavalitsuste talimängud Turniiritabel | 64 | ESL Jõud | Aare Harak, Villem Lüüs | |
7.-8. märts | Eesti meistrivõistlused kadettidele Poisid Tüdrukud |
100 | Malemaja | EKL | Villem Lüüs |
14. märts | Jõgeva KK karikavõistluse IV etapp Algus kell 10:00 |
64 | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom |
15. märts | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 3. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
21. märts | Eesti meistrivõistlused minikadettidele | 64 | Malemaja | EKL | |
28. märts | Eesti meistrivõistlused pisikadettidele | 64 | Malemaja | EKL | |
28. märts | Jõgevamaa MV/Jõgeva KK karikavõistluse V etapp Algus kell 10:00 |
Brasiilia | Jõgeva, Virtus | Jõgeva KK | Ülar Poom |