Mall:Kalender/2023/05: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) PResümee puudub |
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) PResümee puudub |
||
(ei näidata 5 kasutaja 6 vahepealset redaktsiooni) | |||
13. rida: | 13. rida: | ||
| 06. mai || Jõgevamaa mv brasiilia kabes <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 10:00</font></small> || 64 || [[Virtus]], Jõgeva || [[JSL Kalju]], [[Jõgeva Kabeklubi]] || [[Ülar Poom]] | | 06. mai || Jõgevamaa mv brasiilia kabes <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 10:00</font></small> || 64 || [[Virtus]], Jõgeva || [[JSL Kalju]], [[Jõgeva Kabeklubi]] || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| 07. mai || Elva Kabe 2023 - 4. etapp|| 64 || Elva Spordihoone || [[Elva Mõttemängude Klubi]] || | | 07. mai || Elva Kabe 2023 - 4. etapp <br><b>[https://www.kabeliit.ee/turniirid/t669/index.html A-turniir] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t670/index.html B-turniir]|| 64 || Elva Spordihoone || [[Elva Mõttemängude Klubi]] || | ||
|- | |- | ||
| 13. mai || <b>Eesti meistrivõistlused kiirkabes</b> <br><b>[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdutZ-INR2dVSGxxwK7-pxeR79HRHdS1L_drByptXzmn8jjUQ/viewform Registreerimine]</b> || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 13. mai || <b>Eesti meistrivõistlused kiirkabes</b> <br><b>[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdutZ-INR2dVSGxxwK7-pxeR79HRHdS1L_drByptXzmn8jjUQ/viewform Registreerimine]</b> [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t671/ Meeste turniiritabel] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t672/ Naiste turniiritabel] || 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | ||
|- | |- | ||
| 14. mai || <b>Eesti meistrivõistlused välkkabes</b><br><b>[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdutZ-INR2dVSGxxwK7-pxeR79HRHdS1L_drByptXzmn8jjUQ/viewform Registreerimine]</b> || 100 || Malemaja || EKL || | | 14. mai || <b>Eesti meistrivõistlused välkkabes</b><br><b>[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdutZ-INR2dVSGxxwK7-pxeR79HRHdS1L_drByptXzmn8jjUQ/viewform Registreerimine]</b> [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t673/ Meeste turniiritabel] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t674/ Naiste turniiritabel]|| 100 || Malemaja || EKL || | ||
|- | |- | ||
| 20. mai || 100. seeriaturniir 2023 1.poolaasta - 5.etapp || 100 || Malemaja || EKL || [[Argo Unnuk]] | | 20. mai || [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t675/ 100. seeriaturniir 2023 1.poolaasta - 5.etapp] || 100 || Malemaja || EKL || [[Argo Unnuk]] | ||
|- | |- | ||
| 21. mai || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 5.etapp || 64 || Malemaja || EKL || [[Krista Pahapill]] | | 21. mai || [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t677/ Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 5.etapp] || 64 || Malemaja || EKL || [[Krista Pahapill]] | ||
|- | |- | ||
| 21. mai || Viimsi noorteturniir [https://www.kabeliit.ee/images/e/ef/Viimsi_noored_2023.pdf Juhend]|| 100 || [https://huvikeskus.ee/ Viimsi Huvikeskus] || [[Viimsi Mõttesport]] || [[Argo Unnuk]] | | 21. mai || Viimsi noorteturniir [https://www.kabeliit.ee/images/e/ef/Viimsi_noored_2023.pdf Juhend] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t676/ Tabel]|| 100 || [https://huvikeskus.ee/ Viimsi Huvikeskus] || [[Viimsi Mõttesport]] || [[Argo Unnuk]] | ||
|- | |- | ||
| 27. mai || <b>Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele</b><br><b>[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdutZ-INR2dVSGxxwK7-pxeR79HRHdS1L_drByptXzmn8jjUQ/viewform Registreerimine]</b> || 100 || Malemaja || EKL || | | 27. mai || <b>Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele</b> - [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t678/ Poisid], [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t679/ Tüdrukud]<br><b>[https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdutZ-INR2dVSGxxwK7-pxeR79HRHdS1L_drByptXzmn8jjUQ/viewform Registreerimine]</b> || 100 || Malemaja || EKL || | ||
|- | |- | ||
| 27. mai || Jõgeva Pargikabe [https://www.kabeliit.ee/images/b/b8/Jogeva-Pargikabe-2023-juhend.pdf Juhend]<br><small><font color="red">*Võistluste algus kell | | 27. mai || Jõgeva Pargikabe [https://www.kabeliit.ee/images/b/b8/Jogeva-Pargikabe-2023-juhend.pdf Juhend]<br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 11:00</font></small> || 64 || [[Jõgeva Kabeväljak]] || Jõgeva Kabeklubi || [[Ülar Poom]] | ||
|- | |- | ||
| 28. mai || Eesti veteranide mv - [https://www.kabeliit.ee/images/c/ca/Eesti_veteranide_mv_2023.pdf Juhend] <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 11:00</font></small> || 64 || Virtus, Jõgeva || EKL, Jõgeva Kabeklubi || | | 28. mai || Eesti veteranide mv - [https://www.kabeliit.ee/images/c/ca/Eesti_veteranide_mv_2023.pdf Juhend] <br><small><font color="red">*Võistluste algus kell 11:00</font></small> || 64 || Virtus, Jõgeva || EKL, Jõgeva Kabeklubi || |
Viimane redaktsioon: 27. mai 2023, kell 08:31
Mai | |||||
---|---|---|---|---|---|
22. aprill - 1. mai | Noorte EM | 64 | Türgi | IDF | |
27. aprill - 6. mai | Täiskasvanute EM | 64 | Türgi | IDF | |
1. mai | Ida- ja Lääne-Kärdla 2023. aasta matš | 64 ja 100 | Hiiumaa Spordikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Raivo Rist |
06. mai | Jõgevamaa mv brasiilia kabes *Võistluste algus kell 10:00 |
64 | Virtus, Jõgeva | JSL Kalju, Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
07. mai | Elva Kabe 2023 - 4. etapp A-turniir B-turniir |
64 | Elva Spordihoone | Elva Mõttemängude Klubi | |
13. mai | Eesti meistrivõistlused kiirkabes Registreerimine Meeste turniiritabel Naiste turniiritabel |
100 | Malemaja | EKL | |
14. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes Registreerimine Meeste turniiritabel Naiste turniiritabel |
100 | Malemaja | EKL | |
20. mai | 100. seeriaturniir 2023 1.poolaasta - 5.etapp | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
21. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2023 - 5.etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
21. mai | Viimsi noorteturniir Juhend Tabel | 100 | Viimsi Huvikeskus | Viimsi Mõttesport | Argo Unnuk |
27. mai | Eesti meistrivõistlused mikrokadettidele - Poisid, Tüdrukud Registreerimine |
100 | Malemaja | EKL | |
27. mai | Jõgeva Pargikabe Juhend *Võistluste algus kell 11:00 |
64 | Jõgeva Kabeväljak | Jõgeva Kabeklubi | Ülar Poom |
28. mai | Eesti veteranide mv - Juhend *Võistluste algus kell 11:00 |
64 | Virtus, Jõgeva | EKL, Jõgeva Kabeklubi |