Erinevus lehekülje "Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2008)" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
(noorem grupp)
Rida 63: Rida 63:
 
|11||[[Kersti Annok]]      ||10:2|| 4:0||12:0|| 6:2|| 9:2|| 1:0|| 3:0||'''6'''||'''III-4. pt'''   
 
|11||[[Kersti Annok]]      ||10:2|| 4:0||12:0|| 6:2|| 9:2|| 1:0|| 3:0||'''6'''||'''III-4. pt'''   
 
|-
 
|-
|12||[[Rebeca Riisna]]    || 5:0||15:2||11:2|| 9:2|| 1:0|| 4:0|| 6:0||'''6'''||'''II-4. pt'''   
+
|12||[[Rebeca Riisna]]    || 5:0||15:2||11:2|| 9:2|| 1:0|| 4:0|| 6:0||'''6'''||'''III-4. pt'''   
 
|-
 
|-
 
|13||[[Markus Männil]]    || 3:0||16:2|| 9:0||10:2|| 2:0|| 8:0||15:2||'''6'''||   
 
|13||[[Markus Männil]]    || 3:0||16:2|| 9:0||10:2|| 2:0|| 8:0||15:2||'''6'''||   

Redaktsioon: 24. november 2008, kell 12:45

Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2008)

22. november 2008

vanem grupp

koht nimi 1 2 3 4 5 6 7 punkte Koht vanusegruppide kaupa
1 Janek Jaanimäe 10:2 2:2 7:2 3:2 8:2 4:2 12:2 14 I np
2 Priit Tänav 4:2 1:0 9:2 5:2 7:2 3:2 6:0 10 I vp
3 Anti Ingel 8:1 6:2 11:2 1:0 5:2 2:0 7:2 9 II vp
4 Kristjan Jürgenson 2:0 10:2 8:2 7:0 11:2 1:0 9:2 8 II np
5 Kristofer Tali 11:2 7:0 6:2 2:0 3:0 12:2 10:2 8 III np
6 Erik Jaanimäe 9:1 3:0 5:0 12:2 10:2 8:1 2:2 8 III vp
7 Veronika Pikkel 12:2 5:2 1:0 4:2 2:0 9:1 3:0 7 I nt
8 Helina Rajasalu 3:1 9:1 4:0 10:2 1:0 6:1 11:2 7 I vt
9 Diana Romanenkova 6:1 8:1 2:0 11:0 12:2 7:1 4:0 5 II vt
10 Joanna Sild 1:0 4:0 12:2 8:0 6:0 11:2 5:0 4 II nt
11 Marek Jaanimäe 5:0 12:2 3:0 9:2 4:0 10:0 8:0 4
Vaba 7:0 11:0 10:0 6:0 9:0 5:0 1:0
  • np - 1995-1997 sündinud poiste vanusegrupp
  • vp - 1989-1995 sündinud poiste vanusegrupp
  • nt - 1995-1997 sündinud tüdrukute vanusegrupp
  • vt - 1989-1997 sündinud poiste vanusegrupp

noorem grupp

koht nimi 1 2 3 4 5 6 7 punkte koht vanusegruppide kaupa
1 Andreas Jürgenson 6:2 2:2 3:2 4:2 12:2 11:2 5:2 14 I pp
2 Anneli Trees 8:2 1:0 14:2 5:2 13:2 3:1 4:2 11 I pt
3 Andreas Tulva 13:2 14:2 1:0 7:2 4:2 2:1 11:2 11 II pp
4 Allan Šipovski 7:2 11:2 5:2 1:0 3:0 12:2 2:0 8 III-5. pp
5 Nikolai Boržov 12:2 9:2 4:0 2:0 8:2 7:2 1:0 8 III-5. pp
6 Alex Matthias Tamm 1:0 8:2 7:1 11:0 15:2 10:1 12:2 8 III-5. pp
7 Erik Dudorin 4:0 10:2 6:1 3:0 14:2 5:0 16:2 7
8 Lauri Kelder 2:0 6:0 16:2 14:2 5:0 13:2 9:1 7
9 Joel Markus Terras 15:2 5:0 13:2 12:0 11:0 16:2 8:1 7
10 Liisbeth Pendla 11:0 7:0 15:2 13:0 16:2 6:1 14:2 7 II pt
11 Kersti Annok 10:2 4:0 12:0 6:2 9:2 1:0 3:0 6 III-4. pt
12 Rebeca Riisna 5:0 15:2 11:2 9:2 1:0 4:0 6:0 6 III-4. pt
13 Markus Männil 3:0 16:2 9:0 10:2 2:0 8:0 15:2 6
14 Brenda Nagel 16:2 3:0 2:0 8:0 7:0 15:1 10:0 3
15 Risto Kelder 9:0 12:0 10:0 16:2 6:0 14:1 13:0 3
Vaba 14:0 13:0 8:0 15:0 10:0 9:0 7:0
  • pp - 1998. aastal sündinud ja nooremad poisid
  • pt - 1998. aastal sündinud ja nooremad tüdrukud

Kohtunik: Tarmo Tulva

vaata ka

Personaalsed tööriistad