Sulev Tuka 31. mälestusturniir: erinevus redaktsioonide vahel
Allikas: Kabeliit
138. rida: | 138. rida: | ||
<tr bgcolor="#efefef"><th>Nr</th><th>Võistleja</th><th>1</th><th>2</th><th>3</th><th>4</th><th>5</th><th>Kokku</th><th>Koht</th></tr> | <tr bgcolor="#efefef"><th>Nr</th><th>Võistleja</th><th>1</th><th>2</th><th>3</th><th>4</th><th>5</th><th>Kokku</th><th>Koht</th></tr> | ||
<tr> | <tr> | ||
<td>1.</td><td>[[ | <td>1.</td><td>[[Eljus Šipovski]]</td><td>'''X'''</td><td>2</td><td>2</td><td>2</td><td>1</td><td>'''7'''</td><td>'''I'''</td></tr> | ||
<tr><td>2.</td><td> | <tr><td>2.</td><td> | ||
[[Olev Abel]]</td><td>0</td><td>'''X'''</td><td>1</td><td>0</td><td>2</td><td>'''3'''</td><td>'''5'''</td></tr> | [[Olev Abel]]</td><td>0</td><td>'''X'''</td><td>1</td><td>0</td><td>2</td><td>'''3'''</td><td>'''5'''</td></tr> |
Redaktsioon: 14. mai 2007, kell 07:02
Sulev Tuka 31. mälestusturniir 28. aprill 2007
Tulemused
Mehed
Koht | Võistleja | Reiting | Kuuluvus | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Punkte |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arno Uutma | 2602 | Keila vald | 14:1 | 22:2 | 10:2 | 5:2 | 4:2 | 3:1 | 9:2 | 2:1 | 6:2 | 15 |
2 | Vello Luht | 2562 | Viljandi | 23:2 | 24:0 | 9:1 | 34:+ | 12:2 | 4:2 | 3:2 | 1:1 | 7:2 | 14 |
3 | Indrek Migur | 2348 | Keila vald | 30:2 | 15:2 | 6:1 | 7:2 | 24:2 | 1:1 | 2:0 | 5:1 | 9:2 | 13 |
4 | Heinar Jahu | 2455 | Nõmme | 31:2 | 17:2 | 7:1 | 6:2 | 1:0 | 2:0 | 12:2 | 11:2 | 5:1 | 12 |
5 | Algo Laidvee | 2381 | Tartu | 11:2 | 34:2 | 24:2 | 1:0 | 9:1 | 6:1 | 26:2 | 3:1 | 4:1 | 12 |
6 | Kenneth Karp | 2438 | Lasnamäe | 25:2 | 19:2 | 3:1 | 4:0 | 16:2 | 5:1 | 10:1 | 23:2 | 1:0 | 11 |
7 | Orme Kaul | 2376 | Rakvere | 33:2 | 32:2 | 4:1 | 3:0 | 22:2 | 9:1 | 11:1 | 10:2 | 2:0 | 11 |
8 | Enno Eerma | 2410 | Tartu vald | 17:0 | 25:1 | 15:2 | 10:0 | 23:0 | 32:2 | 30:2 | 24:2 | 16:2 | 11 |
9 | Ain Rool | 2497 | Paide | 22:1 | 13:2 | 2:1 | 18:2 | 5:1 | 7:1 | 1:0 | 19:2 | 3:0 | 10 |
10 | Jüri Raidväli | Tartu | 20:1 | 27:2 | 1:0 | 8:2 | 14:1 | 24:2 | 6:1 | 7:0 | 11:1 | 10 | |
11 | Konstantin Ispravnõi | 2200 | Tartu | 5:0 | 12:1 | 21:2 | 14:1 | 30:2 | 16:2 | 7:1 | 4:0 | 10:1 | 10 |
12 | Jüri Hermann | 2336 | Rae vald | 34:0 | 11:1 | 25:2 | 26:2 | 2:0 | 18:2 | 4:0 | 14:1 | 23:2 | 10 |
13 | Kaido Raidla | 2205 | Tartu | 27:1 | 9:0 | 26:0 | 29:1 | 28:1 | 25:1 | 32:2 | 31:2 | 18:2 | 10 |
14 | Jüri Lätt | 2229 | Tartu | 1:1 | 18:1 | 34:1 | 11:1 | 10:1 | 15:1 | 16:1 | 12:1 | 17:1 | 9 |
15 | Elar Pärn | Holstre | 21:2 | 3:0 | 8:0 | 19:1 | 20:2 | 14:1 | 23:0 | 22:1 | 24:2 | 9 | |
16 | Raimo Karjus | 2348 | Nõmme | 18:1 | 20:1 | 17:2 | 31:2 | 6:0 | 11:0 | 14:1 | 26:2 | 8:0 | 9 |
17 | Tarmo Tulva | 2208 | Lasnamäe | 8:2 | 4:0 | 16:0 | 21:1 | 19:0 | 34:2 | 22:1 | 25:2 | 14:1 | 9 |
18 | Martin Linder | 2174 | Viljandi | 16:1 | 14:1 | 19:2 | 9:0 | 31:2 | 12:0 | 24:1 | 20:2 | 13:0 | 9 |
19 | Urmas Visk | 2261 | Jõgeva | 28:2 | 6:0 | 18:0 | 15:1 | 17:2 | 23:1 | 31:2 | 9:0 | 22:1 | 9 |
20 | Viktor Peep | 2285 | Rõngu | 10:1 | 16:1 | 30:0 | 32:1 | 15:0 | 28:2 | 27:2 | 18:0 | 26:2 | 9 |
21 | Kaarel Koitla | 2305 | Pärnu | 15:0 | 28:1 | 11:0 | 17:1 | 29:2 | 31:0 | 25:1 | 30:2 | 27:2 | 9 |
22 | Anti Ingel | 2218 | Nõmme | 9:1 | 1:0 | 28:2 | 27:2 | 7:0 | 26:0 | 17:1 | 15:1 | 19:1 | 8 |
23 | Kalle Lokk | 2221 | Jõgeva | 2:0 | 30:0 | 29:1 | 33:2 | 8:2 | 19:1 | 15:2 | 6:0 | 12:0 | 8 |
24 | Lembit Maidla | 2231 | Jõgeva | 29:2 | 2:2 | 5:0 | 30:2 | 3:0 | 10:0 | 18:1 | 8:0 | 15:0 | 7 |
25 | Enno Allev | 2215 | Puka | 6:0 | 8:1 | 12:0 | 28:1 | 33:1 | 13:1 | 21:1 | 17:0 | 31:2 | 7 |
26 | Genadi Popman | 2309 | Võru | 32:0 | 33:1 | 13:2 | 12:0 | 34:2 | 22:2 | 5:0 | 16:0 | 20:0 | 7 |
27 | August Morozov | 2385 | Pärnu | 13:1 | 10:0 | 33:2 | 22:0 | 32:1 | 30:1 | 20:0 | 29:2 | 21:0 | 7 |
28 | Kaarel Tigane | Valga | 19:0 | 21:1 | 22:0 | 25:1 | 13:1 | 20:0 | 29:0 | 34:+ | 33:2 | 7 | |
29 | Paul Ümar | Valga | 24:0 | 31:0 | 23:1 | 13:1 | 21:0 | 33:1 | 28:2 | 27:0 | 34:+ | 7 | |
30 | Arvi Tamm | 2149 | Pärnumaa | 3:0 | 23:2 | 20:2 | 24:0 | 11:0 | 27:1 | 8:0 | 21:0 | 32:1 | 6 |
31 | Mihhail Lazarev | 2217 | Tartu | 4:0 | 29:2 | 32:2 | 16:0 | 18:0 | 21:2 | 19:0 | 13:0 | 25:0 | 6 |
32 | Aarne Pärn | 2095 | Holstre | 26:2 | 7:0 | 31:0 | 20:1 | 27:1 | 8:0 | 13:0 | 33:1 | 30:1 | 6 |
33 | Anton Hermann | 2174 | Valga | 7:0 | 26:1 | 27:0 | 23:0 | 25:1 | 29:1 | 34:1 | 32:1 | 28:0 | 5 |
34 | Ülev Rattasep | 2118 | Valga | 12:2 | 5:0 | 14:1 | 2:- | 26:0 | 17:0 | 33:1 | 28:- | 29:- | 4 |
Naised
Nr | Võistleja | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Kokku | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Õie Kroon | X | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 8 |
2. | Janne Mumme | 2 | X | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 13 | I |
3. | Riina Jaanuska | 1 | 1 | X | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6-7 |
4. | Elvia Sõber | 2 | 0 | 1 | X | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 10 | III |
5. | Kadi Veski | 2 | 1 | 2 | 0 | X | 1 | 2 | 2 | 2 | 12 | II |
6. | Margit Viirma | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | X | 2 | 1 | 0 | 9 | 4-5 |
7. | Linda Pensa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 0 | 2 | 2 | 9 |
8. | Elle Luik | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | X | 0 | 7 | 6-7 |
9. | Aili Visnapuu | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | X | 9 | 4-5 |
Poisid (noorem vanusegrupp)
Nr | Võistleja | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Kokku | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Priit Teng | X | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 | III |
2. | Aarne Pärn | 1 | X | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 |
3. | Andreas Tulva | 1 | 2 | X | 0 | 2 | 5 | II |
4. | Hendrik Tamm | 2 | 2 | 2 | X | 2 | 8 | I |
5. | Geilo Valdmann | 0 | 2 | 0 | 0 | X | 2 | 4 |
Poisid (vanem vanusegrupp)
Nr | Võistleja | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Kokku | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eljus Šipovski | X | 2 | 2 | 2 | 1 | 7 | I |
2. | Olev Abel | 0 | X | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 |
3. | Jaak Murumaa | 0 | 1 | X | 2 | 0 | 3 | III |
4. | Jaan Murumaa | 0 | 2 | 0 | X | 1 | 3 | 4 |
5. | Madis Meerits | 1 | 0 | 2 | 1 | X | 4 | II |
Tüdrukud (noorem vanusegrupp)
Nr | Võistleja | 1 | 2 | 3 | 4 | Kokku | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Joanna Sild | X | 2 | 2 | 2 | 6 | I |
2. | Karmen Vagula | 0 | X | 0 | 2 | 2 | III |
3. | Dagmar Seera | 0 | 2 | X | 2 | 4 | II |
4. | Kelli Pärn | 0 | 0 | 0 | X | 0 | 4 |
Tüdrukud (vanem vanusegrupp)
Nr | Võistleja | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Kokku | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Helen Kopli | X | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 5-6 |
2. | Kätlin Vist | 2 | X | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 7 | III |
3. | Anneli Djakiv | 2 | 0 | X | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 5-6 |
4. | Kerli Pärn | 0 | 1 | 2 | X | 2 | 0 | 0 | 5 | 4 |
5. | Reelika Beržin | 1 | 0 | 0 | 0 | X | 0 | 0 | 1 | 7 |
6. | Janet Tamm | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | X | 0 | 9 | II |
7. | Kati Rannamees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | X | 12 | I |