Priit Tänav: erinevus redaktsioonide vahel
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata 3 kasutaja 9 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
{{kabetaja infobox | {{kabetaja infobox | ||
| nimi = Priit Tänav | | nimi = Priit Tänav | ||
| foto = | | foto = priit.jpg | ||
| synniaeg = 22. juuli 1991 | | synniaeg = 22. juuli 1991 | ||
| synnikoht = | | synnikoht = | ||
8. rida: | 8. rida: | ||
| tiitel_100 = | | tiitel_100 = | ||
| tiitel_64 = | | tiitel_64 = | ||
| EKL_reiting_100 = | | EKL_reiting_100 = 2231 (01.01.2010) | ||
| EKL_reiting_64 = | | EKL_reiting_64 = 2282 (01.01.2010) | ||
| FMJD_reiting_100 = | | FMJD_reiting_100 = 1936 (01.01.2010) | ||
| FMJD_naistereiting_100 = | | FMJD_naistereiting_100 = | ||
| FMJD_reiting_64 = | | FMJD_reiting_64 = | ||
}} | }} | ||
== Maailmameistrivõistlused == | |||
Juuniorid (B19): 23. koht [[Juunioride maailmameistrivõistlused 2006 - Noormehed|2006]] ja 26. koht [[2008. aasta juunioride maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes|2008]] | |||
Noorte kabeolümpia: Eesti võistkonnas 7. koht [[5. noorte kabeolümpia (2003)|põhiturniiril]] ja 9. koht [[Noorte kabeolümpia 2003 kiirturniir|kiirturniiril]], individuaalselt minikadettide laual 4. koht põhiturniiril ja 10.–11. koht kiirturniiril 2003 | |||
== Euroopa meistrivõistlused == | |||
Kadetid (B16): 13. koht [[Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 - B16|põhiturniiril]] ja 8. koht [[Euroopa noorte meistrivõistlused 2006 välkturniir - B16|välkturniiril]] 2006 ning 18. koht [[Euroopa noorte meistrivõistlused 2007#B16|2007]] | |||
Minikadetid (B13): 9. koht [[Euroopa noorte meistrivõistlused 2004#B13|2004]] | |||
Euroopa klubide meistrivõistlused: [[Nõmme Kabeklubi]] meeskonnas eelviimane [[Euroopa klubide meistrivõistlused 2004|2004]] | |||
== Eesti meistrivõistlused == | |||
=== Täiskasvanutele === | |||
EMV (100): esiliiga 8. koht [[Eesti 2004. aasta meeste rahvusvahelise kabe meistrivõistluste esiliiga|2004]], 12. koht [[Eesti meeste 50. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2005)|2005]], esiliiga 7. koht [[Eesti 2006. aasta meistrivõistluste esiliiga|2006]], 8. koht [[Eesti meeste 52. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2007)|2007]] ja 12. koht [[Eesti meeste 54. meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2009)|2009]] | |||
EMV (64): 13. koht [[Eesti meeste 58. meistrivõistlused vene kabes (2006)|2006]] | |||
EMV kiirkabes (100): 8. koht [[Eesti 2006. a. meistrivõistlused kiirkabes (100)|2006]], 5. koht [[Eesti 2007. a. meistrivõistlused kiirkabes (100)|2007]] ja 10. koht [[Eesti 2008. a. meistrivõistlused kiirkabes (100)|2008]] | |||
EMV kiirkabes (64): 12. koht [[Eesti 2008. a. meistrivõistlused kiirkabes (64)|2008]] | |||
EMV välkkabes (100): 9. koht [[Eesti välkkabe meistrivõistlused - mehed 100 (2006)|2006]], 5. koht [[Eesti välkkabe meistrivõistlused - mehed 100 (2007)|2007]], 7. koht [[Eesti välkkabe meistrivõistlused - mehed 100 (2008)|2008]] | |||
EMV välkkabes (64): 13. koht [[Eesti välkkabe meistrivõistlused - mehed 64 (2006)|2006]] | |||
EMV klubidele (100): Nõmme Kabeklubi II võistkonnas 3. koht [[Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2007 (100)|2007]] ja Nõmme Kabeklubi I võistkonnas 2. koht [[Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2008 (100)|2008]] (3. laual '''1.–2. koht''') | |||
EMV klubidele (64): Nõmme Kabeklubi I võistkonnas 4. koht [[Eesti 2005. aasta võistkondlikud meistrivõistlused vene kabes|2005]] ja 5. koht [[Eesti võistkondlikud meistrivõistlused 2007 (64)|2007]] | |||
[[Pilt:Ecy2006-385.jpg|pisi|Priit Tänav (2006)]] | |||
=== Noortele === | |||
EMV juunioridele (100): 2. koht [[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2006 (100) - Poiste finaalturniir|2006]] ja [[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2007 (100) - noormehed|2007]], 3. koht [[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2008 (100)|2008]] ja [[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2009 (100)#Noormehed|2009]] ning '''1. koht''' [[Eesti meistrivõistlused juunioridele 2010 (100)#Noormehed|2010]] | |||
EMV juunioridele (64): 3. koht [[Eesti juunioride meistrivõistlused 2006 (64)|2006]] ja [[Eesti juunioride meistrivõistlused 2007 (64)|2007]], 2. koht [[Eesti juunioride meistrivõistlused 2008 (64)|2008]] ja [[Eesti juunioride meistrivõistlused 2009 (64)|2009]] ning 5.–6. koht [[Eesti juunioride meistrivõistlused 2010 (64)|2010]] | |||
EMV kadettidele (100): '''1. koht''' [[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2006 (100) - Poisid|2006]] ja [[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2007 (100) - poisid|2007]] | |||
EMV kadettidele (64): 4. koht [[Eesti kadettide 2003. aasta meistrivõistlused vene kabes#Poisid|2003]], 2. koht [[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2006 (64)|2006]] ja 3. koht [[Eesti meistrivõistlused kadettidele 2007 (64)|2007]] | |||
EMV minikadettidele (100): '''1. koht''' [[Eesti meistrivõistlused minikadettidele 2004 (100) - poisid|2004]] | |||
Eesti noorte meistrivõistlused klubidele (100): Nõmme Kabeklubi II võistkonnas 2. koht [[Eesti noorte karikavõistlused klubidele 2006 (100)|2006]] (võitis 1. laua) ja [[Eesti noorte karikavõistlused klubidele 2008 (100)|2008]] (võitis 2. laua) ning '''1. koht''' [[Eesti noorte karikavõistlused klubidele 2009 (100)|2009]] (võitis 1. laua), Nõmme Kabeklubi I võistkonnas '''1. koht''' [[Eesti noorte karikavõistlused klubidele 2007 (100)|2007]] (võitis 2. laua) ja 2. koht [[Eesti noorte karikavõistlused klubidele 2010 (100)|2010]] (jagas 1. laual esikohta) | |||
Eesti noorte meistrivõistlused klubidele (64): Nõmme Kabeklubi I võistkonnas '''1. koht''' [[Eesti noorte karikavõistlused klubidele 2006 (64)|2006]] (jagas 1. laual esikohta) ja [[Eesti noorte karikavõistlused klubidele 2010 (64)|2010]] (võitis 1. laua) ning Nõmme Kabeklubi II võistkonnas '''1. koht''' [[Eesti noorte karikavõistlused klubidele 2008 (64)|2008]] (võitis 2. laua) ja 2. koht [[Eesti noorte karikavõistlused klubidele 2009 (64)|2009]] (ka 2. laual 2. koht) | |||
== Muud võistlused == | |||
=== Täiskasvanutele === | |||
Salou (100): 102. koht [[Salou 2007|2007]] | |||
Saaremaa kapp (100): 7. koht [[XLII Saaremaa kapa kabeturniir (2006)|2006]] | |||
Lohusalu (64): 9. koht [[Lohusalu 2006|2006]] | |||
Nõmme Kevad (100): 7. koht [[Nõmme Kevad 2008|2008]], 6.–8. koht [[Nõmme Kevad 2010|2010]] ja 9. koht [[Nõmme Kevad 2011|2011]] | |||
Nõmme Sügis (64): 10. koht [[Nõmme Sügis 2004|2004]] ja 9. koht [[Nõmme Sügis 2008|2008]] | |||
Tallinna meistrivõistlused (100): 2. koht [[Tallinna meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2008)|2008]] | |||
Sulev Tuka mälestusturniir (64): 10. koht [[Sulev Tuka 30. mälestusturniir (2006)|2006]] | |||
=== Noortele === | |||
Groningen: 12. koht [[Groningen/Delft 2003|2003]] | |||
Tallinna meistrivõistlused (100): vanema vanuserühma 2. koht [[Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2008)|2008]] ja '''1. koht''' [[Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes 2010 vanem vanusegrupp|2010]] | |||
Tallinna meistrivõistlused (64): juunioride 2. koht [[Tallinna noorte meistrivõistlused vene kabes 2010|2010]] | |||
Tallinna koolide meistrivõistlused: Nõmme Põhikooli võistkonnas 2. koht [[Tallinna koolinoorte 2006. a. meistrivõistlused|2006]] ja 3. koht [[Tallinna koolinoorte 2007. a. meistrivõistlused|2007]] ning Tallinna Reaalkooli võistkonnas 2. koht [[Tallinna koolinoorte 2008. a. meistrivõistlused|2008]], [[Tallinna koolinoorte 2009. a. meistrivõistlused|2009]] (võitis 2. laua) ja [[Tallinna koolinoorte 2010. a. meistrivõistlused|2010]] | |||
[[Kategooria:Eesti kabetajad|Tänav, Priit]] | [[Kategooria:Eesti kabetajad|Tänav, Priit]] | ||
[[Kategooria:Sündinud 1991|Tänav, Priit]] | [[Kategooria:Sündinud 1991|Tänav, Priit]] |
Redaktsioon: 12. november 2015, kell 15:09
Riik: | |
---|---|
Sündinud: | 22. juuli 1991 |
Klubiline kuuluvus: | Nõmme Kabeklubi |
EKL reiting 100: | 2231 (01.01.2010) |
EKL reiting 64: | 2282 (01.01.2010) |
FMJD reiting 100: | 1936 (01.01.2010) |
Maailmameistrivõistlused
Juuniorid (B19): 23. koht 2006 ja 26. koht 2008
Noorte kabeolümpia: Eesti võistkonnas 7. koht põhiturniiril ja 9. koht kiirturniiril, individuaalselt minikadettide laual 4. koht põhiturniiril ja 10.–11. koht kiirturniiril 2003
Euroopa meistrivõistlused
Kadetid (B16): 13. koht põhiturniiril ja 8. koht välkturniiril 2006 ning 18. koht 2007
Minikadetid (B13): 9. koht 2004
Euroopa klubide meistrivõistlused: Nõmme Kabeklubi meeskonnas eelviimane 2004
Eesti meistrivõistlused
Täiskasvanutele
EMV (100): esiliiga 8. koht 2004, 12. koht 2005, esiliiga 7. koht 2006, 8. koht 2007 ja 12. koht 2009
EMV (64): 13. koht 2006
EMV kiirkabes (100): 8. koht 2006, 5. koht 2007 ja 10. koht 2008
EMV kiirkabes (64): 12. koht 2008
EMV välkkabes (100): 9. koht 2006, 5. koht 2007, 7. koht 2008
EMV välkkabes (64): 13. koht 2006
EMV klubidele (100): Nõmme Kabeklubi II võistkonnas 3. koht 2007 ja Nõmme Kabeklubi I võistkonnas 2. koht 2008 (3. laual 1.–2. koht)
EMV klubidele (64): Nõmme Kabeklubi I võistkonnas 4. koht 2005 ja 5. koht 2007
Noortele
EMV juunioridele (100): 2. koht 2006 ja 2007, 3. koht 2008 ja 2009 ning 1. koht 2010
EMV juunioridele (64): 3. koht 2006 ja 2007, 2. koht 2008 ja 2009 ning 5.–6. koht 2010
EMV kadettidele (100): 1. koht 2006 ja 2007
EMV kadettidele (64): 4. koht 2003, 2. koht 2006 ja 3. koht 2007
EMV minikadettidele (100): 1. koht 2004
Eesti noorte meistrivõistlused klubidele (100): Nõmme Kabeklubi II võistkonnas 2. koht 2006 (võitis 1. laua) ja 2008 (võitis 2. laua) ning 1. koht 2009 (võitis 1. laua), Nõmme Kabeklubi I võistkonnas 1. koht 2007 (võitis 2. laua) ja 2. koht 2010 (jagas 1. laual esikohta)
Eesti noorte meistrivõistlused klubidele (64): Nõmme Kabeklubi I võistkonnas 1. koht 2006 (jagas 1. laual esikohta) ja 2010 (võitis 1. laua) ning Nõmme Kabeklubi II võistkonnas 1. koht 2008 (võitis 2. laua) ja 2. koht 2009 (ka 2. laual 2. koht)
Muud võistlused
Täiskasvanutele
Salou (100): 102. koht 2007
Saaremaa kapp (100): 7. koht 2006
Lohusalu (64): 9. koht 2006
Nõmme Kevad (100): 7. koht 2008, 6.–8. koht 2010 ja 9. koht 2011
Nõmme Sügis (64): 10. koht 2004 ja 9. koht 2008
Tallinna meistrivõistlused (100): 2. koht 2008
Sulev Tuka mälestusturniir (64): 10. koht 2006
Noortele
Groningen: 12. koht 2003
Tallinna meistrivõistlused (100): vanema vanuserühma 2. koht 2008 ja 1. koht 2010
Tallinna meistrivõistlused (64): juunioride 2. koht 2010
Tallinna koolide meistrivõistlused: Nõmme Põhikooli võistkonnas 2. koht 2006 ja 3. koht 2007 ning Tallinna Reaalkooli võistkonnas 2. koht 2008, 2009 (võitis 2. laua) ja 2010