Erinevus lehekülje "Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2008)" redaktsioonide vahel

Allikas: Kabeliit
(noorem grupp)
 
(2 vahepealset ühe kasutaja redaktsiooni ei näidata.)
Rida 1: Rida 1:
'''Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2008)'''
+
'''Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2008)''' toimusid 22. novembril 2008.
  
22. november 2008
+
== Vanem grupp ==
  
== vanem grupp ==
 
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
 
! koht !! nimi !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! punkte !! Koht vanusegruppide kaupa  
 
! koht !! nimi !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! punkte !! Koht vanusegruppide kaupa  
 
|-
 
|-
|1 ||[[Janek Jaanimäe]]    ||10:2|| 2:2|| 7:2|| 3:2|| 8:2|| 4:2||12:2||'''14'''||'''I np'''
+
|1 ||[[Janek Jaanimäe]]    ||10:2|| 2:2|| 7:2|| 3:2|| 8:2|| 4:2|| 0:2||'''14'''||'''I np'''
 
|-
 
|-
 
|2 ||[[Priit Tänav]]      || 4:2|| 1:0|| 9:2|| 5:2|| 7:2|| 3:2|| 6:0||'''10'''||'''I vp'''  
 
|2 ||[[Priit Tänav]]      || 4:2|| 1:0|| 9:2|| 5:2|| 7:2|| 3:2|| 6:0||'''10'''||'''I vp'''  
Rida 15: Rida 14:
 
|4 ||[[Kristjan Jürgenson]]|| 2:0||10:2|| 8:2|| 7:0||11:2|| 1:0|| 9:2||'''8'''||'''II np'''
 
|4 ||[[Kristjan Jürgenson]]|| 2:0||10:2|| 8:2|| 7:0||11:2|| 1:0|| 9:2||'''8'''||'''II np'''
 
|-
 
|-
|5 ||[[Kristofer Tali]]    ||11:2|| 7:0|| 6:2|| 2:0|| 3:0||12:2||10:2||'''8'''||'''III np'''  
+
|5 ||[[Kristofer Tali]]    ||11:2|| 7:0|| 6:2|| 2:0|| 3:0|| 0:2||10:2||'''8'''||'''III np'''  
 
|-
 
|-
|6 ||[[Erik Jaanimäe]]    || 9:1|| 3:0|| 5:0||12:2||10:2|| 8:1|| 2:2||'''8'''||'''III vp'''
+
|6 ||[[Erik Jaanimäe]]    || 9:1|| 3:0|| 5:0|| 0:2||10:2|| 8:1|| 2:2||'''8'''||'''III vp'''
 
|-
 
|-
|7 ||[[Veronika Pikkel]]  ||12:2|| 5:2|| 1:0|| 4:2|| 2:0|| 9:1|| 3:0||'''7'''||'''I nt'''   
+
|7 ||[[Veronika Pikkel]]  || 0:2|| 5:2|| 1:0|| 4:2|| 2:0|| 9:1|| 3:0||'''7'''||'''I nt'''   
 
|-
 
|-
 
|8 ||[[Helina Rajasalu]]  || 3:1|| 9:1|| 4:0||10:2|| 1:0|| 6:1||11:2||'''7'''||'''I vt'''  
 
|8 ||[[Helina Rajasalu]]  || 3:1|| 9:1|| 4:0||10:2|| 1:0|| 6:1||11:2||'''7'''||'''I vt'''  
 
|-
 
|-
|9 ||[[Diana Romanenkova]] || 6:1|| 8:1|| 2:0||11:0||12:2|| 7:1|| 4:0||'''5'''||'''II vt'''
+
|9 ||[[Diana Romanenkova]] || 6:1|| 8:1|| 2:0||11:0|| 0:2|| 7:1|| 4:0||'''5'''||'''II vt'''
 
|-
 
|-
|10||[[Joanna Sild]]      || 1:0|| 4:0||12:2|| 8:0|| 6:0||11:2|| 5:0||'''4'''||'''II nt'''  
+
|10||[[Joanna Sild]]      || 1:0|| 4:0|| 0:2|| 8:0|| 6:0||11:2|| 5:0||'''4'''||'''II nt'''  
 
|-
 
|-
|11||[[Marek Jaanimäe]]    || 5:0||12:2|| 3:0|| 9:2|| 4:0||10:0|| 8:0||'''4'''||   
+
|11||[[Marek Jaanimäe]]    || 5:0|| 0:2|| 3:0|| 9:2|| 4:0||10:0|| 8:0||'''4'''||   
|-
+
|  ||Vaba              || 7:0||11:0||10:0|| 6:0|| 9:0|| 5:0|| 1:0||
+
 
|}
 
|}
  
 
*np - 1995-1997 sündinud poiste vanusegrupp
 
*np - 1995-1997 sündinud poiste vanusegrupp
*vp - 1989-1995 sündinud poiste vanusegrupp
+
*vp - 1989-1994 sündinud poiste vanusegrupp
 
*nt - 1995-1997 sündinud tüdrukute vanusegrupp
 
*nt - 1995-1997 sündinud tüdrukute vanusegrupp
*vt - 1989-1997 sündinud poiste vanusegrupp
+
*vt - 1989-1994 sündinud tüdrukute vanusegrupp
 +
 
 +
== Noorem grupp ==
  
== noorem grupp ==
 
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
 
{| class=wikitable style="text-align: center;"
 
! koht !! nimi !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! punkte !! koht vanusegruppide kaupa
 
! koht !! nimi !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! punkte !! koht vanusegruppide kaupa
Rida 53: Rida 51:
 
|6 ||[[Alex Matthias Tamm]]|| 1:0|| 8:2|| 7:1||11:0||15:2||10:1||12:2||'''8'''||'''III-5. pp'''   
 
|6 ||[[Alex Matthias Tamm]]|| 1:0|| 8:2|| 7:1||11:0||15:2||10:1||12:2||'''8'''||'''III-5. pp'''   
 
|-
 
|-
|7 ||[[Erik Dudorin]]      || 4:0||10:2|| 6:1|| 3:0||14:2|| 5:0||16:2||'''7'''||   
+
|7 ||[[Erik Dudorin]]      || 4:0||10:2|| 6:1|| 3:0||14:2|| 5:0|| 0:2||'''7'''||   
 
|-
 
|-
|8 ||[[Lauri Kelder]]      || 2:0|| 6:0||16:2||14:2|| 5:0||13:2|| 9:1||'''7'''||   
+
|8 ||[[Lauri Kelder]]      || 2:0|| 6:0|| 0:2||14:2|| 5:0||13:2|| 9:1||'''7'''||   
 
|-
 
|-
|9 ||[[Joel Markus Terras]]||15:2|| 5:0||13:2||12:0||11:0||16:2|| 8:1||'''7'''||   
+
|9 ||[[Joel Markus Terras]]||15:2|| 5:0||13:2||12:0||11:0|| 0:2|| 8:1||'''7'''||   
 
|-
 
|-
|10||[[Liisbeth Pendla]]  ||11:0|| 7:0||15:2||13:0||16:2|| 6:1||14:2||'''7'''||'''II pt'''
+
|10||[[Liisbeth Pendla]]  ||11:0|| 7:0||15:2||13:0|| 0:2|| 6:1||14:2||'''7'''||'''II pt'''
 
|-
 
|-
 
|11||[[Kersti Annok]]      ||10:2|| 4:0||12:0|| 6:2|| 9:2|| 1:0|| 3:0||'''6'''||'''III-4. pt'''   
 
|11||[[Kersti Annok]]      ||10:2|| 4:0||12:0|| 6:2|| 9:2|| 1:0|| 3:0||'''6'''||'''III-4. pt'''   
Rida 65: Rida 63:
 
|12||[[Rebeca Riisna]]    || 5:0||15:2||11:2|| 9:2|| 1:0|| 4:0|| 6:0||'''6'''||'''III-4. pt'''   
 
|12||[[Rebeca Riisna]]    || 5:0||15:2||11:2|| 9:2|| 1:0|| 4:0|| 6:0||'''6'''||'''III-4. pt'''   
 
|-
 
|-
|13||[[Markus Männil]]    || 3:0||16:2|| 9:0||10:2|| 2:0|| 8:0||15:2||'''6'''||   
+
|13||[[Markus Männil]]    || 3:0|| 0:2|| 9:0||10:2|| 2:0|| 8:0||15:2||'''6'''||   
 
|-
 
|-
|14||[[Brenda Nagel]]      ||16:2|| 3:0|| 2:0|| 8:0|| 7:0||15:1||10:0||'''3'''||   
+
|14||[[Brenda Nagel]]      || 0:2|| 3:0|| 2:0|| 8:0|| 7:0||15:1||10:0||'''3'''||   
 
|-
 
|-
|15||[[Risto Kelder]]      || 9:0||12:0||10:0||16:2|| 6:0||14:1||13:0||'''3'''||   
+
|15||[[Risto Kelder]]      || 9:0||12:0||10:0|| 0:2|| 6:0||14:1||13:0||'''3'''||   
|-
+
| ||Vaba              ||14:0||13:0|| 8:0||15:0||10:0|| 9:0|| 7:0||
+
 
|}
 
|}
  
Rida 79: Rida 75:
 
Kohtunik: [[Tarmo Tulva]]
 
Kohtunik: [[Tarmo Tulva]]
  
== vaata ka ==
+
== Juhend ==
*[[Tallinna meistrivõistlused 100-ruudulises kabes noortele 2008 juhend|Võistluste juhend]]
+
 
 +
=== EESMÄRK ===
 +
 
 +
Tallinna noortemeistri väljaselgitamine 2008. aastal.
 +
 
 +
=== AEG JA KOHT ===
 +
 
 +
Võistlused viiakse läbi 22.novembril 2008 [[Tallinna Malemaja]]s, Vene 29. Võistlused avatakse kell 11.00. Nimeline registreerimine toimub kohapeal kell 10.30-11.00.
 +
 
 +
=== OSAVÕTJAD ===
 +
 
 +
Võistlus peetakse šveitsi süsteemis ja osa võivad võtta kõik Tallinna noorkabetajad. Arvestust peetakse kolmes vanuseklassis: kuni 10-aastased (1998 ja nooremad), kuni 13-a (1995 ja nooremad) ja kuni 19-a (1989 ja nooremad).
 +
 
 +
=== TURNIIRI KORRALDUS ===
 +
 
 +
Võistlused viiakse läbi individuaalturniiridena. Mängitakse 7 vooru, ajakontroll 15 minutit kummalegi võistlejale. Arvestust peetakse eraldi poistele ja tüdrukutele.
 +
 
 +
Punktide võrdsuse korral rakendatakse järgmisi kriteeriume:
 +
a) vastaste punktide summa ilma nõrgima vastase punktideta
 +
b) suurem võitude arv
 +
c) omavaheline(sed) kohtumine(sed)
 +
d) parem tulemus kõrgemal kohal oleva mängija vastu.
 +
 
 +
=== AUTASUSTAMINE ===
 +
 
 +
Turniiride paremaid autasustatakse medalite ja diplomitega.
 +
 
 +
Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab peakohtunik.
  
 +
[[Kategooria:Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes|2008]]
 
[[Kategooria:2008]]
 
[[Kategooria:2008]]

Viimane redaktsioon: 24. november 2008, kell 16:23

Tallinna noorte meistrivõistlused rahvusvahelises kabes (2008) toimusid 22. novembril 2008.

Sisukord

[redigeeri] Vanem grupp

koht nimi 1 2 3 4 5 6 7 punkte Koht vanusegruppide kaupa
1 Janek Jaanimäe 10:2 2:2 7:2 3:2 8:2 4:2 0:2 14 I np
2 Priit Tänav 4:2 1:0 9:2 5:2 7:2 3:2 6:0 10 I vp
3 Anti Ingel 8:1 6:2 11:2 1:0 5:2 2:0 7:2 9 II vp
4 Kristjan Jürgenson 2:0 10:2 8:2 7:0 11:2 1:0 9:2 8 II np
5 Kristofer Tali 11:2 7:0 6:2 2:0 3:0 0:2 10:2 8 III np
6 Erik Jaanimäe 9:1 3:0 5:0 0:2 10:2 8:1 2:2 8 III vp
7 Veronika Pikkel 0:2 5:2 1:0 4:2 2:0 9:1 3:0 7 I nt
8 Helina Rajasalu 3:1 9:1 4:0 10:2 1:0 6:1 11:2 7 I vt
9 Diana Romanenkova 6:1 8:1 2:0 11:0 0:2 7:1 4:0 5 II vt
10 Joanna Sild 1:0 4:0 0:2 8:0 6:0 11:2 5:0 4 II nt
11 Marek Jaanimäe 5:0 0:2 3:0 9:2 4:0 10:0 8:0 4
  • np - 1995-1997 sündinud poiste vanusegrupp
  • vp - 1989-1994 sündinud poiste vanusegrupp
  • nt - 1995-1997 sündinud tüdrukute vanusegrupp
  • vt - 1989-1994 sündinud tüdrukute vanusegrupp

[redigeeri] Noorem grupp

koht nimi 1 2 3 4 5 6 7 punkte koht vanusegruppide kaupa
1 Andreas Jürgenson 6:2 2:2 3:2 4:2 12:2 11:2 5:2 14 I pp
2 Anneli Trees 8:2 1:0 14:2 5:2 13:2 3:1 4:2 11 I pt
3 Andreas Tulva 13:2 14:2 1:0 7:2 4:2 2:1 11:2 11 II pp
4 Allan Šipovski 7:2 11:2 5:2 1:0 3:0 12:2 2:0 8 III-5. pp
5 Nikolai Boržov 12:2 9:2 4:0 2:0 8:2 7:2 1:0 8 III-5. pp
6 Alex Matthias Tamm 1:0 8:2 7:1 11:0 15:2 10:1 12:2 8 III-5. pp
7 Erik Dudorin 4:0 10:2 6:1 3:0 14:2 5:0 0:2 7
8 Lauri Kelder 2:0 6:0 0:2 14:2 5:0 13:2 9:1 7
9 Joel Markus Terras 15:2 5:0 13:2 12:0 11:0 0:2 8:1 7
10 Liisbeth Pendla 11:0 7:0 15:2 13:0 0:2 6:1 14:2 7 II pt
11 Kersti Annok 10:2 4:0 12:0 6:2 9:2 1:0 3:0 6 III-4. pt
12 Rebeca Riisna 5:0 15:2 11:2 9:2 1:0 4:0 6:0 6 III-4. pt
13 Markus Männil 3:0 0:2 9:0 10:2 2:0 8:0 15:2 6
14 Brenda Nagel 0:2 3:0 2:0 8:0 7:0 15:1 10:0 3
15 Risto Kelder 9:0 12:0 10:0 0:2 6:0 14:1 13:0 3
  • pp - 1998. aastal sündinud ja nooremad poisid
  • pt - 1998. aastal sündinud ja nooremad tüdrukud

Kohtunik: Tarmo Tulva

[redigeeri] Juhend

[redigeeri] EESMÄRK

Tallinna noortemeistri väljaselgitamine 2008. aastal.

[redigeeri] AEG JA KOHT

Võistlused viiakse läbi 22.novembril 2008 Tallinna Malemajas, Vene 29. Võistlused avatakse kell 11.00. Nimeline registreerimine toimub kohapeal kell 10.30-11.00.

[redigeeri] OSAVÕTJAD

Võistlus peetakse šveitsi süsteemis ja osa võivad võtta kõik Tallinna noorkabetajad. Arvestust peetakse kolmes vanuseklassis: kuni 10-aastased (1998 ja nooremad), kuni 13-a (1995 ja nooremad) ja kuni 19-a (1989 ja nooremad).

[redigeeri] TURNIIRI KORRALDUS

Võistlused viiakse läbi individuaalturniiridena. Mängitakse 7 vooru, ajakontroll 15 minutit kummalegi võistlejale. Arvestust peetakse eraldi poistele ja tüdrukutele.

Punktide võrdsuse korral rakendatakse järgmisi kriteeriume: a) vastaste punktide summa ilma nõrgima vastase punktideta b) suurem võitude arv c) omavaheline(sed) kohtumine(sed) d) parem tulemus kõrgemal kohal oleva mängija vastu.

[redigeeri] AUTASUSTAMINE

Turniiride paremaid autasustatakse medalite ja diplomitega.

Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab peakohtunik.

Personaalsed tööriistad