Erinevus lehekülje "Noorte 5. kabeolümpia" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
P (pilt juurde)
P (Taivo teisaldas lehekülje 5. noorte kabeolümpia (2003) ümbersuunamise Noorte 5. kabeolümpia asemele: et oleks nagu teised kabeolümpiad)
 
(Ühte vahepealset ühe kasutaja redaktsiooni ei näidata.)
Rida 1: Rida 1:
 
[[Pilt:Olympia 2003.png|right]]
 
[[Pilt:Olympia 2003.png|right]]
  
'''V noorte kabeolümpia''' toimus 22.–29. juulil 2003 [[Tallinna Malemaja]]s. Iga riik tohtis välja panna ühe võistkonna, kuhu kuulusid juunior, kadett ja minikadett.
+
'''V noorte kabeolümpia''' toimus 22.–29. juulil 2003 [[Tallinna Malemaja]]s. Iga riik tohtis välja panna ühe võistkonna, kuhu kuulusid [[juunior]], [[kadett]] ja [[minikadett]].
  
 
<table border = 1>
 
<table border = 1>
 
<tr bgcolor="#efefef"><th>Jrk</th><th>Riik</th><th>1</th><th>2</th><th>3</th><th>4</th><th>5</th><th>6</th><th>7</th><th>Koht</th></tr>
 
<tr bgcolor="#efefef"><th>Jrk</th><th>Riik</th><th>1</th><th>2</th><th>3</th><th>4</th><th>5</th><th>6</th><th>7</th><th>Koht</th></tr>
<tr><td>1.</td><td>Venemaa</td><td>2 (6)/14</td><td>2 (8)/11</td><td>4 (12)/7</td><td>6 (18)/5</td><td>6 (19)/2</td><td>8 (24)/9</td><td>9 (27)/3</td><td> 3.</td></tr>
+
<tr><td>1.</td><td>Venemaa</td><td>2 (6)/14</td><td>2 (8)/11</td><td>4 (12)/7</td><td>6 (18)/5</td><td>6 (19)/2</td><td>8 (24)/9</td><td>9 (27)/3</td><td> 3.</td></tr>
<tr><td>2.</td><td>Moldova</td><td>0 (1)/13</td><td>1 (4)/12</td><td>3 (10)/10</td><td>5 (14)/6</td><td>7 (19)/1</td><td>8 (22)/3</td><td>8 (24)/4</td><td> 4.</td></tr>
+
<tr><td>2.</td><td>Moldova</td><td>0 (1)/13</td><td>1 (4)/12</td><td>3 (10)/10</td><td>5 (14)/6</td><td>7 (19)/1</td><td>8 (22)/3</td><td>8 (24)/4</td><td> 4.</td></tr>
<tr><td>3.</td><td>Ukraina</td><td>2 (6)/10</td><td>3 (9)/7</td><td>5 (14)/9</td><td>5 (16)/11</td><td>7 (22)/5</td><td>8 (25)/2</td><td>9 (28)/1</td><td> 2.</td></tr>
+
<tr><td>3.</td><td>Ukraina</td><td>2 (6)/10</td><td>3 (9)/7</td><td>5 (14)/9</td><td>5 (16)/11</td><td>7 (22)/5</td><td>8 (25)/2</td><td>9 (28)/1</td><td> 2.</td></tr>
<tr><td>4.</td><td>Holland</td><td>2 (5)/9</td><td>2 (7)/5</td><td>3 (10)/12</td><td>4 (13)/7</td><td>4 (14)/11</td><td>6 (20)/8</td><td>8 (24)/2</td><td> 5.</td></tr>
+
<tr><td>4.</td><td>Holland</td><td>2 (5)/9</td><td>2 (7)/5</td><td>3 (10)/12</td><td>4 (13)/7</td><td>4 (14)/11</td><td>6 (20)/8</td><td>8 (24)/2</td><td> 5.</td></tr>
<tr><td>5.</td><td>Poola</td><td>2 (6)/8</td><td>4 (10)/4</td><td>4 (10)/11</td><td>4 (10)/1</td><td>4 (10)/3</td><td>5 (13)/10</td><td>5 (15)/6</td><td> 10.</td></tr>
+
<tr><td>5.</td><td>Poola</td><td>2 (6)/8</td><td>4 (10)/4</td><td>4 (10)/11</td><td>4 (10)/1</td><td>4 (10)/3</td><td>5 (13)/10</td><td>5 (15)/6</td><td> 10.</td></tr>
<tr><td>6.</td><td>Mongoolia</td><td>0 (2)/7</td><td>1 (5)/10</td><td>3 (10)/8</td><td>3 (12)/2</td><td>3 (14)/9</td><td>3 (16)/12</td><td>5 (20)/5</td><td> 9.</td></tr>
+
<tr><td>6.</td><td>Mongoolia</td><td>0 (2)/7</td><td>1 (5)/10</td><td>3 (10)/8</td><td>3 (12)/2</td><td>3 (14)/9</td><td>3 (16)/12</td><td>5 (20)/5</td><td> 9.</td></tr>
<tr><td>7.</td><td>Leedu</td><td>2 (4)/6</td><td>3 (7)/3</td><td>3 (9)/1</td><td>4 (12)/4</td><td>6 (16)/10</td><td>6 (18)/11</td><td>8 (23)/8</td><td> 6.</td></tr>
+
<tr><td>7.</td><td>Leedu</td><td>2 (4)/6</td><td>3 (7)/3</td><td>3 (9)/1</td><td>4 (12)/4</td><td>6 (16)/10</td><td>6 (18)/11</td><td>8 (23)/8</td><td> 6.</td></tr>
<tr><td>8.</td><td> Belgia</td><td>0 (0)/5</td><td>0 (0)/9</td><td>0 (1)/6</td><td>0 (3)/10</td><td>0 (4)/12</td><td>0 (4)/4</td><td>0 (5)/7</td><td> 12.</td></tr>
+
<tr><td>8.</td><td> Belgia</td><td>0 (0)/5</td><td>0 (0)/9</td><td>0 (1)/6</td><td>0 (3)/10</td><td>0 (4)/12</td><td>0 (4)/4</td><td>0 (5)/7</td><td> 12.</td></tr>
<tr><td>9.</td><td> Eesti</td><td>0 (1)/4</td><td>2 (7)/8</td><td>2 (8)/3</td><td>3 (11)/12</td><td>5 (15)/6</td><td>5 (16)/1</td><td>7 (20)/10</td><td> 7.</td></tr>
+
<tr><td>9.</td><td> Eesti</td><td>0 (1)/4</td><td>2 (7)/8</td><td>2 (8)/3</td><td>3 (11)/12</td><td>5 (15)/6</td><td>5 (16)/1</td><td>7 (20)/10</td><td> 7.</td></tr>
<tr><td>10.</td><td> Itaalia</td><td>0 (0)/3</td><td>1 (3)/6</td><td>1 (3)/2</td><td>3 (7)/8</td><td>3 (9)/7</td><td>4 (12)/5</td><td>4 (14)/9</td><td> 11.</td></tr>
+
<tr><td>10.</td><td> Itaalia</td><td>0 (0)/3</td><td>1 (3)/6</td><td>1 (3)/2</td><td>3 (7)/8</td><td>3 (9)/7</td><td>4 (12)/5</td><td>4 (14)/9</td><td> 11.</td></tr>
<tr><td>11.</td><td>Valgevene</td><td>2 (5)/2</td><td>4 (9)/1</td><td>6 (15)/5</td><td>8 (19)/3</td><td>10 (24)/4</td><td>12 (28)/7</td><td>14 (34)/12</td><td> 1.</td></tr>
+
<tr><td>11.</td><td>Valgevene</td><td>2 (5)/2</td><td>4 (9)/1</td><td>6 (15)/5</td><td>8 (19)/3</td><td>10 (24)/4</td><td>12 (28)/7</td><td>14 (34)/12</td><td> 1.</td></tr>
<tr><td>12.</td><td> Läti</td><td>0 (0)/1</td><td>1 (3)/2</td><td>2 (6)/4</td><td>3 (9)/9</td><td>5 (14)/8</td><td>7 (18)/6</td><td>7 (18)/11</td><td> 8.</td></tr>
+
<tr><td>12.</td><td> Läti</td><td>0 (0)/1</td><td>1 (3)/2</td><td>2 (6)/4</td><td>3 (9)/9</td><td>5 (14)/8</td><td>7 (18)/6</td><td>7 (18)/11</td><td> 8.</td></tr>
 
</table>
 
</table>
  
 +
[[Pilt:Valgevene_03.jpg|thumb|right|Valgevene võidukas koondis: treener [[Sergei Nossevitš]], [[Vladislav Splender]], [[Igor Mihhaltšenko]] ja [[Andrei Toltšikov]].]]
 
== Koosseisud ==
 
== Koosseisud ==
  
Rida 26: Rida 27:
 
#Moldova: [[Oleg Coca]], [[Julia Romanskaja]] ja [[Deniss Dudko]].
 
#Moldova: [[Oleg Coca]], [[Julia Romanskaja]] ja [[Deniss Dudko]].
 
#Holland: [[Jasper Lemmen]], [[Klaas-Henrik Leyenaar]] ja [[Stefan Stapper]].
 
#Holland: [[Jasper Lemmen]], [[Klaas-Henrik Leyenaar]] ja [[Stefan Stapper]].
#Leedu: [[Aleksei Lovtšik]], [[Simona Kulakauskaite]] ja [[Marius Sidla]].
+
#Leedu: [[Aleksei Lovčik]], [[Simona Kulakauskaitė]] ja [[Marius Sidla]].
#Eesti: [[Imre Anton]], [[Raido Värik]] ja [[Priit Tänav]].
+
#'''Eesti: [[Imre Anton]], [[Raido Värik]] ja [[Priit Tänav]]'''.
#Läti: [[Roberts Misans]], [[Martins Kraskurs]] ja [[Aris Brantevics]].
+
#Läti: [[Roberts Misāns]], [[Martiņš Kraskurs]] ja [[Āris Brantevics]].
 
#Mongoolia: [[Oyunbaatar Munkhbat]], [[Enkh-Erdene Enkh-Amalgan]] ja [[Bilegt Baasandavaa]].
 
#Mongoolia: [[Oyunbaatar Munkhbat]], [[Enkh-Erdene Enkh-Amalgan]] ja [[Bilegt Baasandavaa]].
#Poola: [[Michal Janicki]], [[Przemyslaw Kosobudzki]] ja [[Pawel Rozek]].
+
#Poola: [[Michal Janicki]], [[Przemysław Kosobudzki]] ja [[Pawel Rozek]].
 
#Itaalia: [[Daniele Favale]], [[Roberto di Giacomo]] ja [[Luca Salvato]].
 
#Itaalia: [[Daniele Favale]], [[Roberto di Giacomo]] ja [[Luca Salvato]].
 
#Belgia: [[Hannes Derveaux]], [[Christophe Deleersnyder]] ja [[Simon Vansteenkiste]].
 
#Belgia: [[Hannes Derveaux]], [[Christophe Deleersnyder]] ja [[Simon Vansteenkiste]].
Rida 43: Rida 44:
 
<tr bgcolor="#efefef"><th>Koht</th><th>Võistleja</th><th>Riik</th><th>1</th><th>2</th><th>3</th><th>4</th><th>5</th><th>6</th><th>7</th><th>8</th><th>9</th><th>10</th><th>11</th><th>12</th><th>Kokku</th><th>Koef.</th></tr>
 
<tr bgcolor="#efefef"><th>Koht</th><th>Võistleja</th><th>Riik</th><th>1</th><th>2</th><th>3</th><th>4</th><th>5</th><th>6</th><th>7</th><th>8</th><th>9</th><th>10</th><th>11</th><th>12</th><th>Kokku</th><th>Koef.</th></tr>
 
<tr><td>1.</td><td>[[Ivan Trofimov]]</td><td>{{ru}}</td><td></td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td>–</td><td>1</td><td>2</td><td>–</td><td>2</td><td>–</td><td>11</td><td></td></tr>
 
<tr><td>1.</td><td>[[Ivan Trofimov]]</td><td>{{ru}}</td><td></td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td>–</td><td>1</td><td>2</td><td>–</td><td>2</td><td>–</td><td>11</td><td></td></tr>
<tr><td>2.</td><td>[[Roberts Misans]]</td><td>{{lv}}</td><td>0</td><td></td><td>0</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>10</td><td></td></tr>
+
<tr><td>2.</td><td>[[Roberts Misāns]]</td><td>{{lv}}</td><td>0</td><td></td><td>0</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>10</td><td></td></tr>
 
<tr><td>3.</td><td>[[Vladislav Splender]]</td><td>{{by}}</td><td>0</td><td>2</td><td></td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>9</td><td>58</td></tr>
 
<tr><td>3.</td><td>[[Vladislav Splender]]</td><td>{{by}}</td><td>0</td><td>2</td><td></td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>9</td><td>58</td></tr>
<tr><td>4.</td><td>[[Aleksei Lovtšik]]</td><td>{{lt}}</td><td>1</td><td>–</td><td>1</td><td></td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>–</td><td>2</td><td>9</td><td>52</td></tr>
+
<tr><td>4.</td><td>[[Aleksei Lovčik]]</td><td>{{lt}}</td><td>1</td><td>–</td><td>1</td><td></td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>–</td><td>2</td><td>9</td><td>52</td></tr>
 
<tr><td>5.</td><td>[[Vassili Zadorožnõi]]</td><td>{{ua}}</td><td>1</td><td>–</td><td>1</td><td>1</td><td></td><td>–</td><td>–</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>–</td><td>9</td><td>46</td></tr>
 
<tr><td>5.</td><td>[[Vassili Zadorožnõi]]</td><td>{{ua}}</td><td>1</td><td>–</td><td>1</td><td>1</td><td></td><td>–</td><td>–</td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>–</td><td>9</td><td>46</td></tr>
 
<tr><td>6.</td><td>[[Jasper Lemmen]]</td><td>{{nl}}</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td></td><td>–</td><td>2</td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>9</td><td>43</td></tr>
 
<tr><td>6.</td><td>[[Jasper Lemmen]]</td><td>{{nl}}</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td></td><td>–</td><td>2</td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>9</td><td>43</td></tr>
Rida 52: Rida 53:
 
<tr><td>9.</td><td>[[Michal Janicki]]</td><td>{{pl}}</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>0</td><td>–</td><td></td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>4</td><td>52</td></tr>
 
<tr><td>9.</td><td>[[Michal Janicki]]</td><td>{{pl}}</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>0</td><td>–</td><td></td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>4</td><td>52</td></tr>
 
<tr><td>10.</td><td>[[Daniele Favale]]</td><td>{{it}}</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td></td><td>2</td><td>1</td><td>4</td><td>41</td></tr>
 
<tr><td>10.</td><td>[[Daniele Favale]]</td><td>{{it}}</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td></td><td>2</td><td>1</td><td>4</td><td>41</td></tr>
<tr><td>11.</td><td>[[Imre Anton]]</td><td>{{ee}}</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td>–</td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td></td><td>2</td><td>3</td><td></td></tr>
+
<tr><td>11.</td><td>'''[[Imre Anton]]'''</td><td>{{ee}}</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td>–</td><td>1</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td></td><td>2</td><td>3</td><td></td></tr>
 
<tr><td>12.</td><td>[[Hannes Derveaux]]</td><td>{{be}}</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>0</td><td></td><td>2</td><td></td></tr>
 
<tr><td>12.</td><td>[[Hannes Derveaux]]</td><td>{{be}}</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>0</td><td></td><td>2</td><td></td></tr>
 
</table>
 
</table>
Rida 63: Rida 64:
 
<tr><td>2.</td><td>[[Artjom Ivanov]]</td><td>{{ua}}</td><td>1</td><td></td><td>–</td><td>2</td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>2</td><td>–</td><td>12</td><td>48</td></tr>
 
<tr><td>2.</td><td>[[Artjom Ivanov]]</td><td>{{ua}}</td><td>1</td><td></td><td>–</td><td>2</td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>2</td><td>–</td><td>12</td><td>48</td></tr>
 
<tr><td>3.</td><td>[[Klaas-Hendrik Leijenaar]]</td><td>{{nl}}</td><td>0</td><td>–</td><td></td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>10</td><td></td></tr>
 
<tr><td>3.</td><td>[[Klaas-Hendrik Leijenaar]]</td><td>{{nl}}</td><td>0</td><td>–</td><td></td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>10</td><td></td></tr>
<tr><td>4.</td><td>[[Raido Värik]]</td><td>{{ee}}</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td></td><td>–</td><td>2</td><td>1</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>9</td><td></td></tr>
+
<tr><td>4.</td><td>'''[[Raido Värik]]'''</td><td>{{ee}}</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td></td><td>–</td><td>2</td><td>1</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>9</td><td></td></tr>
<tr><td>5.</td><td>[[Simona Kulakauskaite]]</td><td>{{lt}}</td><td>1</td><td>1</td><td>0</td><td>–</td><td></td><td>2</td><td>1</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>1</td><td>1</td><td>7</td><td>57</td></tr>
+
<tr><td>5.</td><td>[[Simona Kulakauskaitė]]</td><td>{{lt}}</td><td>1</td><td>1</td><td>0</td><td>–</td><td></td><td>2</td><td>1</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>1</td><td>1</td><td>7</td><td>57</td></tr>
 
<tr><td>6.</td><td>[[Enkh-Erdene Enkh-Amalgan]]</td><td>{{mn}}</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td></td><td>–</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>7</td><td>37</td></tr>
 
<tr><td>6.</td><td>[[Enkh-Erdene Enkh-Amalgan]]</td><td>{{mn}}</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td></td><td>–</td><td>2</td><td>1</td><td>1</td><td>1</td><td>2</td><td>7</td><td>37</td></tr>
 
<tr><td>7.</td><td>[[Jengeni Podkovõrov]]</td><td>{{ru}}</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td></td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>6</td><td></td></tr>
 
<tr><td>7.</td><td>[[Jengeni Podkovõrov]]</td><td>{{ru}}</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td></td><td>0</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>6</td><td></td></tr>
 
<tr><td>8.</td><td>[[Julia Romanskaja]]</td><td>{{md}}</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>2</td><td></td><td>–</td><td>1</td><td>2</td><td>–</td><td>5</td><td>55</td></tr>
 
<tr><td>8.</td><td>[[Julia Romanskaja]]</td><td>{{md}}</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>2</td><td></td><td>–</td><td>1</td><td>2</td><td>–</td><td>5</td><td>55</td></tr>
 
<tr><td>8.</td><td>[[Przemysław Kosobudzki]]</td><td>{{pl}}</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>–</td><td>–</td><td>1</td><td>0</td><td>–</td><td></td><td>–</td><td>1</td><td>2</td><td>5</td><td>55</td></tr>
 
<tr><td>8.</td><td>[[Przemysław Kosobudzki]]</td><td>{{pl}}</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>–</td><td>–</td><td>1</td><td>0</td><td>–</td><td></td><td>–</td><td>1</td><td>2</td><td>5</td><td>55</td></tr>
<tr><td>10.</td><td>[[Martins Kraskurs]]</td><td>{{lv}}</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td>0</td><td>1</td><td>–</td><td></td><td>–</td><td>1</td><td>4</td><td>52</td></tr>
+
<tr><td>10.</td><td>[[Martiņš Kraskurs]]</td><td>{{lv}}</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td>0</td><td>1</td><td>–</td><td></td><td>–</td><td>1</td><td>4</td><td>52</td></tr>
 
<tr><td>11.</td><td>[[Roberto di Giacomo]]</td><td>{{it}}</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>–</td><td></td><td>1</td><td>4</td><td>48</td></tr>
 
<tr><td>11.</td><td>[[Roberto di Giacomo]]</td><td>{{it}}</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>1</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>–</td><td></td><td>1</td><td>4</td><td>48</td></tr>
 
<tr><td>12.</td><td>[[Christophe Deleersnyder]]</td><td>{{be}}</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>0</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>1</td><td></td><td>3</td><td></td></tr>
 
<tr><td>12.</td><td>[[Christophe Deleersnyder]]</td><td>{{be}}</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>0</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td>1</td><td></td><td>3</td><td></td></tr>
Rida 81: Rida 82:
 
<tr><td>2.</td><td>[[Deniss Dudko]]</td><td>{{md}}</td><td>1</td><td></td><td>2</td><td>–</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>13</td><td>50</td></tr>
 
<tr><td>2.</td><td>[[Deniss Dudko]]</td><td>{{md}}</td><td>1</td><td></td><td>2</td><td>–</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>13</td><td>50</td></tr>
 
<tr><td>3.</td><td>[[Nikolai Germogenov]]</td><td>{{ru}}</td><td>0</td><td>0</td><td></td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>–</td><td>10</td><td></td></tr>
 
<tr><td>3.</td><td>[[Nikolai Germogenov]]</td><td>{{ru}}</td><td>0</td><td>0</td><td></td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>–</td><td>10</td><td></td></tr>
<tr><td>4.</td><td>[[Priit Tänav]]</td><td>{{ee}}</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td></td><td>0</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>8</td><td></td></tr>
+
<tr><td>4.</td><td>'''[[Priit Tänav]]'''</td><td>{{ee}}</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td></td><td>0</td><td>–</td><td>–</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>2</td><td>8</td><td></td></tr>
 
<tr><td>5.</td><td>[[Aleksandr Saponenko]]</td><td>{{ua}}</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td></td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>7</td><td>63</td></tr>
 
<tr><td>5.</td><td>[[Aleksandr Saponenko]]</td><td>{{ua}}</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>2</td><td></td><td>1</td><td>2</td><td>2</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>7</td><td>63</td></tr>
 
<tr><td>6.</td><td>[[Marius Sidla]]</td><td>{{lt}}</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td></td><td>–</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>7</td><td>46</td></tr>
 
<tr><td>6.</td><td>[[Marius Sidla]]</td><td>{{lt}}</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td></td><td>–</td><td>1</td><td>2</td><td>1</td><td>–</td><td>2</td><td>7</td><td>46</td></tr>
Rida 88: Rida 89:
 
<tr><td>9.</td><td>[[Stefan Stapper]]</td><td>{{nl}}</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td></td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>5</td><td>51</td></tr>
 
<tr><td>9.</td><td>[[Stefan Stapper]]</td><td>{{nl}}</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td>–</td><td></td><td>–</td><td>2</td><td>2</td><td>5</td><td>51</td></tr>
 
<tr><td>10.</td><td>[[Bilegt Baasandavaa]]</td><td>{{mn}}</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td>1</td><td>0</td><td>–</td><td></td><td>1</td><td>2</td><td>5</td><td>44</td></tr>
 
<tr><td>10.</td><td>[[Bilegt Baasandavaa]]</td><td>{{mn}}</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>1</td><td>1</td><td>0</td><td>–</td><td></td><td>1</td><td>2</td><td>5</td><td>44</td></tr>
<tr><td>11.</td><td>[[Aris Brantevics]]</td><td>{{lt}}</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td></td><td>2</td><td>4</td><td></td></tr>
+
<tr><td>11.</td><td>[[Āris Brantevics]]</td><td>{{lt}}</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>1</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>1</td><td></td><td>2</td><td>4</td><td></td></tr>
 
<tr><td>12.</td><td>[[Simon Vansteenkiste]]</td><td>{{be}}</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td></td><td>0</td><td></td></tr>
 
<tr><td>12.</td><td>[[Simon Vansteenkiste]]</td><td>{{be}}</td><td>–</td><td>–</td><td>–</td><td>0</td><td>–</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td>0</td><td></td><td>0</td><td></td></tr>
 
</table>
 
</table>

Viimane redaktsioon: 12. november 2014, kell 12:21

Olympia 2003.png

V noorte kabeolümpia toimus 22.–29. juulil 2003 Tallinna Malemajas. Iga riik tohtis välja panna ühe võistkonna, kuhu kuulusid juunior, kadett ja minikadett.

JrkRiik1234567Koht
1.Venemaa2 (6)/142 (8)/114 (12)/76 (18)/56 (19)/28 (24)/99 (27)/3 3.
2.Moldova0 (1)/131 (4)/123 (10)/105 (14)/67 (19)/18 (22)/38 (24)/4 4.
3.Ukraina2 (6)/103 (9)/75 (14)/95 (16)/117 (22)/58 (25)/29 (28)/1 2.
4.Holland2 (5)/92 (7)/53 (10)/124 (13)/74 (14)/116 (20)/88 (24)/2 5.
5.Poola2 (6)/84 (10)/44 (10)/114 (10)/14 (10)/35 (13)/105 (15)/6 10.
6.Mongoolia0 (2)/71 (5)/103 (10)/83 (12)/23 (14)/93 (16)/125 (20)/5 9.
7.Leedu2 (4)/63 (7)/33 (9)/14 (12)/46 (16)/106 (18)/118 (23)/8 6.
8. Belgia0 (0)/50 (0)/90 (1)/60 (3)/100 (4)/120 (4)/40 (5)/7 12.
9. Eesti0 (1)/42 (7)/82 (8)/33 (11)/125 (15)/65 (16)/17 (20)/10 7.
10. Itaalia0 (0)/31 (3)/61 (3)/23 (7)/83 (9)/74 (12)/54 (14)/9 11.
11.Valgevene2 (5)/24 (9)/16 (15)/58 (19)/310 (24)/412 (28)/714 (34)/12 1.
12. Läti0 (0)/11 (3)/22 (6)/43 (9)/95 (14)/87 (18)/67 (18)/11 8.

Sisukord

[redigeeri] Koosseisud

  1. Valgevene: Vladislav Splender, Igor Mihhaltšenko ja Andrei Toltšikov.
  2. Ukraina: Vassili Zadorožnõi, Artjom Ivanov ja Aleksandr Saponenko.
  3. Venemaa: Ivan Trofimov, Jevgeni Podkovõrov ja Nikolai Germogenov.
  4. Moldova: Oleg Coca, Julia Romanskaja ja Deniss Dudko.
  5. Holland: Jasper Lemmen, Klaas-Henrik Leyenaar ja Stefan Stapper.
  6. Leedu: Aleksei Lovčik, Simona Kulakauskaitė ja Marius Sidla.
  7. Eesti: Imre Anton, Raido Värik ja Priit Tänav.
  8. Läti: Roberts Misāns, Martiņš Kraskurs ja Āris Brantevics.
  9. Mongoolia: Oyunbaatar Munkhbat, Enkh-Erdene Enkh-Amalgan ja Bilegt Baasandavaa.
  10. Poola: Michal Janicki, Przemysław Kosobudzki ja Pawel Rozek.
  11. Itaalia: Daniele Favale, Roberto di Giacomo ja Luca Salvato.
  12. Belgia: Hannes Derveaux, Christophe Deleersnyder ja Simon Vansteenkiste.

Eesti II (osales ainult kiirturniiril): Margus Martsepp, Riho Briker ja Martin Talimets.

Eesti III (osales ainult kiirturniiril): Merike Martsepp, Kadi Veski ja Mark Joa.

[redigeeri] Juunioride laud

KohtVõistlejaRiik123456789101112KokkuKoef.
1.Ivan TrofimovFlag of Russia.png221112211
2.Roberts MisānsFlag of Latvia.png002222210
3.Vladislav SplenderFlag of Belarus.png0211122958
4.Aleksei LovčikFlag of Lithuania.png1111122952
5.Vassili ZadorožnõiFlag of Ukraine.png1111221946
6.Jasper LemmenFlag of the Netherlands.png0112122943
7.Oyunbaatar MunkhbatFlag of Mongolia.png01022218
8.Oleg CocaFlag of Moldova.png10010226
9.Michal JanickiFlag of Poland.png0001012452
10.Daniele FavaleFlag of Italy.png0000121441
11.Imre AntonFlag of Estonia.png00100023
12.Hannes DerveauxFlag of Belgium.png00010102

[redigeeri] Kadettide laud

KohtVõistlejaRiik123456789101112KokkuKoef.
1.Igor MihhaltšenkoFlag of Belarus.png12122221249
2.Artjom IvanovFlag of Ukraine.png12122221248
3.Klaas-Hendrik LeijenaarFlag of the Netherlands.png022211210
4.Raido VärikFlag of Estonia.png00212229
5.Simona KulakauskaitėFlag of Lithuania.png1102111757
6.Enkh-Erdene Enkh-AmalganFlag of Mongolia.png0021112737
7.Jengeni PodkovõrovFlag of Russia.png00110226
8.Julia RomanskajaFlag of Moldova.png0000212555
8.Przemysław KosobudzkiFlag of Poland.png0011012555
10.Martiņš KraskursFlag of Latvia.png0101011452
11.Roberto di GiacomoFlag of Italy.png0011011448
12.Christophe DeleersnyderFlag of Belgium.png00100113

[redigeeri] Minikadettide laud

KohtVõistlejaRiik123456789101112KokkuKoef.
1.Andrei ToltšikovFlag of Belarus.png12222221352
2.Deniss DudkoFlag of Moldova.png12222221350
3.Nikolai GermogenovFlag of Russia.png002222210
4.Priit TänavFlag of Estonia.png00212128
5.Aleksandr SaponenkoFlag of Ukraine.png0002122763
6.Marius SidlaFlag of Lithuania.png0011212746
7.Pawel RozekFlag of Poland.png0001212646
7.Luca SalvatoFlag of Italy.png0001122646
9.Stefan StapperFlag of the Netherlands.png0010022551
10.Bilegt BaasandavaaFlag of Mongolia.png0011012544
11.Āris BrantevicsFlag of Lithuania.png00010124
12.Simon VansteenkisteFlag of Belgium.png00000000

Kohajagamiste korral on kriteeriumiks vastasmängijate punktide summa.

[redigeeri] Ajakava

22. juuli 9.00-13.45 Registreerimine
14.00 Avatseremoonia
15.00 1. voor
23. juuli 15.00 2. voor
24. juuli 15.00 3. voor
25. juuli 15.00 4. voor
26. juuli 15.00 Kiirturniir
27. juuli 15.00 5. voor
28. juuli 15.00 6. voor
29. juuli 9.00 7. voor
15.00 Lõputseremoonia

Noorte kabeolümpia 2003 fotogalerii

Võistluste direktor: Iivo Nei

Korralduskomitee: Lehti Kohala, Viktoria Lehtmets ja Villem Lüüs

Peakohtunik: Aleksandr Leman (Venemaa)


Noorte kabeolümpia
19941996199820002003
Personaalsed tööriistad