Erinevus lehekülje "Mall:Kalender/2020/04" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
Rida 5: Rida 5:
 
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Aprill</font>
 
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Aprill</font>
 
|-
 
|-
| 4. aprill || Harjumaa meistrivõistlused vene kabes || 64 || [[Kernu Rahvamaja, Saue vald]] || Harjumaa Spordiliit, MTÜ Viimsi Mõttesport, Tabasalu Kabeklubi ||
+
| 4. aprill || Harjumaa MV || 64 || [[Kernu Rahvamaja, Saue vald]] || Harjumaa Spordiliit, MTÜ Viimsi Mõttesport, Tabasalu Kabeklubi || [[Aare Harak]]
 
|-
 
|-
| 11.-12. aprill || Eesti meistrivõistlused kadettidele || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] ||  
+
| 11.-12. aprill || <b>Eesti meistrivõistlused kadettidele</b> || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] ||  
 +
|-
 +
| 18. aprill || Jõgevamaa MV välkkabes/Jõgeva KK karikavõistluse VI etapp<br><font size=1>Algus kell 10:00</font> || 64 ja 100 || [[Jõgeva, Virtus]] || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]]
 
|-
 
|-
 
| 19. aprill || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 4. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]]  
 
| 19. aprill || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 4. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]]  
 
|-
 
|-
| 22.-25. aprill || Eesti meistrivõistlused juunioridele || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] ||   
+
| 22.-25. aprill || <b>Eesti meistrivõistlused juunioridele</b> || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] ||   
 +
|-
 +
| 25. aprill || Jõgevamaa seenioride MV<br><font size=1>Algus kell 10:00</font> || 64 || [[Jõgeva, Virtus]] || [[Jõgeva KK]] || [[Ülar Poom]]
 
|-
 
|-
 
<noinclude>
 
<noinclude>
 
|}
 
|}
 
</noinclude>
 
</noinclude>

Redaktsioon: 26. detsember 2019, kell 18:47

Aprill
4. aprill Harjumaa MV 64 Kernu Rahvamaja, Saue vald Harjumaa Spordiliit, MTÜ Viimsi Mõttesport, Tabasalu Kabeklubi Aare Harak
11.-12. aprill Eesti meistrivõistlused kadettidele 64 Malemaja EKL
18. aprill Jõgevamaa MV välkkabes/Jõgeva KK karikavõistluse VI etapp
Algus kell 10:00
64 ja 100 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
19. aprill Enn Rüütsalu mälestusturniir 2020 - 4. etapp 64 Malemaja EKL Krista Pahapill
22.-25. aprill Eesti meistrivõistlused juunioridele 100 Malemaja EKL
25. aprill Jõgevamaa seenioride MV
Algus kell 10:00
64 Jõgeva, Virtus Jõgeva KK Ülar Poom
Personaalsed tööriistad