Tallinna meistrivõistlused 2009 (64): erinevus redaktsioonide vahel
TarmoTulva (arutelu | kaastöö) Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Tallinna meistrivõistlused | '''Tallinna 2009. aasta meistrivõistlused vene kabes''' toimusid [[Tallinna Malemaja]]s 19. septembril 2009. | ||
19. | |||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
! nimi | ! nimi !! AK !! MT !! KV !! AI !! TT !! NJ !! VP !! UP !! ST !! VP!! Punkte !! Koht | ||
|- | |- | ||
| [[Arvo Koppel]] | | [[Arvo Koppel]]||*||0||2||0||2||2||2||2||2||0||'''12'''||'''II''' | ||
|- | |- | ||
| [[Mihkel Tammeveski]] | | [[Mihkel Tammeveski]]||2||*||1||0||0||0||1||0||1||1||'''6'''||'''7.-9.''' | ||
|- | |- | ||
| [[Kaari Vainonen]] | | [[Kaari Vainonen]]||0||1||*||2||2||2||1||2||0||2||'''12'''||'''naiste I''' | ||
|- | |- | ||
| [[Anti Ingel]] | | [[Anti Ingel]]||2||2||0||*||1||2||2||0||2||2||'''13'''||'''I''' | ||
|- | |- | ||
| [[Tarmo Tulva]] ||0||2||0||1||*||2||2||0||1||1||'''9'''||'''4.''' | | [[Tarmo Tulva]] ||0||2||0||1||*||2||2||0||1||1||'''9'''||'''4.''' | ||
|- | |- | ||
| [[Nikolai Jegorov]] | | [[Nikolai Jegorov]]||0||2||0||0||0||*||2||1||0||2||'''7'''||'''6.''' | ||
|- | |- | ||
| [[Vassili Patskun]] | | [[Vassili Patskun]]||0||1||1||0||0||0||*||1||2||1||'''6'''||'''7.-9.''' | ||
|- | |- | ||
| [[Urmas Paluoja]] | | [[Urmas Paluoja]]||0||2||0||2||2||1||1||*||1||1||'''10'''||'''III''' | ||
|- | |- | ||
| [[Sergei Tšistjakov]] | | [[Sergei Tšistjakov]]||0||1||2||0||1||2||0||1||*||2||'''9'''||'''5.''' | ||
|- | |- | ||
| [[Viktor Pjahhov]] | | [[Viktor Pjahhov]]||2||1||0||0||1||0||1||1||0||*||'''6'''||'''7.-9.''' | ||
|} | |} | ||
Kohtunik: [[Piret Viirma]]. | |||
== Juhend == | |||
'''EESMÄRK''': Tallinna meistri väljaselgitamine vene kabes 2009. aastal. | |||
'''AEG JA KOHT''': Võistlused toimuvad 19. septembril 2009 Tallinna Malemajas, Vene 29. Võistlused avatakse kell 11. Registreerimine on nimeline ja toimub kohapeal kell 10.30-11.00. | |||
'''OSAVÕTJAD''': Osa võivad võtta kõik Tallinna linna kabetajad. | |||
'''TURNIIRI KORRALDUS''': Võistlus toimub [[šveitsi süsteem]]is individuaalturniirina. Mängitakse 7 vooru ajakontrolliga 15 minutit partiile + 3 sekundit käigule kummalegi võistlejale. | |||
Punktide võrdsuse korral rakendatakse järgmisi kriteeriume: | |||
# vastaste punktide summa ilma nõrgima vastase punktideta | |||
# suurem võitude arv | |||
# omavaheline(sed) kohtumine(sed) | |||
# parem tulemus kõrgemal kohal oleva mängija vastu | |||
'''AUTASUSTAMINE''': Turniiri paremaid autasustatakse medalite, diplomite ja Tallinna Spordi- ja Noorsooameti mälestusesemega. | |||
Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab peakohtunik. | |||
Korraldaja Spordiklubi Remii |
Viimane redaktsioon: 28. september 2009, kell 11:20
Tallinna 2009. aasta meistrivõistlused vene kabes toimusid Tallinna Malemajas 19. septembril 2009.
nimi | AK | MT | KV | AI | TT | NJ | VP | UP | ST | VP | Punkte | Koht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arvo Koppel | * | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 12 | II |
Mihkel Tammeveski | 2 | * | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6 | 7.-9. |
Kaari Vainonen | 0 | 1 | * | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | naiste I |
Anti Ingel | 2 | 2 | 0 | * | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 13 | I |
Tarmo Tulva | 0 | 2 | 0 | 1 | * | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 9 | 4. |
Nikolai Jegorov | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | * | 2 | 1 | 0 | 2 | 7 | 6. |
Vassili Patskun | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | * | 1 | 2 | 1 | 6 | 7.-9. |
Urmas Paluoja | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | * | 1 | 1 | 10 | III |
Sergei Tšistjakov | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | * | 2 | 9 | 5. |
Viktor Pjahhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | * | 6 | 7.-9. |
Kohtunik: Piret Viirma.
Juhend
EESMÄRK: Tallinna meistri väljaselgitamine vene kabes 2009. aastal.
AEG JA KOHT: Võistlused toimuvad 19. septembril 2009 Tallinna Malemajas, Vene 29. Võistlused avatakse kell 11. Registreerimine on nimeline ja toimub kohapeal kell 10.30-11.00.
OSAVÕTJAD: Osa võivad võtta kõik Tallinna linna kabetajad.
TURNIIRI KORRALDUS: Võistlus toimub šveitsi süsteemis individuaalturniirina. Mängitakse 7 vooru ajakontrolliga 15 minutit partiile + 3 sekundit käigule kummalegi võistlejale.
Punktide võrdsuse korral rakendatakse järgmisi kriteeriume:
- vastaste punktide summa ilma nõrgima vastase punktideta
- suurem võitude arv
- omavaheline(sed) kohtumine(sed)
- parem tulemus kõrgemal kohal oleva mängija vastu
AUTASUSTAMINE: Turniiri paremaid autasustatakse medalite, diplomite ja Tallinna Spordi- ja Noorsooameti mälestusesemega.
Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab peakohtunik.
Korraldaja Spordiklubi Remii