Tallinna koolinoorte 2008. a. meistrivõistlused
Allikas: Kabeliit
Tallinna koolinoorte 2008. a. meistrivõistlused
Paremusjärjestus
koht | kool ja mängijad | punkte |
---|---|---|
1 | Pääsküla Gümnaasium (Kadi Veski, Janek Jaanimäe, Erik Jaanimäe, Elvia Sõber) |
49 |
2 | Tallinna Reaalkool (Konstantin Selli, Priit Tänav, Mark Kristian Küttim, Heidi Mülla) |
41 |
3 | Laagna Gümnaasium (Tõnu Tibar, Eljus Šipovski, Joanna Sild, Veronika Pikkel) |
35 |
4 | Tallinna Ühisgümnaasium (Ott Koppel, Argo Ind, Indrek Taimre, Diana Romanenkova) |
35 |
5–6 | Tallinna Tõnismäe Realkool (Roman Holvason, Jüri Holvason, Aleksei Skrjabin, Elena Šmatova) |
33 |
5–6 | Nõmme Põhikool (Joosep Jussi, Kristjan Jürgenson, Karl Jaagup Kask, Mari-Liis Kimm) |
33 |
7–11 | Nõmme Gümnaasium (Kristi Salme, Mark Joa, Kristjan Pentus, Margit Viirma) |
29 |
7–11 | Heleni Kool (Martin Betlem, Fredi Karindi, Teet Ojamets, Rebeka Kriisa) |
29 |
7–11 | Pirita Majandusgümnaasium (Deniss Levskoi, Imre Minja, Ken Koit, Karolin Poska) |
29 |
7–11 | Ehte Humanitaargümnaasium (Aleksander Paldugin, Stas Saõkov, Dima Kalinin, Natalja Agafonova) |
29 |
7–11 | Ranniku Gümnaasium (Boriss Tsarjov, Juri Kulikov, Aleksander Lakai, Julia Dikanjova) |
29 |
12–14 | Lasnamäe Üldgümnaasium (Andrei Viitel, Frank Smirnov, Anneli Trees, Triin Olde) |
28 |
12–14 | Tallinna Humanitaargümnaasium (E.Maksimov, Vlad. Polmatov, A.Alaküla, E.Mihhailova) |
28 |
12–14 | Tehnika Gümnaasium (Taavi Simson, Taavi Pärtin, Rain Berezin, Maret Martsepp) |
28 |
15 | Tallinna Prantsuse Lütseum (Taivo Pungas, Andres Aas, Rees-Roonius Juurmaa, Liisi Kerik) |
27 |
16 | Pelgulinna Gümnaasium (Markus Aava, Rauno Aia, Hermo Poolmaa, Ingrid Veermees) |
26 |
17–18 | Mustjõe Gümnaasium (Roman Zolanov, Dmitri Viikman, Oleg Govrilov, Anastasja Zaitseva) |
25 |
17–18 | Juudi Kool (Mark Lapidus, Alen Leit, Pavel Štšetko, Anastassia Duditš) |
25 |
19 | Lasnamäe Gümnaasium (Kirill Safronov, Valentin Dragun, Inga Pogodina) |
23 |
20 | Kesklinna Vene Gümnaasium (Georgi Džaniašvili, Dmitrij Koleno, Andrei Gerbash, Natalja Rõžova) |
22 |
21 | Sõle Põhikool (Priit Tikker, Ivar Rohuväli, Sass Nesterov, Marit Kiisk) |
19 |
— | Pae Gümnaasium (Konstantin Petrov, Aleksei Tihhantšuk, Sergei Porutško) |
|
— | Jakob Westholmi Gümnaasium (Jürgen Leesmann, Marko Johanson, Kirill Sapošnikov, Efrata Tees) |
Laudade parimad
- 1. laud – Kadi Veski
- 2. laud – Kristjan Jürgenson
- 3. laud – Mark Kristian Küttim
- 4. laud – Elvia Sõber ja Margit Viirma