Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2008): erinevus redaktsioonide vahel
Resümee puudub |
Resümee puudub |
||
(ei näidata ühe teise kasutaja 4 vahepealset redaktsiooni) | |||
1. rida: | 1. rida: | ||
'''Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2008)''' | '''Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2008)''' toimusid 22. novembril 2008. | ||
== Vanem grupp == | |||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
! koht !! nimi !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! punkte | ! koht !! nimi !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! punkte !! Koht vanusegruppide kaupa | ||
|- | |- | ||
|1 ||[[Janek Jaanimäe]] ||10:2|| 2:2|| 7:2|| 3:2|| 8:2|| 4:2|| | |1 ||[[Janek Jaanimäe]] ||10:2|| 2:2|| 7:2|| 3:2|| 8:2|| 4:2|| 0:2||'''14'''||'''I np''' | ||
|- | |- | ||
|2 ||[[Priit Tänav]] || 4:2|| 1:0|| 9:2|| 5:2|| 7:2|| 3:2|| 6:0||'''10''' | |2 ||[[Priit Tänav]] || 4:2|| 1:0|| 9:2|| 5:2|| 7:2|| 3:2|| 6:0||'''10'''||'''I vp''' | ||
|- | |- | ||
|3 ||[[Anti Ingel]] || 8:1|| 6:2||11:2|| 1:0|| 5:2|| 2:0|| 7:2||'''9''' | |3 ||[[Anti Ingel]] || 8:1|| 6:2||11:2|| 1:0|| 5:2|| 2:0|| 7:2||'''9'''||'''II vp''' | ||
|- | |- | ||
|4 ||[[Kristjan Jürgenson]]|| 2:0||10:2|| 8:2|| 7:0||11:2|| 1:0|| 9:2||'''8''' | |4 ||[[Kristjan Jürgenson]]|| 2:0||10:2|| 8:2|| 7:0||11:2|| 1:0|| 9:2||'''8'''||'''II np''' | ||
|- | |- | ||
|5 ||[[Kristofer Tali]] ||11:2|| 7:0|| 6:2|| 2:0|| 3:0|| | |5 ||[[Kristofer Tali]] ||11:2|| 7:0|| 6:2|| 2:0|| 3:0|| 0:2||10:2||'''8'''||'''III np''' | ||
|- | |- | ||
|6 ||[[Erik Jaanimäe]] || 9:1|| 3:0|| 5:0|| | |6 ||[[Erik Jaanimäe]] || 9:1|| 3:0|| 5:0|| 0:2||10:2|| 8:1|| 2:2||'''8'''||'''III vp''' | ||
|- | |- | ||
|7 ||[[Veronika Pikkel]] || | |7 ||[[Veronika Pikkel]] || 0:2|| 5:2|| 1:0|| 4:2|| 2:0|| 9:1|| 3:0||'''7'''||'''I nt''' | ||
|- | |- | ||
|8 ||[[Helina Rajasalu]] || 3:1|| 9:1|| 4:0||10:2|| 1:0|| 6:1||11:2||'''7''' | |8 ||[[Helina Rajasalu]] || 3:1|| 9:1|| 4:0||10:2|| 1:0|| 6:1||11:2||'''7'''||'''I vt''' | ||
|- | |- | ||
|9 ||[[Diana Romanenkova]] || 6:1|| 8:1|| 2:0||11:0|| | |9 ||[[Diana Romanenkova]] || 6:1|| 8:1|| 2:0||11:0|| 0:2|| 7:1|| 4:0||'''5'''||'''II vt''' | ||
|- | |- | ||
|10||[[Joanna Sild]] || 1:0|| 4:0|| | |10||[[Joanna Sild]] || 1:0|| 4:0|| 0:2|| 8:0|| 6:0||11:2|| 5:0||'''4'''||'''II nt''' | ||
|- | |- | ||
|11||[[Marek Jaanimäe]] || 5:0|| | |11||[[Marek Jaanimäe]] || 5:0|| 0:2|| 3:0|| 9:2|| 4:0||10:0|| 8:0||'''4'''|| | ||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
== | *np - 1995-1997 sündinud poiste vanusegrupp | ||
*vp - 1989-1994 sündinud poiste vanusegrupp | |||
*nt - 1995-1997 sündinud tüdrukute vanusegrupp | |||
*vt - 1989-1994 sündinud tüdrukute vanusegrupp | |||
== Noorem grupp == | |||
{| class=wikitable style="text-align: center;" | {| class=wikitable style="text-align: center;" | ||
! koht !! nimi !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! punkte | ! koht !! nimi !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! punkte !! koht vanusegruppide kaupa | ||
|- | |- | ||
|1 ||[[Andreas Jürgenson]] || 6:2|| 2:2|| 3:2|| 4:2||12:2||11:2|| 5:2||'''14''' | |1 ||[[Andreas Jürgenson]] || 6:2|| 2:2|| 3:2|| 4:2||12:2||11:2|| 5:2||'''14'''||'''I pp''' | ||
|- | |- | ||
|2 ||[[Anneli Trees]] || 8:2|| 1:0||14:2|| 5:2||13:2|| 3:1|| 4:2||'''11''' | |2 ||[[Anneli Trees]] || 8:2|| 1:0||14:2|| 5:2||13:2|| 3:1|| 4:2||'''11'''||'''I pt''' | ||
|- | |- | ||
|3 ||[[Andreas Tulva]] ||13:2||14:2|| 1:0|| 7:2|| 4:2|| 2:1||11:2||'''11''' | |3 ||[[Andreas Tulva]] ||13:2||14:2|| 1:0|| 7:2|| 4:2|| 2:1||11:2||'''11'''||'''II pp''' | ||
|- | |- | ||
|4 ||[[Allan Šipovski]] || 7:2||11:2|| 5:2|| 1:0|| 3:0||12:2|| 2:0||'''8''' | |4 ||[[Allan Šipovski]] || 7:2||11:2|| 5:2|| 1:0|| 3:0||12:2|| 2:0||'''8'''||'''III-5. pp''' | ||
|- | |- | ||
|5 ||[[Nikolai Boržov]] ||12:2|| 9:2|| 4:0|| 2:0|| 8:2|| 7:2|| 1:0||'''8''' | |5 ||[[Nikolai Boržov]] ||12:2|| 9:2|| 4:0|| 2:0|| 8:2|| 7:2|| 1:0||'''8'''||'''III-5. pp''' | ||
|- | |- | ||
|6 ||[[Alex Matthias Tamm]]|| 1:0|| 8:2|| 7:1||11:0||15:2||10:1||12:2||'''8''' | |6 ||[[Alex Matthias Tamm]]|| 1:0|| 8:2|| 7:1||11:0||15:2||10:1||12:2||'''8'''||'''III-5. pp''' | ||
|- | |- | ||
|7 ||[[Erik Dudorin]] || 4:0||10:2|| 6:1|| 3:0||14:2|| 5:0|| | |7 ||[[Erik Dudorin]] || 4:0||10:2|| 6:1|| 3:0||14:2|| 5:0|| 0:2||'''7'''|| | ||
|- | |- | ||
|8 ||[[Lauri Kelder]] || 2:0|| 6:0|| | |8 ||[[Lauri Kelder]] || 2:0|| 6:0|| 0:2||14:2|| 5:0||13:2|| 9:1||'''7'''|| | ||
|- | |- | ||
|9 ||[[Joel Markus Terras]]||15:2|| 5:0||13:2||12:0||11:0|| | |9 ||[[Joel Markus Terras]]||15:2|| 5:0||13:2||12:0||11:0|| 0:2|| 8:1||'''7'''|| | ||
|- | |- | ||
|10||[[Liisbeth Pendla]] ||11:0|| 7:0||15:2||13:0|| | |10||[[Liisbeth Pendla]] ||11:0|| 7:0||15:2||13:0|| 0:2|| 6:1||14:2||'''7'''||'''II pt''' | ||
|- | |- | ||
|11||[[Kersti Annok]] ||10:2|| 4:0||12:0|| 6:2|| 9:2|| 1:0|| 3:0||'''6''' | |11||[[Kersti Annok]] ||10:2|| 4:0||12:0|| 6:2|| 9:2|| 1:0|| 3:0||'''6'''||'''III-4. pt''' | ||
|- | |- | ||
|12||[[Rebeca Riisna]] || 5:0||15:2||11:2|| 9:2|| 1:0|| 4:0|| 6:0||'''6''' | |12||[[Rebeca Riisna]] || 5:0||15:2||11:2|| 9:2|| 1:0|| 4:0|| 6:0||'''6'''||'''III-4. pt''' | ||
|- | |- | ||
|13||[[Markus Männil]] || 3:0|| | |13||[[Markus Männil]] || 3:0|| 0:2|| 9:0||10:2|| 2:0|| 8:0||15:2||'''6'''|| | ||
|- | |- | ||
|14||[[Brenda Nagel]] || | |14||[[Brenda Nagel]] || 0:2|| 3:0|| 2:0|| 8:0|| 7:0||15:1||10:0||'''3'''|| | ||
|- | |- | ||
|15||[[Risto Kelder]] || 9:0||12:0||10:0|| | |15||[[Risto Kelder]] || 9:0||12:0||10:0|| 0:2|| 6:0||14:1||13:0||'''3'''|| | ||
|} | |} | ||
*pp - 1998. aastal sündinud ja nooremad poisid | |||
*pt - 1998. aastal sündinud ja nooremad tüdrukud | |||
Kohtunik: [[Tarmo Tulva]] | Kohtunik: [[Tarmo Tulva]] | ||
== | == Juhend == | ||
=== EESMÄRK === | |||
Tallinna noortemeistri väljaselgitamine 2008. aastal. | |||
=== AEG JA KOHT === | |||
Võistlused viiakse läbi 22.novembril 2008 [[Tallinna Malemaja]]s, Vene 29. Võistlused avatakse kell 11.00. Nimeline registreerimine toimub kohapeal kell 10.30-11.00. | |||
=== OSAVÕTJAD === | |||
Võistlus peetakse šveitsi süsteemis ja osa võivad võtta kõik Tallinna noorkabetajad. Arvestust peetakse kolmes vanuseklassis: kuni 10-aastased (1998 ja nooremad), kuni 13-a (1995 ja nooremad) ja kuni 19-a (1989 ja nooremad). | |||
=== TURNIIRI KORRALDUS === | |||
Võistlused viiakse läbi individuaalturniiridena. Mängitakse 7 vooru, ajakontroll 15 minutit kummalegi võistlejale. Arvestust peetakse eraldi poistele ja tüdrukutele. | |||
Punktide võrdsuse korral rakendatakse järgmisi kriteeriume: | |||
a) vastaste punktide summa ilma nõrgima vastase punktideta | |||
b) suurem võitude arv | |||
c) omavaheline(sed) kohtumine(sed) | |||
d) parem tulemus kõrgemal kohal oleva mängija vastu. | |||
=== AUTASUSTAMINE === | |||
Turniiride paremaid autasustatakse medalite ja diplomitega. | |||
Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab peakohtunik. | |||
[[Kategooria:Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes|2008]] | |||
[[Kategooria:2008]] | [[Kategooria:2008]] |
Viimane redaktsioon: 24. november 2008, kell 16:23
Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2008) toimusid 22. novembril 2008.
Vanem grupp
koht | nimi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | punkte | Koht vanusegruppide kaupa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janek Jaanimäe | 10:2 | 2:2 | 7:2 | 3:2 | 8:2 | 4:2 | 0:2 | 14 | I np |
2 | Priit Tänav | 4:2 | 1:0 | 9:2 | 5:2 | 7:2 | 3:2 | 6:0 | 10 | I vp |
3 | Anti Ingel | 8:1 | 6:2 | 11:2 | 1:0 | 5:2 | 2:0 | 7:2 | 9 | II vp |
4 | Kristjan Jürgenson | 2:0 | 10:2 | 8:2 | 7:0 | 11:2 | 1:0 | 9:2 | 8 | II np |
5 | Kristofer Tali | 11:2 | 7:0 | 6:2 | 2:0 | 3:0 | 0:2 | 10:2 | 8 | III np |
6 | Erik Jaanimäe | 9:1 | 3:0 | 5:0 | 0:2 | 10:2 | 8:1 | 2:2 | 8 | III vp |
7 | Veronika Pikkel | 0:2 | 5:2 | 1:0 | 4:2 | 2:0 | 9:1 | 3:0 | 7 | I nt |
8 | Helina Rajasalu | 3:1 | 9:1 | 4:0 | 10:2 | 1:0 | 6:1 | 11:2 | 7 | I vt |
9 | Diana Romanenkova | 6:1 | 8:1 | 2:0 | 11:0 | 0:2 | 7:1 | 4:0 | 5 | II vt |
10 | Joanna Sild | 1:0 | 4:0 | 0:2 | 8:0 | 6:0 | 11:2 | 5:0 | 4 | II nt |
11 | Marek Jaanimäe | 5:0 | 0:2 | 3:0 | 9:2 | 4:0 | 10:0 | 8:0 | 4 |
- np - 1995-1997 sündinud poiste vanusegrupp
- vp - 1989-1994 sündinud poiste vanusegrupp
- nt - 1995-1997 sündinud tüdrukute vanusegrupp
- vt - 1989-1994 sündinud tüdrukute vanusegrupp
Noorem grupp
koht | nimi | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | punkte | koht vanusegruppide kaupa |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andreas Jürgenson | 6:2 | 2:2 | 3:2 | 4:2 | 12:2 | 11:2 | 5:2 | 14 | I pp |
2 | Anneli Trees | 8:2 | 1:0 | 14:2 | 5:2 | 13:2 | 3:1 | 4:2 | 11 | I pt |
3 | Andreas Tulva | 13:2 | 14:2 | 1:0 | 7:2 | 4:2 | 2:1 | 11:2 | 11 | II pp |
4 | Allan Šipovski | 7:2 | 11:2 | 5:2 | 1:0 | 3:0 | 12:2 | 2:0 | 8 | III-5. pp |
5 | Nikolai Boržov | 12:2 | 9:2 | 4:0 | 2:0 | 8:2 | 7:2 | 1:0 | 8 | III-5. pp |
6 | Alex Matthias Tamm | 1:0 | 8:2 | 7:1 | 11:0 | 15:2 | 10:1 | 12:2 | 8 | III-5. pp |
7 | Erik Dudorin | 4:0 | 10:2 | 6:1 | 3:0 | 14:2 | 5:0 | 0:2 | 7 | |
8 | Lauri Kelder | 2:0 | 6:0 | 0:2 | 14:2 | 5:0 | 13:2 | 9:1 | 7 | |
9 | Joel Markus Terras | 15:2 | 5:0 | 13:2 | 12:0 | 11:0 | 0:2 | 8:1 | 7 | |
10 | Liisbeth Pendla | 11:0 | 7:0 | 15:2 | 13:0 | 0:2 | 6:1 | 14:2 | 7 | II pt |
11 | Kersti Annok | 10:2 | 4:0 | 12:0 | 6:2 | 9:2 | 1:0 | 3:0 | 6 | III-4. pt |
12 | Rebeca Riisna | 5:0 | 15:2 | 11:2 | 9:2 | 1:0 | 4:0 | 6:0 | 6 | III-4. pt |
13 | Markus Männil | 3:0 | 0:2 | 9:0 | 10:2 | 2:0 | 8:0 | 15:2 | 6 | |
14 | Brenda Nagel | 0:2 | 3:0 | 2:0 | 8:0 | 7:0 | 15:1 | 10:0 | 3 | |
15 | Risto Kelder | 9:0 | 12:0 | 10:0 | 0:2 | 6:0 | 14:1 | 13:0 | 3 |
- pp - 1998. aastal sündinud ja nooremad poisid
- pt - 1998. aastal sündinud ja nooremad tüdrukud
Kohtunik: Tarmo Tulva
Juhend
EESMÄRK
Tallinna noortemeistri väljaselgitamine 2008. aastal.
AEG JA KOHT
Võistlused viiakse läbi 22.novembril 2008 Tallinna Malemajas, Vene 29. Võistlused avatakse kell 11.00. Nimeline registreerimine toimub kohapeal kell 10.30-11.00.
OSAVÕTJAD
Võistlus peetakse šveitsi süsteemis ja osa võivad võtta kõik Tallinna noorkabetajad. Arvestust peetakse kolmes vanuseklassis: kuni 10-aastased (1998 ja nooremad), kuni 13-a (1995 ja nooremad) ja kuni 19-a (1989 ja nooremad).
TURNIIRI KORRALDUS
Võistlused viiakse läbi individuaalturniiridena. Mängitakse 7 vooru, ajakontroll 15 minutit kummalegi võistlejale. Arvestust peetakse eraldi poistele ja tüdrukutele.
Punktide võrdsuse korral rakendatakse järgmisi kriteeriume: a) vastaste punktide summa ilma nõrgima vastase punktideta b) suurem võitude arv c) omavaheline(sed) kohtumine(sed) d) parem tulemus kõrgemal kohal oleva mängija vastu.
AUTASUSTAMINE
Turniiride paremaid autasustatakse medalite ja diplomitega.
Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab peakohtunik.