Mall:Kalender/2024/05: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
4. rida: | 4. rida: | ||
|- | |- | ||
!colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Mai </font> | !colspan=6 style="background: #FFD4FF;" | <font color=#000000> Mai </font> | ||
|- | |||
| 1. mai || [[2024. aasta Ida- ja Lääne-Kärdla matš]] || 64 ja 100 || [[Hiiumaa Spordikeskus]] || [[Hiiumaa Kabeklubi]] || [[Raivo Rist]] | |||
|- | |- | ||
| 4.-5. mai || <b> Eesti meistrivõistlused kadettidele ja juunioridele - [https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfdNcFZkvUI2bLKrmI8wS-34vMIup0viGDDtIryGOibjwFZVg/viewform Registreerimine]</b> [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t748/ Poisid] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t749/ Tüdrukud]|| 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Argo Unnuk]] | | 4.-5. mai || <b> Eesti meistrivõistlused kadettidele ja juunioridele - [https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfdNcFZkvUI2bLKrmI8wS-34vMIup0viGDDtIryGOibjwFZVg/viewform Registreerimine]</b> [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t748/ Poisid] [https://www.kabeliit.ee/turniirid/t749/ Tüdrukud]|| 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Argo Unnuk]] | ||
11. rida: | 13. rida: | ||
| 12. mai || <b> Eesti meistrivõistlused kiirkabes - [https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfdNcFZkvUI2bLKrmI8wS-34vMIup0viGDDtIryGOibjwFZVg/viewform Registreerimine] </b>|| 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | | 12. mai || <b> Eesti meistrivõistlused kiirkabes - [https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfdNcFZkvUI2bLKrmI8wS-34vMIup0viGDDtIryGOibjwFZVg/viewform Registreerimine] </b>|| 100 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || | ||
|- | |- | ||
| 19. mai || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 5.etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | | 19. mai || Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 5. etapp || 64 || [[Malemaja]] || [[EKL]] || [[Krista Pahapill]] | ||
|- | |- | ||
| 19. mai || 3. Viimsi noorteturniir || 100 || || [[Viimsi Mõttesport]] || [[Argo Unnuk]] | | 19. mai || 3. Viimsi noorteturniir || 100 || || [[Viimsi Mõttesport]] || [[Argo Unnuk]] | ||
|- | |- | ||
| 26. mai|| Tartumaa MV välkkabes / Elva Kabe 5.etapp [https://drive.google.com/file/d/1hRfNcA7LBRWQ7VnKU-g1wmUn8BQtIBjT/view?usp=sharing Juhend] || 64 || Elva Spordihoone || || | | 26. mai|| Tartumaa MV välkkabes / Elva Kabe 5. etapp [https://drive.google.com/file/d/1hRfNcA7LBRWQ7VnKU-g1wmUn8BQtIBjT/view?usp=sharing Juhend] || 64 || Elva Spordihoone || || | ||
|- | |- | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
|} | |} | ||
</noinclude> | </noinclude> |
Redaktsioon: 1. mai 2024, kell 08:37
Mai | |||||
---|---|---|---|---|---|
1. mai | 2024. aasta Ida- ja Lääne-Kärdla matš | 64 ja 100 | Hiiumaa Spordikeskus | Hiiumaa Kabeklubi | Raivo Rist |
4.-5. mai | Eesti meistrivõistlused kadettidele ja juunioridele - Registreerimine Poisid Tüdrukud | 100 | Malemaja | EKL | Argo Unnuk |
11. mai | Eesti meistrivõistlused välkkabes - Registreerimine | 100 | Malemaja | EKL | |
12. mai | Eesti meistrivõistlused kiirkabes - Registreerimine | 100 | Malemaja | EKL | |
19. mai | Enn Rüütsalu mälestusturniir 2024 - 5. etapp | 64 | Malemaja | EKL | Krista Pahapill |
19. mai | 3. Viimsi noorteturniir | 100 | Viimsi Mõttesport | Argo Unnuk | |
26. mai | Tartumaa MV välkkabes / Elva Kabe 5. etapp Juhend | 64 | Elva Spordihoone |